Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

xontrogato

Νεοφερμένος

Η μαρθουλινι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
για εναν αντρα 1.75 με 1.85
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Για γυναίκα 1.75-1.85 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγω ειμαι 1.76 και νταξει,για να μαι και ανετα ,να φοραω τα 12ποντακια μου ας ειναι καλυτερα ο συντοφος 1.90 + :P
Ο τωρινος μου συντροφος ειναι 1.90
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Από 165 μέχρι 170 για γυναίκα είναι μια χαρά. 183 είμαι εγώ. Δε θα το χαλάσουμε στο ύψος βέβαια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Nα πω την αλήθεια, δεν το είχα σκεφτεί αυτό (εννοώ συγκεκριμένα εκατοστά :P). Απλά προτιμώ να είναι ψηλότερος από εμένα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εγώ για να πω την αλήθεια μου αρέσουν τα άκρα...
Να είναι ή ψηλή ή κοντή!

Δεν μου αρέσουν οι "μέτριες" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
θέλω να είναι λίγο πιο κοντή από εμένα ή στο ύψος μου,πάντως με τίποτα πιο ψηλή όχι να κάνω και μύτες για να την φιλήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epistaths

Νεοφερμένος

Ο epistaths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πως λέγονται τα ύψη?? Είναι πολύ απλό ανάμεσα σε κοντές/ους, μέτριες/ους, ψηλές/ους

Για άνδρες

έως 1,64 ( κοντό ανάστημα ) Υπάρχει και ο νανισμός που είναι πάθηση.

1,65 - 1,76 ( μέτριο ανάστημα )

1,77 - 1,95 ( ψηλό ανάστημα ) Φυσικά άλλο το 1,77 άλλο το 1,90, η κλίμακα όμως αυτό λέει

1,96+ ( Πανύψηλο ανάστημα ) Υπάρχει και ο γιγαντισμός που είναι πάθηση και αυτή.

Για γυναίκες

Έως 1,55 ( κοντό ανάστημα )

1,55 - 1,67 ( μέτριο ανάστημα )

1,68 + ( Ψηλό ανάστημα ) Για όσα κορίτσια περνούν το 1,80 λέγονται αντρογυναίκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
dudee ποτε δεν το ειχα σκεφτει
βασικα δεν με ενδιαφερει και πολυ
ετσι κ αλλιως αν ταιριαζεις με τον αλλον δεν θα σκαλωσεις στο αν ειναι στοκος, κανονικος ή γιγαντας
οκ νταξ και εγω προτιμω να ειναι πιο ψηλος απο μενα αλλα δεν θα το υπεραναλυσω κ ολας, ας εχει μουσι και κλαιν για το υψος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εγω είμαι 1.58. Δεν θα μου κακοπεφτε κάποιος που να ναι για παράδειγμα 1.88 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εκείνου μάλλον θα του κακόπεφτες... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκείνου μάλλον θα του κακόπεφτες... :P:P:P
Δε νομίζω. Εγώ π.χ. είμαι 1,82 αλλά την ιδανική γυναίκα την έχω στο νου μου έως 1,65 μάξιμουμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Εκείνου μάλλον θα του κακόπεφτες... :P:P:P
Ουτε καν κοπελια:P εγω 1.60 ειμαι και οσοι με πλησιαζουν ειναι ανω του 1,81..
μπορει και να το χεις παρατηρησει αλλα πολλοι ψηλοι τα χουν με κοντες..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Gilda το ύψος μπορει να μην το χω αλλα έχω την εμφάνιση που δεν κακό πέφτει σε κανέναν! Χοχο!! Εγω Ακη σε έχω δει και είσαι μαναρι. Πληρω και τα κριτήρια του ύψους...
Ισχύει αυτο που λέει η Δαναη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δε νομίζω. Εγώ π.χ. είμαι 1,82 αλλά την ιδανική γυναίκα την έχω στο νου μου έως 1,65 μάξιμουμ...

Ουτε καν κοπελια:P εγω 1.60 ειμαι και οσοι με πλησιαζουν ειναι ανω του 1,81..
μπορει και να το χεις παρατηρησει αλλα πολλοι ψηλοι τα χουν με κοντες..;)

Gilda το ύψος μπορει να μην το χω αλλα έχω την εμφάνιση που δεν κακό πέφτει σε κανέναν! Χοχο!! Εγω Ακη σε έχω δει και είσαι μαναρι. Πληρω και τα κριτήρια του ύψους...
Ισχύει αυτο που λέει η Δαναη!

Ρε παιδιά έλεος. Πλακα έκανα. Γι αυτό άλλωστε έβαλα και τρία :P:P:P
Απορώ δηλαδή τί ακόμα θα γράψετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ρε παιδιά έλεος. Πλακα έκανα. Γι αυτό άλλωστε έβαλα και τρία :P:P:P
Απορώ δηλαδή τί ακόμα θα γράψετε!!!
και εμεις φιλικα σου απαντησαμε..
απορω δηλαδη πως παρεξηγηθηκες..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Επειδή είμαι κοντή (1.60) νομίζω είναι ωραίο ο άλλος να είναι πιο ψηλός (1-2 κεφάλια). Νταξ τώρα αν εγώ σηκώνομαι στις μύτες για να τον φιλήσω δεν πειράζει είναι γλυκούλι και αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Επειδή είμαι κοντή (1.60) νομίζω είναι ωραίο ο άλλος να είναι πιο ψηλός (1-2 κεφάλια). Νταξ τώρα αν εγώ σηκώνομαι στις μύτες για να τον φιλήσω δεν πειράζει είναι γλυκούλι και αυτό :P

Γλυκούλι; Είναι ιδανικό. :redface: Να σε περνάει κανά δυο κεφάλια, είναι τόσο ρομαντικό :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγω ειμαι 1.74 :clapup: γενικα χωρις παρεξηγηση κοριτσια αλλα το πολυ κοντο δεν μαρεσει καθολου. Δεν ειναι λογικο να πεφτω πανω σε ανθρωπο επειδη δεν τον ειδα και να ψαχνω να βρω τι χτυπησα:redface:..και δεν εννοω οτι ειμαι το πρωτο μποι αλλα ειναι μερικοι που ειναι νανοι.. οσο για τα αγορια οταν εισαι ενα 1.70 και εισαι αγορι ναι φιλε εισαι κοντος.. Απο 1.83 και πανω ο αντρας ειναι οτι πρεπει για μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Όταν λες "πρέπει" και δεν είναι άνω των 1.70 τι να κάνουμε; Να τους σκοτώσουμε; Έλεος εδώ μέσα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top