Πώς να βγάλω τα advertisements;

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αν έχεις Firefox μια καλή επιλογή είναι το Noscript ως addon του Firefox..πιθανόν να έχεις κολλήσει κάποιο spyware η ware(διαφημιστικού τύπου) το NOD32 εντοπίζει μόνο virus Trojan και τέτοια…μια αλλη επιλογή είναι να scanaris το pc σου με το SpywareDoctor

Το σκανάρω καθημερινα με το αντ-αγουεαρ 2007 που εχω ... κανει και πιανει συνεχεια ''πριβασι ομπτζεκτς'' με όνομα '' τρακινγ κουκι'' ειναι καλο και αυτο που κανω?

''Σπαιγουεαρ ντοκτορ'' δεν εχω, πρεπει να το κατεβασω??



----Αυτό το post προήλθε από το θέμα Συλλογή virus----
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Προσωπικά προτιμώ το spybot η το SpywareDoctor..οσο για αυτό που σου βγάζει είναι τα λεγόμενα μπισκότα του explorer..αν δεν στα βγάζει τότε πήγαινε
Firefox
Εργαλεία – επιλογές – απόρρητο-cookies προβολή εκκαθάριση
Explorer
Εργαλεία – επιλογές Internet-γενικά-διαγραφή cookies..
Υπάρχει και η πιθανότητα να εγκατέστησες μέσα από ένα free λογισμικό μια υποεντολή
που ρυθμίζει το spy



----Αυτό το post προήλθε από το θέμα Συλλογή virus----
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

powerp

Νεοφερμένος

Ο powerp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πώς φεύγουνε τα pop-ups που εγκαθίστανται στην οθόνη?:clapup:Μετά απο επίσκεψη σε blog κόλλησε στην οθόνη ενα διαφημιστικό-ενημερωτικό για HP softwear.Δεν φεύγει με τίποτα .Τι να κάνω καλοί μου άνθρωποι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Κατέβασε το CCleaner, κάνε scan και repair και αν το πρόβλημα συνεχίζεται, έλα και ζήτα επιπλέον βοήθεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πώς φεύγουνε τα pop-ups που εγκαθίστανται στην οθόνη?:clapup:Μετά απο επίσκεψη σε blog κόλλησε στην οθόνη ενα διαφημιστικό-ενημερωτικό για HP softwear.Δεν φεύγει με τίποτα .Τι να κάνω καλοί μου άνθρωποι?

Το θέμα σου μεταφέρθηκε εδώ.Συμφωνώ με αυτό που προτείνει ο MonaXoS.
Εδώ μπορείς να βρεις κι άλλες εναλλακτικές για να αφαιρέσεις τα pop-up με τις διαφημίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top