Πρόβλημα με το επώνυμο

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
υπάρχουν και χειρότερα, μια θεία μου την λένε Πίπα ( :hehe: ) και έναν γείτονα Καραπούτσο (:rofl: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evdokia...

Νεοφερμένος

Η Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τι σημασία έχει το όνομα του καθενός; Άλλη προσωπικότητα θα είχες εαν ήσουν με όμορφο επίθετο και άλλη με άσχημο; Το επίθετο δεν κάνει τον άνθρωπο! Είναι απλά μία ετικέτα για να ξεχωρίζει ο ένας άνθρωπος τον άλλον, για αυτό το λόγο υπάρχει και μεγάλη ποικιλία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Σωστό και αυτό Evdokia... ,αλλά εάν ο άλλος έχει προβλήματα, θέλει να "εξαφανιστεί", τον μπερδεύουν με κάποιον άλλον κλπ, τι να κάνει? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
συγγνώμη,γιατί νιώθεις άσχημα για το επιθετό σου όταν την πέφτεις σε κορίτσια;αυτα νομίζεις τις νοιάζουν;
έπειτα είναι ανάγκη να τους λες το επίθετό σου;σιγά μην τους πεις και διεύθυνση!
και εγώ έχω περίεργο επώνυμο(τεράστιο) και από μικρή συμβιβάστηκα με αυτό!Είμαι περήφανη για αυτό το επώνυμό μου,που το έχουν ελάχιστοι άνθρωποι στην ελλάδα!
υγ:θα προτιμούσες να σε λένε παπανδρέου,τσοχατζόπουλο,βενιζέλο,πάγκαλο,σαμαρά κλπ κλπ κλπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Άλλο να το βλέπεις και άλλο να το ζεις! Κάτι ξέρει για να θέλει να το αλλάξει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top