Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Κάνεις λάθος αγαπητέ.
Καταρχήν είμαι κοντούλα, άρα σύμφωνα με τη λογική σου θα έπρεπε να δεχτώ τα όσα λες γιατί με... συμφέρουν.

Ωστόσο, η ένστασή μου είναι ότι επικαλείσαι επιστημονικές θεωρίες τις οποίες δεν έχω δει-βρει-ψάξει.
Μπορείς, λοιπόν, να με κατατοπίσεις που να ψάξω-βρω και εγώ αυτές τις θεωρίες;
ας το καλυτερα γιατι οντως κατι θα βρει να σου δειξει για τις θυληκες ορμονες κ τα ντοκιμαντερ κ μετα εγω θα διαφωνισω κ το εχουμε κουρασει το θεμα.γιατι οσο το συνεχιζει τοσο θα το συνεχισω

εγω και ο καθε ψηλος ή ευσωμος επιβαλεται με την παρουσια,,ενω ο μικρος κοντος πρεπει να φωναξει,,ή να δειξει προσωπικοτητα,,ή ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΓΥΝΑΙΚΙΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΑΒΑΝΕ ΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ...

αμα ειναι αντρας ?:D:D:Dτοτε θα τραβηξει σιγουρα την προσοχη κι ας ειναι κ 1.60
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ας το καλυτερα γιατι οντως κατι θα βρει να σου δειξει για τις θυληκες ορμονες κ τα ντοκιμαντερ κ μετα εγω θα διαφωνισω κ το εχουμε κουρασει το θεμα.γιατι οσο το συνεχιζει τοσο θα το συνεχισω

μαντης εισαι?:D

αμα ειναι αντρας ?τοτε θα τραβηξει σιγουρα την προσοχη κι ας ειναι κ 1.60
τοτε ειναι που θα φαει πολλη φαπα,,ποσα κομπλεξ εχουν οι κοντοι αυτου του κοσμου δεν λεγεται

γιατι η γυναικα και κοντη θα τη σεβαστεις θα σε γοητευσει εμφανισιακα ,θα εχει αλλη γοητεια..θα διστασεις να την χτυπησεις,,οσο καθικι και αν εισαι..

ενω ο ανδρας τάπας τυπου νικος ρίζος θα φαει δουλεμα και τρομοκρατια με το τσουβαλι τουλαχιστον ως παιδι..(και απο τις γυναικες απορριψη με το κιλο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μαντης εισαι?:D


δεν ισχυουν γιαυτο διαφωνω,κ τον ασκητη να μου φερεις να μου το πει θα διαφωνω οχι γιατι ειμαι ξεροκεφαλη αλλα επειδη δεν ισχυουν.γιατι ποτε κανενας αντρας δεν ειχε παραπωνω απο εμενα οτι εχω λιγοτερες θυληκες ορμονες:D:D η οτι ''την βλεπεις αυτην εκει?ειναι 24% πιο γυναικα απο εσενα''δεν σουν την μπαινω επειδει αυτα που λες με αγγιζουν αλλα επειδη τα βρησκω γελοια εκτος κ αν κανεις κ λιγο πλακα,παρεπιπτωντος η πλακα γινεται προς ολες τις πλευρες.
κ επειδη επαιζα 4 χρονια βολευ κ συναναστρεφομουν με πολλες κοπελες του 1.72+(ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΝΤΑΡΝΤΑΝΕΣ οχι μοντελα) καμια δεν την ειχε παραπονο με τις κατακτησεις τις (απο τις ομορφουλες)
ετσι μουρχετε ρε γαμωτο να σου στειλω φωτο:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άγγελε, επειδή εγώ δεν είμαι μάντης θα μας πεις ή θα αερολογούμε και θα υπεκφεύγουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Άγγελε, επειδή εγώ δεν είμαι μάντης θα μας πεις ή θα αερολογούμε και θα υπεκφεύγουμε;
οχι να μην πει τα εχει πει στις προηγουμενες σελιδες
μην πεις αγγελε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί διαφωνούμε έτσι βασικά.. Υπάρχουν και ψηλές και κοντές και κανονικές και αντίστοιχα και στα αγόρια. Όλων των ειδών, γιαυτό ο καθένας μας διαλέγει και παίρνει.. Όσο γι'αυτά τα τα ακριβά αρώματα σε μικρό μπουκάλι, οι ψηλές άχαρες, όλα τα κομπλεξικά δεν τα μπορώ. Ο καθένας είναι αυτό που είναι και οφείλει να αγαπάει τον εαυτό του ότι και να λένε οι άλλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. :P
Καλά, μην τα παραλέμε. Είπαμε, θεωρείται εν γένει στοιχείο ομορφιάς το μεγάλο ύψος, αλλά δεν είναι απόλυτο.

