[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα καλλυντικά της avon αξίζουν? Έχει πάρει καμία? Έπεσε στα χέρια μου ένα φυλλάδιο και ψήνομαι να πάρω διάφορα πραγματάκια :redface: Το θέμα είναι ότι έχω ακούσει ανάμεικτες απόψεις, με τις καλυτερες να προέρχονται κυρίως από κοπέλες που την προωθούν... :/:
Εμμ εγώ που πήρα πάντως είμαι ευχαριστημένη. Έχει ωραία πράγματα γενικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
η μητέρα μου που είχε πάρει παλιά κρέμες δεν έμεινε καθόλου ευχαριστημένη. τώρα για τα προιοντα του μακιγιαζ δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εμμ εγώ που πήρα πάντως είμαι ευχαριστημένη. Έχει ωραία πράγματα γενικά!
Nαι και εμένα μου γυάλισαν κάτι ωραία κραγιον, λιπ γκλος και σκιές :P Οκ θα πάρω έτσι για δοκιμή και θα δω τι θα βγει ;)

η μητέρα μου που είχε πάρει παλιά κρέμες δεν έμεινε καθόλου ευχαριστημένη. τώρα για τα προιοντα του μακιγιαζ δεν ξέρω.
Κρέμες δεν θέλω ούτως ή άλλως... Οτι μπαίνει στο δέρμα πιστεύω πρέπει να το δοκιμάζουμε πρώτα . Θα πεις και αυτά που θα πάρω (μάλλον) στο δέρμα μπαίνουν αλλά δεν είναι το ίδιο ένα make-up και μια ενυδατική με μια σκιά που βάζεις μια στις τόσες :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Nαι και εμένα μου γυάλισαν κάτι ωραία κραγιον, λιπ γκλος και σκιές :P Οκ θα πάρω έτσι για δοκιμή και θα δω τι θα βγει ;)
Κοίτα εγώ πήρα μάσκαρα, μολύβι και κάτι όζες.. Η μαμά μου είχε πάρει κραγιόν και σκιές ωραία είναι από ότι κατάλαβα δοκίμασα και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κοίτα εγώ πήρα μάσκαρα, μολύβι και κάτι όζες.. Η μαμά μου είχε πάρει κραγιόν και σκιές ωραία είναι από ότι κατάλαβα δοκίμασα και εγώ.

Οκ πείστηκα θα ψωνίσω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Κορίτσια πείτε μου κάτι, θέλω να βάψω τα μαλλιά μου σοκολατί, περίπου το χρώμα της σκούρας μπίρας (έχω σαν τέλειο το χρώμα αυτού του μπουκαλιού:)


Πώς να το ζητήσω από την κομμώτρια; Ξέρει καμιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εμ, της δειχνεις την ιδια φωτο; :Ρ
ή κοιτας μηπως καμια ηθοποιος εχει το ιδιο χρωμα. υποθετω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κοίτα εγώ πήρα μάσκαρα, μολύβι και κάτι όζες.. Η μαμά μου είχε πάρει κραγιόν και σκιές ωραία είναι από ότι κατάλαβα δοκίμασα και εγώ.
Μιλάτε ελληνικά.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Μιλάτε ελληνικά.:confused:
Έτσι λένε τα μανό στη Θεσσαλονίκη.:P Κι εγώ όταν το πρωτοάκουσα δυσκολεύτηκα να το συνηθίσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η εύα το κατάλαβε ρε τι θέλετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έτσι λένε τα μανό στη Θεσσαλονίκη.:P Κι εγώ όταν το πρωτοάκουσα δυσκολεύτηκα να το συνηθίσω. :P
Αμήν.:P
Η εύα το κατάλαβε ρε τι θέλετε; :P
Να το καταλάβει και ο υπόλοιπος κόσμος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Έχετε να προτείνετε κάτι για το φριζάρισμα; Τα περιποιούμαι, κουρεύτηκα πρόσφατα μετά από πολύ καιρό, αλλά εξακολουθούν να πετούν κάποιες τρίχες. Τι εκνευριστικά τα σγουρά και ατίθασα μαλλιά και αχάριστα συν τοις άλλοις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έχετε να προτείνετε κάτι για το φριζάρισμα; Τα περιποιούμαι, κουρεύτηκα πρόσφατα μετά από πολύ καιρό, αλλά εξακολουθούν να πετούν κάποιες τρίχες. Τι εκνευριστικά τα σγουρά και ατίθασα μαλλιά, και αχάριστα συν τοις άλλοις!
Σιλικόνη.
Εγώ το αποφάσισα.
Μέχρι να φτάσουν εκεί που ήταν πέρσι τέτοιο καιρό δεν τα κόβω.
Έχω κλείσει 2 εβδομάδες με κεφτέ στο κεφάλι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σιλικόνη.
Εγώ το αποφάσισα.
Μέχρι να φτάσουν εκεί που ήταν πέρσι τέτοιο καιρό δεν τα κόβω.
Έχω κλείσει 2 εβδομάδες με κεφτέ στο κεφάλι.:P
Από που την αγοράζουμε, πως την ζητάμε και πως την εφαρμόζουμε;

