Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

:cry_x:
I'll always want you Airmax.:redface:
Ε,αφού φοράω αθλητικά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Επιστροφή με συνολάκι, γιατί ξέρω πως σας έλειψα.






Όλα τα ρούχα απο το afroditi.com.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.










 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,046 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι για φέτος το καλοκαίρι, η μόδα προτείνει τέτοιες φούστες;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι για φέτος το καλοκαίρι, η μόδα προτείνει τέτοιες φούστες;


είπαμε ας είναι κοντή η φούστα,αλλά όχι και έτσι :look: πάντως δεν ξέρω αν θα είναι στη μόδα, πολύ πιθανό :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι για φέτος το καλοκαίρι, η μόδα προτείνει τέτοιες φούστες;

Να σε στενοχωρήσω αλλά αντιθέτως φέτος όπως και πέρσυ οι maxi φούστες έχουν την τιμητική τους.:P

Η φούστα μου έπεσε μακριά.:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Actually οι κοντές φουστίτσες και τα κοντά φορεματάκια είναι στη μόδα, πέρυσι ήταν οι μάξι πιο πολύ.
Σε καμία περίπτωση όμως το ξεκωλέ που πόσταρε ο Δίας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
ρε παιδες με επιασε μια νοσταλγια για Σαλονικα όπου ημουν φοιτητης αρχες 00'ς...ξερετε αν υπαρχουν ακομα αυτα τα θρυλικα μαγαζια ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συνολάκι. :D





Όλα Tally Weijl. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά που με το θύμησες κατερίνα θέλω να πάρω μπαλαρίνες. :P

(έτσι δεν λέγονται τα τελευταία ή λάθος θυμάμαι; :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Πουκαμισάκια.. (που φέτος είναι πολύ της μόδας)







Όλα από Bershka:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτό με τι θα το ταιριάζατε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αυτό με τι θα το ταιριάζατε; :)

Λίγο δύσκολο να το ταιριάξεις με κάτι διαφορετικό με αυτό που σου προτείνει η ίδια η εταιρία , οπότε θα σου έλεγα να βάλεις κάτι σε ρόζ παντελονι ή κολάν (ή και σε άσπρο αλλά είναι λίγο επικίνδυνο) και από πάνω ας μην είναι υποχρεωτικά το κοντό τζιν(γιατί είναι και λίγο ακριβά τα άτιμα) , αν και είναι ωραίος συνδυασμός, βάλε κάτι σε τζιν πουκαμισάκια που έχει το H&M και είναι και πιο φθηνά;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Λίγο δύσκολο να το ταιριάξεις με κάτι διαφορετικό με αυτό που σου προτείνει η ίδια η εταιρία , οπότε θα σου έλεγα να βάλεις κάτι σε ρόζ παντελονι ή κολάν (ή και σε άσπρο αλλά είναι λίγο επικίνδυνο) και από πάνω ας μην είναι υποχρεωτικά το κοντό τζιν(γιατί είναι και λίγο ακριβά τα άτιμα) , αν και είναι ωραίος συνδυασμός, βάλε κάτι σε τζιν πουκαμισάκια που έχει το H&M και είναι και πιο φθηνά;).

Μου το έκαναν δώρο τώρα το Πάσχα και δεν ξέρω με τι να το βάλω. Σκεφτόμουν τζην αλλά το καλοκαίρι θα βάλω τζην με πέδιλα; Δε μου κάθεται καλά. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτό με τι θα το ταιριάζατε; :)

Παντελόνια σε παστέλ χρώματα.
Φούστες κλος σε παστέλ χρώματα.
Τζιν ανοιχτόχρωμα με άσπρα παπουτσάκια.
Τζιν σορτς ψηλόμεσο με τη μπλούζα μέσα από το σορτς, ή μπορείς να δέσεις το τοπ στο πλάι σε κόμπο.
Τζιν φούστα.
-καλά εγώ θα το έβαζα και με φούστα φλοραλ σε ανοιχτόχρωμο χρώμα, αλλά πολλές τις φοβίζει το print με το print- :P


Με λευκό δε θα το έβαζα, μου κάνει λίγο μπεμπέ συνδυασμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απορρίπτουμε και τη μαύρη φούστα; :|

Βασικά δεν φοράω πολύ άσπρα και ροζ, φοράω όλο μαύρα και έχω μερικά μωβ, τυρκουάζ, κόκκινα.

Έχω μια τυρκουάζ κοτλέ φούστα, αλλά οι κοτλέ δεν είναι χειμερινές; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top