Και τα ξανθά μαλλιά με γαλανά μάτια θεωρούνται (στην Ελλάδα at least) απίστευτα, εμένα πάλι δεν μου αρέσουν καθόλου. Τι σημαίνει, ότι τα θεωρώ out of my league; Μπα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
απλα δεν εχει καμια σχεση το υψος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Καλά, μην τα παραλέμε. Είπαμε, θεωρείται εν γένει στοιχείο ομορφιάς το μεγάλο ύψος, αλλά δεν είναι απόλυτο.

Και τα ξανθά μαλλιά με γαλανά μάτια θεωρούνται (στην Ελλάδα at least) απίστευτα, εμένα πάλι δεν μου αρέσουν καθόλου. Τι σημαίνει, ότι τα θεωρώ out of my league; Μπα.:P
αυτο ειναι βρε.λες ενα δεν μου αρεσουν κ καθαριζεις,δεν υπαρχει λογος για περισσοτερη αναλυση
δεν ειπαμε οτι το υψος ειναι + αλλα δεν ειναι και - εξαρταται πως το ''φοραει'' ο καθε ανθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
αυτο ειναι βρε.λες ενα δεν μου αρεσουν κ καθαριζεις,δεν υπαρχει λογος για περισσοτερη αναλυση
δεν ειπαμε οτι το υψος ειναι + αλλα δεν ειναι και - εξαρταται πως το ''φοραει'' ο καθε ανθρωπος

όσο συν ή πλην είναι το ύψος σε έναν άνθρωπο άλλο τόσο μπορεί να είναι οποιοδήποτε χαρακτηριστικό εσωτερικό ή εξωτερικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Kate Moss,,1,65;) ψυχρη και αυτη φαινεται



Πότε μπήκε στο πλύσιμο η Kate Moss; :confused:

και γιατι σου αρεσουν?

γιατι μοιαζει κομψο και θηλυκο και ερεθιστικο για τα αρσενικα το σηκωμα των ποδιων στις μυτες που κανει το τακουνι?(γιατι τι αλλο ειναιτο τακουνι?)

Το τακούνι, δεν κάνει σήκωμα στις μύτες, στα μετατάρσια ίσως, στις μύτες όχι.

για τον ιδιο λογο που οι μπαλαρινες ειναι κοπελες και πολλες κοπελες αρεσκονται να σηκωνονται στις μυτες ..
γιατι ετσι νιωθουν κομψες..;)

Όπα, θα μου βγούν τα μάτια έξω. Ο συνειρμός.. από κάπου μπάζει.
Οι μπαλλαρίνες είναι κοπέλες, ναι, αλλά δεν κάνουν μόνο γυναίκες μπαλλέτο. Επίσης... ΝΙΩΘΟΥΝ κομψές πάνω στις pointes; :loltooth: Φαίνονται ναι, να το δεχτώ, αλλά νιώθουν; No, not really. Τα μικρά κοριτσάκια που θέλουν να κάνουν μπαλλέτο εντυπωσιάζονται από το ροζ, τα φανταχτερά ρούχα, το όλο ύφος του χορού, όχι επειδή ανεβασμένες στις μύτες θα φαίνονται.. κομψές. Μεγαλώνοντας δε, δεν είναι το φαίνεσθαι απόλυτα αυτό που γοητεύει το άτομο, αλλά η όλη διαδικασία του χορού, της εκπαίδευσης και φυσικά του αποτελέσματος. Δεν αρέσκονται, όπως λες, να σηκώνονται στις μύτες επειδή είναι πιο όμορφες στα μάτια του κόσμου, αλλά επειδή είναι κομμάτι του χορού και ειδικά στο μπαλλέτο, ολοκλήρωση της χορεύτριας, παρά τον πόνο που συνοδεύει την πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Kate Moss height: 5 ft 5.75 in (167 cm)

