Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Σου έχω αγοράσει ήδη αυτά [:worry:] :



:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Έχει καμιά σας κάποιο κόσμημα swarovski? Θεωρούνται καλά κοσμήματα ή κάνω λάθος? Θέλει η πεθερά μου να μου κάνει δώρο κόσμημα και μου είπε να διαλέξω, κι εγώ διάλεξα αυτό αλλά της φαίνεται πολύ φτηνό σε σχέση με τα υπόλοιπα κοσμηματοπωλεία και φοβάται ότι είναι "ψεύτικα".

Εν τω μεταξύ είδα ότι όλα είναι Rhodium-plated. Τι είναι αυτό το μέταλλο, δεν το ξέρω. Λευκόχρυσος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έχει καμιά σας κάποιο κόσμημα swarovski? Θεωρούνται καλά κοσμήματα ή κάνω λάθος? Θέλει η πεθερά μου να μου κάνει δώρο κόσμημα και μου είπε να διαλέξω, κι εγώ διάλεξα αυτό αλλά της φαίνεται πολύ φτηνό σε σχέση με τα υπόλοιπα κοσμηματοπωλεία και φοβάται ότι είναι "ψεύτικα".

Εν τω μεταξύ είδα ότι όλα είναι Rhodium-plated. Τι είναι αυτό το μέταλλο, δεν το ξέρω. Λευκόχρυσος?

θεωρούνται πολύ καλά και είναι και του πανακρίβου!
έχω εγώ και είναι πολύ πολύ καλά
πάντως, μπορείς να πας σε ένα κατάστημα swarovski, να δεις από κοντά πιο κομμάτι σε εντυπωσιάζει και μετά να το αγοράσεις απ το Internet ;)
της φαίνεται φτηνό σε σχέση με την κλοπή των κοσμηματοπωλών... δίκιο έχει :P
τώρα τι είναι το Rhodium-plated δεν ξέρω... αλλά ρώτα στο κατάστημα όταν θα πας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
θεωρούνται πολύ καλά και είναι και του πανακρίβου!
έχω εγώ και είναι πολύ πολύ καλά
πάντως, μπορείς να πας σε ένα κατάστημα swarovski, να δεις από κοντά πιο κομμάτι σε εντυπωσιάζει και μετά να το αγοράσεις απ το Internet ;)
της φαίνεται φτηνό σε σχέση με την κλοπή των κοσμηματοπωλών... δίκιο έχει :P
τώρα τι είναι το Rhodium-plated δεν ξέρω... αλλά ρώτα στο κατάστημα όταν θα πας ;)
ευχαριστώ, κι εγώ κάπως έτσι τα φανταζόμουν τα πράγματα
Δηλαδή τα κοσμηματοπωλεία Swarovski τα πουλάνε πιο ακριβά απ'ότι στο internet?

Εν τω μεταξύ το ρολόι που θα κάνεις δώρο στην κουμπάρα σου λέω να το κάνω κι εγώ στη δική μου, σου έκλεψα την ιδέα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ευχαριστώ, κι εγώ κάπως έτσι τα φανταζόμουν τα πράγματα
Δηλαδή τα κοσμηματοπωλεία Swarovski τα πουλάνε πιο ακριβά απ'ότι στο internet?

Εν τω μεταξύ το ρολόι που θα κάνεις δώρο στην κουμπάρα σου λέω να το κάνω κι εγώ στη δική μου, σου έκλεψα την ιδέα:redface:

;)
κάνε λίγες μέρες υπομονή αν θες κι αν μπορείς, ώστε να το πάρω στα χέρια μου να το δω live, να σου πω αν είναι όντως τόσο ωραίο όσο δείχνει
νομίζω ότι ναι, στα κοσμηματοπωλεία θα τα βρεις πιο ακριβά
στα κανονικά δε κοσμηματοπωλεία ακόμα πιο ακριβά
βέβαια οι πέτρες swarovski δεν είναι μπριγιάν... γιαυτό και είναι πιο οικονομικά
αλλά για γυναίκες σαν εμάς που τα θα φορέσουν 5 φορές στη ζωή τους αυτά τα κομμάτια, το θεωρώ καλύτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Έχεις δίκιο, ευχαριστώ πολύ:D

ΟΚ, δεν βιάζομαι τόσο πολύ, όταν το παραλάβεις πες εντυπώσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mia.yo

