Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Παρος 5 μερες... Καλοοο!!!
Τι κόλλημα κι αυτό όλοι οι απόφοιτοι Λυκείου να τρέχουν Πάρο!Πόσα χρόνια αλήθεια πάει αυτή η "παράδοση";
https://en.wikipedia.org/wiki/Nowhere,_Oklahoma
Κατάλαβα θέλεις να απομονωθείς!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Τρικαλα,Χαλκιδα,Παρο,Χιο
ολα αυτα σε σπιτια φιλων και γνωστων γιατι το ταμειον ειναι μειον...εχουμε και ενα διπλωμα να βγαλουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PLACEBO

Νεοφερμένος

Η Παναγιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Φεύγω σήμερα με 4 φίλες στην Κρήτη (Χερσόνησο) για 10 μέρες!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πουθενά!

Τέλειο, ε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Δεν πιστεύω οτι ειναι απαραίτητο να εχεις πολλα λεφτά στην ακρη για να πας διακοπές. Αν βρεις ωραία μέρη και περνας καλά και οικονομικα. Τώρα αν κάποιος θεωρεί διακοπές μόνο το να πας μυκονο σαντορινη για 10 μερες σε ακριβα ξενοδοχεία τοτε πασο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
4 μέρες Ναύπλιο με την οικογένεια και που και που για κάνα μπάνιο στον Πλαταμώνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freak Of Nature

Νεοφερμένος

Ο Freak Of Nature αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
για ένα μήνα περίπου (μπορεί και λίγο παραπάνω) στην Κέρκυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Αν κάτσει άδεια από την δουλειά,Παρίσι ή καμιά Ελβετία,που είναι δίπλα.
Αλλιώς καλοκαιρινές διακοπές,τον οκτώβρη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εγω ευτυχω μενω σε παραθαλασια περιοχη και μπορω να πηγαινω οποτε θελω αν και ακομα δεν εχω παει για κανενα μπανιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Πως περνατε τις καλοκαιρινες σας διακοπες ρε παιδια; τι κανετε; με τι ασχολειστε; ριχτε καμια ιδεα, πληττω αφανταστα :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πως περνατε τις καλοκαιρινες σας διακοπες ρε παιδια; τι κανετε; με τι ασχολειστε; ριχτε καμια ιδεα, πληττω αφανταστα :crazy:

ΑΑΑΑ εγω πηγα Αθηνα τον Ιουνιο σε ενα φιλο και περασα τελεια.Τωρα ξαναρχισαν οι διακοπες μου μετα απο μαθηματα και κατ΄εμε αν δεν πας σε αλλο μερος σημασια εχει και ο προσωπικος χρονος.Μην πληττεις,δες τηλεοραση,ακου μουσικη,κοιμησου,λιωσε στο air condision και φυσικα μπανια πολλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Λιώσε στην παραλία, αυτοϊκανοποιήσου, πάρε κάνα βιβλίο, πάρε κάνα βίντεο γκέημ, τι να σου πω, κάτι θα βρεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πως περνατε τις καλοκαιρινες σας διακοπες ρε παιδια; τι κανετε; με τι ασχολειστε; ριχτε καμια ιδεα, πληττω αφανταστα :crazy:

οχι κατι ιδιαιτερο... Καστορια... Δεν εφυγα λεπτο λογω των γερμανικων φετος... Λιγα μπανια στον Αλιακμονα, λιγη διασκεδαση στο ριβερ παρτι και τωρα παλι μαθηματα ( βεβαια με κατι που εγινε θα μου πανε λιγο πισω κι αυτα)... Τωρα εχω ερθει 3 μερες στην θεια μου... Οχι πολυ μακρια απο το σπιτι μου κανα μισαωρο... και μετα τον 15αυγουστο θα παω θαλασσα με την οικογενεια μου για κανα 7 μερουλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
πωω πω να βρηκα τι φταιει, ολοι καπου πηγατε γι αυτο ;) εμεις εδω ριζες θα βγαλουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Λοιπόν,πού θα πάτε φέτος το καλοκαίρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ιούνιο Ιούλιο στα μπαλκονησια.
Αύγουστο θα παω Πήλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
όπου με στείλει η δουλειά μου..
κάπου καινούια, γιουχου!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Τι σύμπτωση:P
Και εγώ τα ίδια!!!

Δεν έχεις ανάγκη εσύ!Σε νησί μένεις!Εμείς εδώ πάνω τι να πούμε?Εγώ δεν ξέρω ακόμη!Η εταιρεία που δουλεύει ο μπαμπάς μου πουλήθηκε σε έναν άλλο και σήμερα θα πάει να ξαναπροσληφθεί αλλά με τις άδειες που είχε κρατήσει από το χειμώνα δεν ξέρει τι θα γίνει και μπορεί να μην πάρει άδεια και να μην πάμε πουθενά ή να πάμε εγώ κι η αδερφή μου με τη μαμά μόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top