Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 235)
  • Ναι, και θα το έκανα ξανά!

  • Μια φορά, αλλά δεν θα το έκανα ξανά!

  • Κάποτε το σκεφτόμουν, αλλά...

  • Όχι, ποτέ μου!

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι έναν ολόκληρο server, τι μια στάση φαντάρους


Κρίνοντας από κάτι άτομα που κυκλοφορούν στο νετ, εγώ θα προτιμούσα τους... φαντάρους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Τα γουστα στον ερωτα ειναι υποκειμενικα.
Μην ανησυχεις που σου αρεσουν οι φανταροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γμτ, και εμείς την παλεύουμε στα μπαράκια :P
Ε μα σου είπαν να ανεβάσεις την εικόνα σου να πέσουν τα γκομενάκια, αλλά κάνεις νάζια ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ασ' τον περνάει κλιμακτήριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι έναν ολόκληρο server, τι μια στάση φαντάρους :P


Κρίνοντας από κάτι άτομα που κυκλοφορούν στο νετ, εγώ θα προτιμούσα τους... φαντάρους :P

Πάντως εδώ που είμαι έχει στρατόπεδο...
Όποιος θέλει [ονόματα δεν λέμε :P] τον φιλοξενώ...Ακούς Ρεμπ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Επίσης διαθέτουμε και ναύτες αν βαρέθηκες το πεζικό!! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε μα σου είπαν να ανεβάσεις την εικόνα σου να πέσουν τα γκομενάκια, αλλά κάνεις νάζια ;):P

ακριβως αυτο φοβηθηκε θοδωρη μου...οτι θα πεσουν...οχι στα ποδια του...αλλα απο κανα λοφο, οροφο, γεφυρα....ο,τι τους βρισκεται τελος παντων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Δουλέψτε το Ρεμπεσκέ με εξυπνάδες, ναι ναι! Ο Ρεμπεσκές όμως το έχει φιλοσοφήσει πολύ ωραία το ζήτημα κι ας νομίζετε ότι κάνει χάζι. Τουλάχιστον ο φαντάρος ξημεροβραδιάζεται με το AK-47 αγκαλιά γιατί κάποιοι γραφιάδες στο υπουργείο του είπαν πως 12 μήνες πρέπει να μάθει πως να υπερασπίζεται την πατρίδα έναντι στον οχτρό τον κακό τον γείτονα που θέλει να του φάει τη γυναίκα...

Δεν κάθεται 24 ώρες σε φόρα και κατηφόρα αγκαλιά με το ΑΚ-3 που του έδωσε ο Θεος ανάμεσα στα σκέλια, για να βρεί γυναίκα επειδή ξέχασε πως υπάρχει ζωή έξω από το σπίτι του.

Η διαφορά είναι στον Καμύ αγαπητοί. Ο Καμύ δεν έγραφε, έσπερνε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εχω κανει σχεση δυο φορες μεσω ιντερνετ κ μαλιστα εγω που καποτε εβριζα για τετοια πραγματα...αλλα ο φιλοσ μου φροντισε.... λοιπον κ τις δυο φορες ολα ηταν μια χαρα ευτυχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπερα σας κ απο μενα.Οχι δν εχω κανει σχεση που να γνωρισα τη κοπελα απ το ιντερνετ,αλλα η αληθεια ειναι πως κοντοζυγωνει το πρωτο ραντεβου με μια κοπελα που μιλαμε το τελευταιο διαστημα..δε ξερω τι θα γινει..το σιγουρο ειναι παντος πως θα περασουμε ωραια και μαλλον θα χει αρκετο fan..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamoulis

Νεοφερμένος

Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι έκανα μια φορά και δεν το μετάνιωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
την μια και μοναδική φορά που βγήκα με άτομο από το νετ ήταν αυτό που τότε έψαχνα και μετά από λίγο καιρό κάναμε και σχέση....δεν το μετάνιωσα εννοείται μιας και σήμερα εκείνη η σχέση είναι ο σύζυγος μου και ο πατέρας του παιδιού μου!!!(Ναι καλά καταλάβατε παντρευτήκαμε κιόλας!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
την μια και μοναδική φορά που βγήκα με άτομο από το νετ ήταν αυτό που τότε έψαχνα και μετά από λίγο καιρό κάναμε και σχέση....δεν το μετάνιωσα εννοείται μιας και σήμερα εκείνη η σχέση είναι ο σύζυγος μου και ο πατέρας του παιδιού μου!!!(Ναι καλά καταλάβατε παντρευτήκαμε κιόλας!!!)

