Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν ισχύειιιιιι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι να πω..............ΚΑΤΑΣΤΡΟΟΦΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ενα εχω να πω..

Διδυμοι ειναι ο Γιωργακης και ο Σαμαρας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ενα εχω να πω..

Διδυμοι ειναι ο Γιωργακης και ο Σαμαρας:D
χαχαχαχαχαααααααααααααααααααα μεγαλεεεεεεεεεεε εγραψεςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
καρκινος με σκορπιο ταιριαζουν??????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
καρκινος με σκορπιο ταιριαζουν??????:worry:

Καλέ ναι!!! :D

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Καρκίνος με Σκορπιό: Άριστη ένωση. Ο συναισθηματισμός και η τρομερή ικανότητα και των δύο να αγαπούν βαθιά, θα κάνει τη σχέση τους να αντέξει στο χρόνο. Ο Σκορπιός αντέχει στις αλλαγές διάθεσης του Καρκίνου. Αν παρακάμψουμε τις πιθανές σκηνές ζηλοτυπίας μεταξύ τους, ο συνδυασμός αυτός είναι ιδανικός και θα φέρει ευτυχία και στους δύο.[/FONT]
πηγή: www.αστρολογία.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Καρκίνος με Σκορπιό: Άριστη ένωση. Ο συναισθηματισμός και η τρομερή ικανότητα και των δύο να αγαπούν βαθιά, θα κάνει τη σχέση τους να αντέξει στο χρόνο. Ο Σκορπιός αντέχει στις αλλαγές διάθεσης του Καρκίνου. Αν παρακάμψουμε τις πιθανές σκηνές ζηλοτυπίας μεταξύ τους, ο συνδυασμός αυτός είναι ιδανικός και θα φέρει ευτυχία και στους δύο.[/FONT]

τι καλα! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
τελεια!!!!!!!!πολυ χαιρομαι....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
πως μπορω να βρω τον ωροσκοπο μου??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
πως μπορω να βρω τον ωροσκοπο μου??:confused:

https://www.anew.gr/astrology/ascendant/index.php Μπες σ'αυτό το site και συμπλήρωσε τα στοιχεία που σου ζητάει...αρκεί να ξέρεις και την ώρα που γεννήθηκες...


Παρθένος με Ταύρο ταιριάζουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χμμμ....παντα με ελκουν οι παρθενοι...είμαι ταυρακι ξερεις...εχουν παντα ενα κατι που τους αναγνωριζω! και ποτε δε μου περνουν απαρατηρητοι!
παρ ολα αυτα νομιζω πως δε συμβαινει το αντιστροφο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
χμμμ....παντα με ελκουν οι παρθενοι...είμαι ταυρακι ξερεις...εχουν παντα ενα κατι που τους αναγνωριζω! και ποτε δε μου περνουν απαρατηρητοι!
παρ ολα αυτα νομιζω πως δε συμβαινει το αντιστροφο:P

Κι εγώ Παρθένος...:P
Παρθένος με Παρθένο?? Ταιριάζουν??...(ναι ξέρω..πολλές οι απορίες μου..:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
επειδη βαριεμαι να διαβασω 121 σελιδες θα κανω μια ερωτηση που ισως εχει ξαναγινει , κριος γυναικα με ιχθυ αντρα εχει καμια προοπτικη ή παλι θα φαω τα μουτρα μου;;; γενικα οι κριοι εχουμε μια ταση προς τα ψαρακια που ειναι γλυκουλικα και ρομαντικουλικα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
επειδη βαριεμαι να διαβασω 121 σελιδες θα κανω μια ερωτηση που ισως εχει ξαναγινει , κριος γυναικα με ιχθυ αντρα εχει καμια προοπτικη ή παλι θα φαω τα μουτρα μου;;; γενικα οι κριοι εχουμε μια ταση προς τα ψαρακια που ειναι γλυκουλικα και ρομαντικουλικα ...
χαχα κλασικη προσεγγιση κριαριου:P
απ οσο ξερω ειναι πολυ καλος συνδυασμος και γενικα ο ενας συμπληρωνει τον αλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χρησιμη πληροφορια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Υδροχοος με οφιουχο ταιριαζουν?
https://anhsuxoi.blogspot.com/2011/01/13.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
χαχα κλασικη προσεγγιση κριαριου:P
απ οσο ξερω ειναι πολυ καλος συνδυασμος και γενικα ο ενας συμπληρωνει τον αλλο!
ωραία χαίρομαι!
άντε να δούμε...
ευχαριστώ για την απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Παρθένος με Παρθένο??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Παρθένος με Παρθένο??:hmm:

παρθενογένεσις.....:P:P:P

ε! προφανώς τα ίδια χούγια θα έχετε και ως γνωστόν πρώτα φευγει η ψυχή και μετά το χούι...:whistle:

πηγή
Παρθένος με Παρθένο: Σχέση όχι και τόσο αρμονική γεμάτη προβλήματα, σχολαστική λεπτομέρεια και έντονη γκρίνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κρίμα..!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χμμμ μην το παιρνεις κατακαρδα! μπορει να βοηθαει καποιος ωροσκοπος, αφροδιτη, άρης η δεν ξερω και γω τι. γενικά στην αστρολογία παίζουν ρόλο πολλά πράγματα.... και στην πραγματική ζωή βεβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top