Νεοφερμένος

Η Μία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στην μαμά μου θα έπαιρνα ένα τριαντάφυλλο δν της αρέσουν τα δώρα τύπου βραβείου από μαγαζιά,κοσμήματα(γτ μπορεί να πάρω κ βλακείες-έχει κ πολλά)οπότε αυτό θα την ευχαριστούσε δεόντως...Στον μπαμπά κάτι πλ απλό για τν δουλειά του όπως ένα ακριβό μολύβι-μηχανικό,η μια σβύστρα πολυτελείας ή ακόμα,τν χειμώνα ένα σκουφί χεχε...Στον αδερφό μ ένα ζευγάρι ακουστικά χιχι κ στην γιαγιά πάλι τριαντάφυλλο ή καμία ρομπίτσα...Ερμμ τον παππού μ τον έχασα πρόσφατα...Θείες κ τέτοια δν πέρνω δώρα λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Έχει καμιά σας κάποιο κόσμημα swarovski? Θεωρούνται καλά κοσμήματα ή κάνω λάθος? Θέλει η πεθερά μου να μου κάνει δώρο κόσμημα και μου είπε να διαλέξω, κι εγώ διάλεξα αυτό αλλά της φαίνεται πολύ φτηνό σε σχέση με τα υπόλοιπα κοσμηματοπωλεία και φοβάται ότι είναι "ψεύτικα".

Εν τω μεταξύ είδα ότι όλα είναι Rhodium-plated. Τι είναι αυτό το μέταλλο, δεν το ξέρω. Λευκόχρυσος?

Είναι πολύ καλά, όσα έχω τα έχω κατευχαριστηθεί κυρίως λαιμού και δακτυλίδια. Θέλουν λίγη προσοχή ωστόσο γιατί αν πέσουν κάτω με δύναμη, καπούτ το κρύσταλλο! Το rhodium δεν είναι ούτε ασήμι, ούτε λευκόχρυσος αλλά απ' ότι μου είχε πει η πωλήτρια ένα κράμα το οποίο δεν μαυρίζει όπως το ασήμι. Αν πάντως έχεις υπερευαισθησία στα αυτιά καλό είναι να αποφύγεις τα σκουλαρίκια.Εγώ είμαι αλλεργική σε ότι δεν είναι ασήμι 925 ή λευκόχρυσος και με το rhodium κοκκινίζουν οι τρύπες, βγαίνει πύον, γίνονται χάλια...πάντως ειδικά κάτι παντατίφ που έχω είναι τέλεια!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mia.yo

Νεοφερμένος

Η Μία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ωραίο πάντως το κολιέ...Βσκ τώρα τι svarowski ή όπως αλλιώς γράφεται τι άλλο κρύσταλλο...Απλά έτυχε αυτός να γίνει διάσημος...Ενω τα άλλα μπορεί να έχουν ίδια ποιότητα, τα svarowski να είναι πλ πιο ακριβά;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ μάρα κουταμάρα:) (χιχι τι αστείο νικ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ήρθε η ώρα να δώσετε τα φωτα σας
σε μια εβδομάδα κλείνουμε 4 χρόνια τί σκτα να του πάρω?
του αρέσουν οι μηχανες (έχει) και η φόρμουλα
ρολόγια και γενικα μπιχλιμπίδια δεν φοράει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Πόσα μπικικίνια είσαι διαθετημένη να δώσεις;; με τα ενδιαφέροντα που έχει περνάνε πολλά από το μυαλλό μου αλλά ενημέρωσε μας πρώτα για το μπάτζετ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
50 60 ? τα οικονομικα μου δνε πανε πολύ καλά τελευταία:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
50 60 ? τα οικονομικα μου δνε πανε πολύ καλά τελευταία:/:

ωραία, και τώρα πες μου κάτι άλλο: όταν βλέπει motogp τον έχεις ακούσει να λέει ποιος είναι ο αγαπημένος του οδηγός (ο ρόσσι, ο πεντρόσα, ο στόνερ), ποια ομάδα υποστηρίζει στην formula1 ή τίποτα σχετικό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ναι τα ξέρω αυτα βασικά μήπως γνωρίζεις καμία σελίδα στο νετ που να έχει διαφορα σχετικα με φορμουλα και μοτο γιατι ηξερα μια αλλα έκλεισε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Ξερει κανεις που μπορω να βρω ειδη με το κουνελακι του Playboy??
Γενικα μπρελοκ και διαφορα τετοια μπιχλιμπιδακια με αυτο υπαρχουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
ναι τα ξέρω αυτα βασικά μήπως γνωρίζεις καμία σελίδα στο νετ που να έχει διαφορα σχετικα με φορμουλα και μοτο γιατι ηξερα μια αλλα έκλεισε:(

εδώ έχει μόνο προιόντα ducati:https://www.hellinmoto.gr/eshop/index.php?cPath=30_31_38

εδώ έχει διευθύνσεις μαγαζιών για να βρείς πιο σε εξυπηρετεί:https://900.gr/index.php?cPath=21_47
διαλέγεις πιο είναι κοντά σου και αν έχει σελίδα θα στο ανοίξει με λινκ.
:)καλό ψάξιμο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ξερει κανεις που μπορω να βρω ειδη με το κουνελακι του Playboy??
Γενικα μπρελοκ και διαφορα τετοια μπιχλιμπιδακια με αυτο υπαρχουν?
Παντού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top