[Apple] iPhone

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Από σήμερα μπορεί κάποιος να παραγγείλει τα 2 νέα iphones.
Ενδεικτικές τιμές στα skroutzομάγαζα:
iPhone-5C (το "φθηνό")
iPhone-5S
Οπότε λογικά στις μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων η τιμή τους θα είναι πιο πάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δν παιζει κανουν πλακα, 850€ το 5S???? Οταν ηταν καινουριο το 4 το ειχα παρει 620 (Γερμανια βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έλα μωρέ σχετικά φθηνά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Έλα μωρέ σχετικά φθηνά είναι!

Προτιμω με τοσα λεφτα να παω ταξιδι Νεα Υορκη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Είμαι περίεργος για να δω για ποιο λόγο θα αγοράσει κανείς κάποια από αυτές τις 2 συσκευές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Είμαι περίεργος για να δω για ποιο λόγο θα αγοράσει κανείς κάποια από αυτές τις 2 συσκευές.

Υπαρχουν ατομα που παιρνουν το iPhone με δανειο, προσοχη οχι με δοσεις με καρτα αλλα με κανονικο δανειο. Σε φορουμ για iphone ηταν τυπος που πηρε το 5 και εδινε 20€ σε 60(!!!!!!!!!!!!!!) δοσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Ένα ελληνικό hands on από το techblog.gr

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apep

Νεοφερμένος

Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
To νέο iphone 6, σύμφωνα με φήμες που διέρρευσαν για να χάσουν τον ύπνο τους οι fans de apple θα κυκλοφορήσει σύντομα και σύμφωνα με σχέδια που ανέβασε η γαλλική ιστοσελίδα Nowwhereelse.fr, θα είναι πολύ λεπτό και με στρογγυλεμένες άκρες.

Μία έκδοση στις 4.7 ίντσες με διαστάσεις 137 Χ 66 Χ 7 mm και η μεγαλύτερη στις 5.7 ίντσες με διαστάσεις 157 Χ 77 Χ 6.7 mm.
Aνάλυση στα 440 ppi, επεξεργαστή Α8 στα 64bit, RAM 2gb, cam 8MP και φυσικά IOS 7.2 Θα ξεκινάνε από 16 έως και 128 GB.
Πραγματικά απίθανος συνδιασμός τεχνολογίας και design

Take a look :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • iphone_6.jpg
    iphone_6.jpg
    47.3 KB · Εμφανίσεις: 148
  • iphone-6.jpg
    iphone-6.jpg
    55.2 KB · Εμφανίσεις: 145
Τελευταία επεξεργασία:

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τα I-phones δεν έχουν ραδιόφωνο;:hmm:

Γενικά τα σνομπάρω τα προιόντα της Apple γιατί όλοι τα έχουν θεοποιήσει, αλλά τολμώ να ομολογήσω ότι έχει περάσει από το μυαλό μου να πάρω i-phone! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχουν αρκει να εχεις προσβαση στο ιντερνετ.
Απο τοτε που απεκτησα iphone, προσωπικα δεν το αλλαζω με τιποτα. Το προτιμω ακομα κι απο τα android εχω ενα ταμπλετ android και πιο ευχρηστο μου χει φανει το ios του iphone. Βεβαια στο ταμπλετ δεν εχω δωσει και ιδιαιτερη σημασια, οποτε ισως γιαυτο να μη μου φαινεται ευκολο. Παντως τα iphone ειναι κινηταρες να λεμε την αληθεια!
Και φαντασου οτι οταν το απεκτησα, ημουν ετοιμη να το δωσω οσο οσο γιατι... μου φαινοταν δυσκολο και ελεγα ''τι ειν τουτο???''. Λιγο το χρησιμοποιησα, ειδα και τα τηλ που με επαιρναν απο τις αγγελιες, μιλαμε γι απιστευτα τηλεφωνηματα και λεω τι στο καλο, μελι εχει? Ε λιγακι το χρησιμοποιησα και παει. Το παντρευτηκα. Δεν το εδωσα ποτε!! Πουληθηκε ελεγα! Αν μου παθαινε κατι δηλαδη το κινητο μου, νομιζω παλι iphone θα αποκτουσα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γιατι ολοι τρελαινεστε με το ραδιοφωνο; Δηλαδη οταν ειστε στο μετρο και δεν πιανει τι κανετε; Ουτως ή αλλως ακομα και οι υπολοιπες εταιριες σιγα σιγα βγαζουν το ραδιοφωνο απο τα κινητα τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
-Άνοιξε bluetooth να σου στείλω/μου στείλεις τις φωτογραφιές!
-Δεν μπορώ, έχω Iphone.

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε ταιριάζει το ραδιόφωνο στην αισθητική του iPhone. Σκέψου λίγο να ακούς ντέρτι από το iphone. ew. O.o

-Άνοιξε bluetooth να σου στείλω/μου στείλεις τις φωτογραφιές!
-Δεν μπορώ, έχω Iphone.