το επισημα υψη ειναι παντα φουσκωμενα.παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FallenAngel25

Νεοφερμένος

Η FallenAngel25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
δεν εχετε προβλημα στην ισορροπια σε τακουνια οι ψηλες?:hmm:

Εγώ προσωπικά (με ύψος 1.80) κανένα! Ίσα, ίσα που όταν τα φοράω αισθάνομαι μια άλλη ''δυναμική'' :P κοινώς αλόγα !!! Χαχαχαχαχα !! Γενικά κι εγώ πιστεύω ότι το να μπορείς να περπατάς άνετα πάνω σε ψηλοτάκουνα δεν έχει να κάνει με το ύψος αλλά με την ισορροπία! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
με τον αρραβωνιαστικό μου έχω 17 πόντους διαφορα..εγώ είμαι 1.60 και αυτός 1.77,χωρίς τακούνια φαίνομαι πολύ κοντή μπροστά του,στην αρχή με ενοχλούσε πολύ αλλα μετά το συνήθισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εμεις εχουε 22 ποντους διαφορα:P

ειτε φορεσω τακουνια ειτε οχι,φαινομαι και ειμαι κοντη πλαι του ΑΛΛΑ δεν νιωθω καθολου ασχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Kate Moss height: 5 ft 5.75 in (167 cm)

το επισημα υψη ειναι παντα φουσκωμενα.παντα

Λίγο το έψαξα και βλέπεις 187415 απόψεις, οπότε μάλλον ποτέ δεν θα μάθουμε την αλήθεια. :P Τουλάχιστον μόνο σ'αυτό το κομμάτι του ποστ μου βρήκες να διαφωνήσεις, οπότε καλά είμαστε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
θελω να ρωτησω τις κοπελες που δηλωσαν πως ειναι ψηλες αν θα εκαναν σχεση με εναν κοντο αντρα (1.60-1.7..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
θελω να ρωτησω τις κοπελες που δηλωσαν πως ειναι ψηλες αν θα εκαναν σχεση με εναν κοντο αντρα (1.60-1.7..)
1.60 ειναι σχεδον ανυπαρκτο.1.75 ας πουμε ναι χαλαρα(ειμαι 1.80)ο καλος μου ειναι 1.95;) κ πολλα πραγματα με κερδισαν πανω του,το υψος του ειναι απο τα τελευταια,θα πω ψεματα αν πω οτι δεν μου αρεσει η οτι δεν το προτιμω,αλλα γενικα ναι θα εκανα σχεση μ πιο κοντο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
1.75 ειναι ο μεσος ορος των ελληνων (νομιζω). επισης τυχαινει να μου ρχονται αμεσως 2 παραδειγματα αντρων <=1.70. δεν ειναι κ τοσο σπανιο.

τσπ αυτο το ρωταω επειδη θεωρω τις ψηλες γυναικες πολυ εντυπωσιακες κ μου φανηκε ολο αυτο το θεμα τοσες σελιδες "κλαιν οι χηρες κλαιν κ οι παντρεμενες":P

ενω οι κοντοι αντρες ισως ειναι οι πραγματικοι αδικημενοι. για πειτε και αλλες τις αποψεις σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
1.75 ειναι ο μεσος ορος των ελληνων (νομιζω). επισης τυχαινει να μου ρχονται αμεσως 2 παραδειγματα αντρων <=1.70. δεν ειναι κ τοσο σπανιο.

τσπ αυτο το ρωταω επειδη θεωρω τις ψηλες γυναικες πολυ εντυπωσιακες κ μου φανηκε ολο αυτο το θεμα τοσες σελιδες "κλαιν οι χηρες κλαιν κ οι παντρεμενες":P

ενω οι κοντοι αντρες ισως ειναι οι πραγματικοι αδικημενοι. για πειτε και αλλες τις αποψεις σας...

εισαι πολυ ευγενικη:redface::redface::redface:.με τα σχολια εδω μεσα περισσοτερο για να φουνταρουμε ηταν παρα να κολακευτουμε γιαυτο.
απλα επειδη ξερεις 2 ανδρες κατω απο 1.70 δεν παει να πει οτι ειναι συνηθισμενο.κ εγω ξερω τρεις στα 2 μετρα αλλα δεν παυει να ειναι πολυ σπανιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top