Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 339)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.2%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 91 26.8%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.2%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.6%

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
έχεις πει και καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ευτυχώς τώρα με θένε για αυτό που είμαι

και τι ακριβως εισαι...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara6079

Νεοφερμένος

Η antara6079 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
η ιδρίλ έχει ένα δίκιο, όσοι από μαύροι γίνατε κλόντια σίφερ, ΔΕ ΒΑΡΊΕΣΤΕ??

όχι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
E μεχρι που θα βαρεθουμε εμεις το ξανθο και θα ψαχνουμε κατι αλλο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tamaso

Νεοφερμένος

Η Tamaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ξανθοί γαλανομάτες είναι η αδυναμία μου μπορώ να πω :P
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εχει να κανει και με τη χωρα στην οποια ζει ο καθενας...στις Σκανδιναβικες χωρες πχ εχει περαση το μελαχρινο μαλλι...γιατι ειναι ολοι ξανθοι:P
Ον τοπικ,δεν εχω προτιμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
marilyn monroe







monika belluci






και οι δύο γυναίκες είναι υπέροχες ή μιά κατάξανθη ή άλλη καστανή.....
δεν είναι θέμα χρώματος μαλλιών αλλά τι αποπνέει ο άνθρωπος...
στη συγκεκριμένη περίπτωση και οι δύο γυναίκες με το δικό τους μοναδικό τρόπο ήταν και είναι sexy και ελκυστικές......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ξανθοί γαλανομάτες είναι η αδυναμία μου μπορώ να πω :P
:)

Τα έχω με ξανθό πρασινο-γαλανομάτη.
Προτιμώ μαύρο μαλλί, πράσινο μάτι..:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tamaso

Νεοφερμένος

Η Tamaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τα έχω με ξανθό πρασινο-γαλανομάτη.
Προτιμώ μαύρο μαλλί, πράσινο μάτι..:redface::P

:PΚυνδινεύει δηλαδή το παιδί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
:PΚυνδινεύει δηλαδή το παιδί?

Χαχαχαχα εντάξει όχι δεν μετράει μόνο η εξωτερική εμφάνιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
προτιμώ τους μελαχρινούς αλλά μάλλον μόνο σε θεωριτικό επίπεδο χαχαχα :D:)
γιατί τα μεγαλύτερα κολλήματα τα τρώω με ξανθούς....!!!! :inlove: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι μελαχρινοί άντρες και οι μελαχρινές γυναίκες (όχι δεν είμαι bi, εννοώ στα γούστα:P).

Αν και βασικά δεν ερωτεύομαι τρίχες αλλά ανθρώπους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Προσωπικά με ελκύουν πιο πολύ οι ξανθοί αλλά εξαρτάται πάντα από το σύνολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tempo

Νεοφερμένος

Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πανωλεθρία οι κοκκινομάληδες/κοκκινομάλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Κοκκινομάλλες:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: :redface::redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι μελαχρινοί άντρες και οι μελαχρινές γυναίκες (όχι δεν είμαι bi, εννοώ στα γούστα:P).

Αν και βασικά δεν ερωτεύομαι τρίχες αλλά ανθρώπους.:)

Το χειρότερο είναι να ερωτευτείς ανθρώπους και στην πορεία να ανακαλύψεις ότι δυστυχώς ασχολιόσουν με.. τρίχες :P

(ΔΕΝ το λέω για'σένα προσωπικά)

Αυτή η Γυναίκα μ'αρέσει με οποιοδήποτε μαλλί (καλά, προτιμώ το κόκκινο) είτε βαμμένη είτε άβαφη :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • kate-wislet3.jpg
    kate-wislet3.jpg
    21 KB · Εμφανίσεις: 196
  • sunshine014.jpg
    sunshine014.jpg
    20.6 KB · Εμφανίσεις: 186
  • kate_winslet.jpg
    kate_winslet.jpg
    28.9 KB · Εμφανίσεις: 240
  • kate.jpg
    kate.jpg
    103.3 KB · Εμφανίσεις: 240
  • kate_winslet_Joe12-15-06.jpg
    kate_winslet_Joe12-15-06.jpg
    38.5 KB · Εμφανίσεις: 166

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Εμενα παλι σε αγορι θα μου αρεζε πολυ..πισσα μαυρο σχετικα μακρυ μαλλι με φραντζα και γαλαζιο ματι:DΑν και,υπαρχουν και ατομα που μπορει να μην εχουν αυτα τα χαρακτηριστικα,αλλα ειναι εξισου ωραια:)Χμμ επισης θα μου αρεζε κατι σε στυλ Johnny Depp αλλα που??χαχαχ πολλα ζηταω το ξερω:P

Τωρα σε κοριτσι ,για εμενα δεν εχει σημασια το μακρος μαλλιων οσο ειναι περιποιημενα..χρωμα?χμμμ καταρχας πρεπει να αναφερω πως αρχιζω βασικα και απεχθανομαι το ξανθο γιατι πολλες μου θυμιζουν paris hilton-lady gaga(μια και ειναι και πολυ in) φαση:P..Τις περισσοτερες τις εχω συνδεσει λοιπον με την εικονα μιας μαθητριας στο σχολειο μας...τα μισα μαλλια extention και φυσικα ,οι 5 τονοι σοβατισμα στην μαπα δεν λειπουν ποτε .Σε λιγες λοιπον θεωρω το ξανθο ωραιο..Βασικα αυτο εχει σχεση και με το στυλ, γιατι ειναι αυτο που τουλαχιστον για εμενα κανει καποιον προσελκυστικο:)ΑΑΑ επισης μου αρεσουν πολυ οι πολυχρωμες ανταυγιες σε οποιοδηποτε μαλλι εκτος καστανου.Λοιπον ματια σε κοριτσι ειναι ωραια τα πρασινα και τα γαλαζια τα πολυ ανοιχτα...
ΥΓ.Ρε παιδια γιατι δεν σας αρεσουν οι κοκκινομαλλες??Καλες ειναι,εχουμε μια μαθητρια με φυσικο κοκκινο και ολοι γυριζουν στον δρομο οταν περναει.Εχει φυσικη ομορφια.Μαλλον τις εχετε συνδεσει με τιποτα ακυρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Πιο ελκυστικό είναι κατά κανόνα το πιο εξεζητημένο.. Ώς εκ τούτου η Ελλάδα ως μεσογειακή χώρα έχει πιο πολλούς μελαχρινούς και το πιο ελκυστικό στις περισσοτερες φορές είναι το ξανθό, για την ακρίβεια το καστανόξανθο διότι το κατάξανθό ξεφευγεί πολύ από τα γούστα της ελληνίδας γυναίκας..
Απο την άλλη μεριά και εγώ ως άντρας πιο πολύ το καστανόξανθο μου αρέσει, ίσως για τους ίδους λόγους, παρόλο που έχουμε πήξει στις ξανθιές (τις βαμένες βεβαίως..)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καστανό μ' αρέσει. Ενώ μικρή μου άρεσε το καστανόξανθο (ειδικά σε συνδιασμό με γαλάζιο/μπλε/πράσινο μάτι) σε αγόρια, τώρα δε μ' αρέσει και τόσο. Μου δινει την εντύπωση ότι είναι ψεύτικο. Εξάλλου το καστανο/μαύρο είναι πιο αρρενωπό. Πώς να το κάνουμε δηλαδή;:pfff:

Υπάρχουν και εξαιρέσεις βεβαίως. Στη τελική δεν κολλάμε στο χρώμα, αφού θα μπορεί κάλλιστα να το βάψει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top