:mad:

Αν περιμένεις εν έτει 2015 να στείλεις φωτο από bluetooth έχεις μείνει λίγο πίσω. lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Τι bluetooth ρε; Υπέρυθρες ftw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ειμαστε στο 2015. Τα δεδομενα ειναι παμφθηνα πλεον, ειδικα για οσους ειναι φοιτητες. Τοσα που δεν τα καταναλωνεις ολα. Μπορεις να κανεις ολες τις δουλειες σου μεσω ιντερνετ και να στειλεις σε δευτερολεπτα φωτογραφιες και τραγουδια οχι στα 10μ μακρια σου αλλα στην αλλη ακρη του κοσμου. Το bluetooth εχει χρηση αν θελεις να βαλεις ασυρματο ακουστικο ή αν θες να συνδεσεις το κινητο σου με το συστημα του αυτοκινητου.

Επισης δεν καταλαβαινω την εμμονη μερικων με τα SMS οταν εχουν δεδομενα. WhatsApp ή εστω Viber αλλιως μην περιμενεις απαντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ειμαστε στο 2015. Τα δεδομενα ειναι παμφθηνα πλεον, ειδικα για οσους ειναι φοιτητες. Τοσα που δεν τα καταναλωνεις ολα. Μπορεις να κανεις ολες τις δουλειες σου μεσω ιντερνετ και να στειλεις σε δευτερολεπτα φωτογραφιες και τραγουδια οχι στα 10μ μακρια σου αλλα στην αλλη ακρη του κοσμου. Το bluetooth εχει χρηση αν θελεις να βαλεις ασυρματο ακουστικο ή αν θες να συνδεσεις το κινητο σου με το συστημα του αυτοκινητου.

Επισης δεν καταλαβαινω την εμμονη μερικων με τα SMS οταν εχουν δεδομενα. WhatsApp ή εστω Viber αλλιως μην περιμενεις απαντηση.

Κοίτα να δεις που τελευταία συμφωνώ πολύ μαζί σου. Να ανησυχήσω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Δε ταιριάζει το ραδιόφωνο στην αισθητική του iPhone. Σκέψου λίγο να ακούς ντέρτι από το iphone. ew. O.o

Ενώ όταν οι απανταχού μπουζουκόβιοι ακούνε ντέρτια σε .mp3 ή απ'το youtube είναι αρκετά "in" για την αισθητική του; :P

Επισης δεν καταλαβαινω την εμμονη μερικων με τα SMS οταν εχουν δεδομενα. WhatsApp ή εστω Viber αλλιως μην περιμενεις απαντηση.

:confused: Άλλη όρεξη δεν έχω να 'ναι τα δεδομένα όλη μέρα ανοιχτά και να με βλέπουν μέσα οι απανταχού σπάμμερς! Άσε που τα viber/whatsapp ως εφαρμογές εμποδίζουν το multitasking σε σύγκριση με το sms (που είναι εξίσου δωρεάν πλέον με τα φοιτητικά πακέτα). Εγώ αυτά τα 'χω για όταν δεν με νοιάζει αν θα απαντήσει ο άλλος, όταν π.χ. στέλνω εικόνες ή links. Σιγά μην περιμένω να συνδεθεί σε δίκτυο ο άλλος για να κανονίσω κάτι που επίγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
ποζεράδικο χιπστεράδικο υπερτιμημένο..
κάποιος που ξέρει απο κινητά θα επιλέξει με κλειστά μάτια android8)

γιατι:
-θέλουμε να μεταφέρουμε τα Mp3 και τις ταινίες κατευθείαν στο κινητό και να παίζουν αμέσως! χωρίς itunes Και π..ριες..
-με τα μισα χρήματα παίρνουμε κάτι ισάξιο τεχνολογικά και σε δυνατότητες με το Iphone
-θέλουμε να ανταλλάσσουμε δεδομένα φώτο κτλ ακόμα και όταν είμαστε σε κάποιο κατσικοχώρι χωρις ίντερνετ.(με bluetooth)
-θέλουμε να φορτίζουμε το κινητό μας με οποιονδήποτε φορτιστή, και όχι με τον μοναδικό φορτιστη της apple(Η μόνη π έχει διαφορετικό)
-θέλουμε να ακούμε ραδιόφωνο ελεύθερα χωρις να ξοδέυουμε 100Mb και την μισή μας μπαταρία ανα ώρα..
-Μισούμε τους χίπστερ τους κλαρινογαμπρούς και τα ποζέρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
γιατι:
-θέλουμε να μεταφέρουμε τα Mp3 και τις ταινίες κατευθείαν στο κινητό και να παίζουν αμέσως! χωρίς itunes Και π..ριες..

σε αυτό θα συμφωνήσω, θα πρέπει κάποιος να έχει οπωσδήποτε δικό του pc ώστε να περνάει τα τραγούδια χωρίς μουρμούρα από τον άλλο ιδιοκτήτη του pc :hehe: τεράστια ανοησία. να θες να το φουλάρεις με τραγούδια και να πρέπει να περιμένεις κιόλας για να κάνει συγχρονισμό. αν δεν είχε αυτό θα ταν πολύ καλύτερο.
πάντως είναι καλά κινητά, εμένα μου χει πέσει πάρα πολλές φορές κάτω αλλά είναι ακόμα ζωντανό, είναι ανθεκτικά, ευτυχώς για μένα γιατί κάθε μήνα θα έπαιρνα και άλλο κινητό τέτοια σιδεροφάγος που είμαι. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top