Κι εγώ ήθελα να τα μακρύνω, έλεγα πως δεν θα κουρευτώ για να το πετύχω. Έτσι από το Γενάρη που ήταν η τελευταία φορά πήγα το Σάββατο ξανά για τις άκρες και βρέθηκα με αρκετή ψαλίδα και το μαλλί ανανεώθηκε μεν, μάζεψε δε.:P Σκέφτομαι κάθε 2 μήνες να πηγαίνω για καθάρισμα ώστε να τα μακρύνω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η εύα το κατάλαβε ρε τι θέλετε; :P

Χαχα έχω θεία Θεσσαλινικιά για αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Από που την αγοράζουμε, πως την ζητάμε και πως την εφαρμόζουμε;
Κι εγώ ήθελα να τα μακρύνω, έλεγα πως δεν θα κουρευτώ για να το πετύχω. Έτσι από το Γενάρη που ήταν η τελευταία φορά πήγα το Σάββατο ξανά για τις άκρες και βρέθηκα με αρκετή ψαλίδα και το μαλλί ανανεώθηκε μεν, μάζεψε δε.:P Σκέφτομαι κάθε 2 μήνες να πηγαίνω για καθάρισμα ώστε να τα μακρύνω. :/:
Eγώ μαλλί που ισιωμένο έφτανε κάτω από το στήθος μου το κούρεψε ο (μπιπ).
Το δικό μου φουντώνει,καλά δε λέω ότι προτιμώ το ίσιο (εξάλλου ο όγκος μου πάει) αλλά όγκος όχι αφάνα.:P
Από καταστήματα με προϊόντα κομμωτηρίου είναι πιθανό να τη βρεις,ή σε χόντος κλπ κλπ.
Είναι λάδι το οποίο εφαρμόζεις σε βρεγμένα καλύτερα μαλλιά (μην τα έχεις χτενίσει πριν)και όχι παραπάνω από 2 φις φις :P στο μήκος των μαλλιών απόφυγε όσο περνάει από το χέρι σου η ρίζα.
Α,και φυσικό στέγνωμα.:P
Μία δύο,αρρώστησα τώρα έπαθα ανοσία και μπορώ να βγαίνω έξω με βρεγμένο.:P
Αα,εμ και για κάτι σαμπουάν μου είπε μία φίλη μου και θα τα δοκιμάσω.
Στείλε πμ να σου πω μάρκες.;)
Επίσης,αν ξυπνάς το πρωί και είναι αφάνα πιάσε δύο τσουλούφια,στριφογύρισέ τα και στερέωσέ τα πίσω με δύο φουρκέτες.
Δουλεύει.
Τς τσ, για να με δει η φιλόλογος θα με κάνει στιφάδο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Eγώ μαλλί που ισιωμένο έφτανε κάτω από το στήθος μου το κούρεψε ο (μπιπ).
Το δικό μου φουντώνει,καλά δε λέω ότι προτιμώ το ίσιο (εξάλλου ο όγκος μου πάει) αλλά όγκος όχι αφάνα.:P
Από καταστήματα με προϊόντα κομμωτηρίου είναι πιθανό να τη βρεις,ή σε χόντος κλπ κλπ.
Είναι λάδι το οποίο εφαρμόζεις σε βρεγμένα καλύτερα μαλλιά (μην τα έχεις χτενίσει πριν)και όχι παραπάνω από 2 φις φις :P στο μήκος των μαλλιών απόφυγε όσο περνάει από το χέρι σου η ρίζα.
Α,και φυσικό στέγνωμα.:P
Μία δύο,αρρώστησα τώρα έπαθα ανοσία και μπορώ να βγαίνω έξω με βρεγμένο.:P
Αα,εμ και για κάτι σαμπουάν μου είπε μία φίλη μου και θα τα δοκιμάσω.
Στείλε πμ να σου πω μάρκες.;)
Επίσης,αν ξυπνάς το πρωί και είναι αφάνα πιάσε δύο τσουλούφια,στριφογύρισέ τα και στερέωσέ τα πίσω με δύο φουρκέτες.
Δουλεύει.
Τς τσ, για να με δει η φιλόλογος θα με κάνει στιφάδο.:P
Δεν τα φίλαρα και δεν έχω αφάνα.
Αχ κι εμένα μέχρι εκεί ήταν το μαλλί μου...:/: Βασικά εμένα τη ψαλίδα μου έκοψε κυρίως και τελικά ελάχιστα από το μαλλί, αλλά ανανεώθηκε και μαζεύει. Δεν θα άντεχα ξαφνικά να βρεθώ με κοντό μαλλί μέχρι τους ώμους(το έχω πάθει σε άλλο κομμωτή πιο μικρή...:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αλήθεια στη Θεσσαλονίκη λέγονται όζες τα μανό? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top