Κλειστές τράπεζες και "μπλόκο" των paysafe καρτών.

Simos_Moss

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Σήμερα άνοιξαν οι τράπεζες, αλλά τι γίνεται με το "μπλόκο" των paysafe καρτών;
Αν πάω σε ένα περίπτερο σήμερα, θα μπορώ να προμηθευτώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
νομιζω οτι οσο υπαρχει ο ελεγχος κεφαλαίων δεν μπορεις να βγαλεις χρηματα εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Σήμερα άνοιξαν οι τράπεζες, αλλά τι γίνεται με το "μπλόκο" των paysafe καρτών;
Αν πάω σε ένα περίπτερο σήμερα, θα μπορώ να προμηθευτώ;
Δεν μπορείς να αγοράσεις τίποτα,μόνο με google play ή κάρτα εξωτερικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,630 μηνύματα.
Ο 14χρονος εαυτός μου που πήγε στο περίπτερο της Κατερίνης να πάρει paysafecard και έφαγε την απογοήτευση της ζωής του διότι τα είχαν κλείσει. :skull: :skull: :skull:

Νομίζω το 2015 ήταν η χρονιά που μια ολόκληρη νεανική γενιά έμαθε να αντιμετωπίζει την απογοήτευση.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,589 μηνύματα.
Ο 14χρονος εαυτός μου που πήγε στο περίπτερο της Κατερίνης να πάρει paysafecard και έφαγε την απογοήτευση της ζωής του διότι τα είχαν κλείσει. :skull: :skull: :skull:

Νομίζω το 2015 ήταν η χρονιά που μια ολόκληρη νεανική γενιά έμαθε να αντιμετωπίζει την απογοήτευση.
Same. απειρα λεφτσ σε πεισειφ για σκιλ στο λολ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,630 μηνύματα.
Same. απειρα λεφτσ σε πεισειφ για σκιλ στο λολ.
Μία φορά είχα αγοράσει μία δεκάευρη, και εγώ για skin στο lol. Η δεύτερη φορά ήταν όταν έκλεισαν, οπότε δεν υπήρξε και καλλίτερα τελικά.

Ήταν όμως μία καλή διέξοδος αφού τότε δεν είχαμε τραπεζικό λογαριασμό για να έχουμε paypal (όσοι είχαν γονείς που είχαν ήταν οι μουράτοι και εμείς τα καημένα χδ). Όταν ξανάνοιξαν μετά από καιρό και είχαμε μεγαλώσει πια για αυτά και ποτέ δεν ήταν το ίδιο αφού έπρεπε να ανοίξεις λογαριασμό με ΑΦΜ και τέτοια. Βρε ουστ, κρατική παρακολούθηση μέχρι και εκεί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top