Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα

    Ψήφοι: 7 16.7%
  • Ναι, αλλά έχω μόνο ένα blog

    Ψήφοι: 25 59.5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 10 23.8%

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ναι εχω και ειμαι απιστευτα ικανοποιημενη για τη συλληψη αυτης της ιδεας που ειναι ασυλληπτη...
ειναι με λιγα λογια φανταστικο αλλα δε το δημσιευω για να μη μου το ματιασετε! :ΡΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ναι εχω και ειμαι απιστευτα ικανοποιημενη για τη συλληψη αυτης της ιδεας που ειναι ασυλληπτη...
ειναι με λιγα λογια φανταστικο αλλα δε το δημσιευω για να μη μου το ματιασετε! :ΡΡΡ
Να γράφουμε και καμιά ανάρτηση, εεεε φανταστική ΥΕΘ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gver

Νεοφερμένος

Ο Gver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
https://kathreptis-skepseon.blogspot.com/
Όσοι πιστοί διαβάστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
https://emma-justablog.blogspot.com/
Ρίξ'τε μια ματιά αν θέλετε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
δωρεαν ειναι για να φτιαξεις blog?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
λοιπον,εγω θελω να φτιαξω ενα blog αλλα δεν ξερω το ονομα.εχετε καμια ιδεα?? πειτε οτι ναναι και βλακεια να ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Παιδιά ρίξτε μια ματιά και εδώ https://doglovernews.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emily00

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η emily00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
λοιπον,εγω θελω να φτιαξω ενα blog αλλα δεν ξερω το ονομα.εχετε καμια ιδεα?? πειτε οτι ναναι και βλακεια να ειναι

Εξαρτάται από το τί θέμα θα έχει! Εσύ το ξέρεις αυτό ;) Αλλά γενικά και να βρεις όνομα, τις πιο πολλές φορές το έχει πάρει άλλος.. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Όταν φτιάχνεις ένα blog πρέπει και να μπορείς να το στηρίξεις.

Το να σου πούμε εμείς ένα όνομα δεν το βρίσκω καλό. Εξαρτάται από τι θεματολογία και το περιεχόμενο του blog σου...

Παιδιά δείτε αυτό: https://doglovernews.blogspot.com

Πως σας φαίνεται;

Θα τo εκτιμούσα πολύ αν του ρίχνατε μια ματιά και να μου επισημαίνατε αδυναμίες, τι να προσθέσω, τι να αφαιρέσω, αν αργεί στη φόρτωση των σελίδων για να δω αν με παίρνει να επέμβω με σκοπό να το διορθώσω και ό,τι άλλο σκεφτείτε.

Αν θέλετε μπορούμε να ανταλλάξουμε και banners!! :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fr3netic

Νεοφερμένος

Ο fr3netic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δείτε και το δικό μας blog παίδες,είναι για διοργάνωση εκδρομών!Αυτή τη στιγμή διοργανώνουμε στο Bansko!

https://foititrips.blogspot.com

Περιμένω γνώμες,τι σας αρέσει,τι όχι!!!Ευχαριστώωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν μ ενδιαφερουν τα γατια και τα σκυλια, οποτε δεν μπορω να σου πω τιποτα :(
Άκαρδο πλάσμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αααααα έχω κι εγώ μπλογκ..να σας το δώσω?
μη γελάστε πολύ!
https://rebelokatastash.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Παιδιά εσείς έχετε κάποιο Blog; Εγώ έχω αυτό https://doglovernews.blogspot.com/

Είναι ένα ενημερωτικό blog που ασχολείται με τους μικρούς μας φίλους και ιδιαίτερα τα σκυλιά. Παρέχει ενημερωτικό υλικό που αφορά όλα τα θέματα που αφορούν τα κατοικίδια μας, όπως ειδήσεις, άρθρα για εκπαίδευση και συμπεριφορά των φίλων μας καθώς επίσης και θέματα για την υγεία τους. Επίσης, videos αλλά και αγγελίες για να βρουν τα κατάλληλα σπίτια αδέσποτα ζώα και φυσικά πολλά πολλά άλλα ενδιαφέροντα θέματα!!

:)

ΥΓ. Σκέφτηκα να ανοίξω ένα topic για να συγκεντρώσουμε εδώ όλα τα blogs των μελών αυτού του forum. Έψαξα στην αναζήτηση αλλά δεν βρήκα παρόμοιο θέμα. :)

Υ.Γ. Συντάκτη:
Φίλη μας, το μήνυμα σου μεταφέρθηκε εδώ όπου βρίσκονται κι άλλες ιστο-δημιουργίες μελών. Καλή περιήγηση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πολύ ωραίο blog :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeingDead

Νεοφερμένος

Η Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εγω εχω blog! βεβαια το εχω πολυ λιγο ...

https://mylovelycaramel.blogspot.com/ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εγώ όχι μόνο έχω ένα ηλίθιο μπλογκ για την ρινοπλαστική, το διαφημίζω και στην υπογραφή, τρομάρα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top