Nα τους χαιρεσαι και τους δυο πραγματικα..Μπραβο σου,αν και νομιζω πως ολα τυχερα ειναι..οποτε αυτος ο ανθρωπος για σενα ειναι το τυχερο σου.
ΥΓ.Μια ερωτηση χωρις να θελω να γινω αδιακριτος,οταν γνωριστηκατε κ απο κοντα,βγηκατε σαν 2 φιλοι που μιλουσαν στο νετ καποιο καιρο και οτι ηθελε προκυψει ή βγηκατε εχοντας στο μυαλο σας οτι ειναι ερωτικο ραντεβου???Επειδη μπορει να ειμαι παθων σε λιγο καιρο,γι αυτο ρωταω.
Αν θελεις απαντας φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
lostgreek θα σου απαντήσω....Βγήκαμε απλά για να γνωριστούμε και από κοντά μιας και μιλάγαμε συχνά "απρόσωπα". Δεν είχα στο μυαλό μου ότι θα είναι κάτι ερωτικό αλλά δεν το απέκλεισα και τελείως. Όταν θα βγεις θα είσαι χαλαρός...αν τελικά τα βρείτε και από κοντά έχει καλώς αλλιώς ένας καφές ακόμα....δεν έχεις να χάσεις τίποτα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ποσο καιρο μιλουσατε μεχρι να γνωριστειτε???εμεις μιλαμε 6μηνες πλεον και θα βρεθουμε αυτες τις μερες τελικα..χωρις βεβαια να ηταν αυτοσκοπος μας να κανουμε γνωριμια μεσω νετ ουτε εγω ουτε αυτη.καμια σχεση.ετυχε απλα να μιλαμε και εχουμε φτασει να μιλαμε καθε μερα επι τοσους μηνες..που σημαινει πως μας αρεσει η μεταξυ μας επικοινωνια..
θα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
εμείς μιλούσαμε έναν μήνα και με έψησε να βρεθούμε με πολύ κόπο όντως αλλά μέναμε ούτε μισή ώρα απόσταση δεν έλεγε να μην βρεθούμε κανονικά και εκτός αυτού ο σύζυγος είναι και 7 χρόνια μεγαλύτερος οπότε δεν είχε "χρόνο" για παιχνίδια...
Απλά εμείς δεν είχαμε μιλήσει για hot θέματα μέσω νετ και ήταν εύκολο πως θα κυλήσει η κουβέντα...τώρα αν έχεις μιλήσει και πιο "πιπεράτα" μην αναφέρεις τίποτα γιατί από κοντά είναι αλλιώς...αν καταλαβαίνεις τι εννοώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καταλαβαινω απολυτα τι θες να πεις.και οχι δν εχουμε μιλησει με τετοιο τροπο..μιλαμε απο φιλικα εως πολυ γλυκα ο ενας στον αλλον.Αλλωστε εχει μαθει να της μιλαω τη μια σοβαρα την αλλη γλυκα κ να της φαιρομαι ομορφα κ γι αυτο μιλαμε ακομα καθε μερα..το εχει εκτιμησει αυτο!οπως ειπα δν ηταν αυτοσκοπος μας να κανουμε γνωριμια.απλα μας εκατσε.
Και φωτογραφιες εχουμε δει απλα.Αρα καταλαιβεις πως φιλικα και μαζεμενα θα βγουμε αλλα αυτο δε λεει κ τιποτα..αλλωστε οταν βγαινουν ενας αντρας κ μια γυναικα που μολις γνωριζονται παντα υπαρχει κ κατι αλλο στο πισω μερος του μυαλου..
Σορρυ απλα μου κεντρισες το ενδιαφερον οτι οχι απλα εχεις κανει σχεση αλλα παντρευτηκες.Και ηθελα την αποψη σου σε ολο αυτο.
Παντως δε μου χει δωσει το τηλ της,διοτι ακομα δε με γνωριζει καλα οπως λεει..κ εχει δικιο απ τη μια..:/:
Αλλα ειναι καλο κοριτσι το ατιμο..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Να σου πω την παγίδα για γνωριμίες μέσω νετ...Όταν απλά μιλάς με τον άλλο απρόσωπα λείπει από όλη την εικόνα η ψυχή, ο τρόπος που τα λέει ο άλλος...η παγίδα της γνωριμίας από κοντά όταν έχεις πει τόσα πολλά με τον άλλο είναι να καταλάβεις στην γνωριμία ότι άλλα λέγατε και άλλα εννοούσατε.Να το πω πιο απλά μπορεί από κοντά να ξενερώσεις με το όλο στυλ του άλλου.Από την άλλη όμως παίζει να είναι όντως αυτό που είχες με την φαντασία σου πλάσει οπότε αξίζει τον κόπο.Θα σου πω την αλήθεια ότι και εγώ πήγα προκατειλημμένη αρνητικά στο πρώτο ραντεβού για καφέ αλλά στη συνέχεια είδα ότι όλο το σκηνικό που είχα πλάσει με το μυαλό μου ήταν κοντά στην πραγματικότητα...Έτσι μετά από κάποιες εξόδους για πιο άμεση γνωριμία κατέληξε ο καφές σε σχέση γιατί όπως είπα ήταν για μένα αυτό που έψαχνα...και η σχέση μας σήμερα είναι σε μορφή οικογένειας...Δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή αλλά αν με ρώταγες σήμερα ίσως και δεν το ξανά έκανα...ίσως να μην τολμούσα...!Αυτά για μένα που με θεωρώ πλήρως συνειδητοποιημένο άτομο. Είπαμε αν δεν τελικά είναι μόνο ένας καφές και αν εσύ δεν θες και αυτή θέλει ε τότε βλέπεστε πλέον σε φιλικό επίπεδο για όλα υπάρχει λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostgreek

Νεοφερμένος

Ο lostgreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ακριβως.Αυτη ειναι η παγιδα και την εχω φυσικα στην ακρη του μυαλου μου.Οχι μονο να τη πατησω εγω αλλα κ γι αυτην να μην ειμαι οτι ειχε φανταστει.εν πασει περιπτωσει,θα ειναι απλα καπως περιεργο..ξερεις θα ειναι σα να γνωριζονται 2 ανθρωποι που δν εχουν ξαναδει ο ενας τον αλλον.εκει θα νιωσουμε περιεργα σιγουρα!Για το μετα κανεις δε ξερει..
να σαι καλα για τις συμβουλες σου.σε ευχαριστωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top