Ελληνίδες vs Αλλοδαπές

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Pε τι 'εχουμε πάθει σε τούτη τη χώρα....και καλά για τα μικρά γατάκια να φοβόμαστε και να παρεμβαίνουμε, αλλά για τους γερόγατους κι εκεί να μας κόφτει αν τους αποπλανούν; :eek:
Οι ημεδαπές εντάξει, δικές μας είναι, τα λεφτά θα μείνουν εδώ, αλλά και οι αλλοδαπές στο παιγνίδι;;;;; E OXI νισάφι πια....:mad:
Που πας ρε 70ονο ραμολιμέντο με την αλλόδαπή 40άρα, φέρε εδώ τη σύνταξη μη σε......

Για τις απόψεις της chrisss επί του θέματος δεν έχω να σχολιάσω και πολλά, η οπτική της παραμένει μέσα από παραμορφωτικό καθρέπτη, αλλά για της felice έχω να πω κάτι....
Λάθος θέμα διάλεξες καλή μου να εκδηλώσεις τον...πατριωτισμό σου! :P

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Felice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Felice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Όχι, δεν αρνήθηκες, αλλά δεν σε τάραξαν τα στοιχεία των εξαναγκαστικά εκδιδομένων [FONT=&quot]υπο την απειλή των βασανιστηρίων.[/FONT]
77.500 αλλοδαπές και 500 παιδια προωθήθηκαν [FONT=&quot]στην ελληνική αγορά[/FONT] [FONT=&quot]την προηγούμενη δεκαετία[/FONT]…για κάθε σεξουαλική χρήση.
Και μου αναφέρεις τις 1000 διμετρες που καλοπαντρεύτηκαν, οι τις 1000 που από νοσοκόμα του γεροντάκου πήραν προαγωγή σε σύντροφο? Τι σε χαλάει? Το ότι το κάνουν με τη θέληση τους?
Τελικά τις εξαναγκάζουν?:hmm: ή το κάνουν με την θέληση τους:hmm:? Και απο την στιγμή που έχουν περάσει περίπου στα 30 χρόνια που γίνεται αυτό το πράγμα οπου δεν θα τους είναι άγνωστο τι γίνεται άμα μπλέξεις μαυτά τα κυκλώματα, γιατι τελικά αντί να παει ο άνδρας τους μετανάστης σηκώνονται αυτες και πάνε και μπλέκουν σαυτήν την ιστορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τώρα αυτό που το διάβασες μου κάνει φοβερή εντύπωση γιατί οι ελληνίδες ως γνωστόν ( τουλάχιστον μέχρι την προηγούμενη δεκαετία γιατι για τώρα δεν ξέρω) έχουν διεθνώς την φήμη ότι δεν είναι καθόλου εύκολες. Τον γάμο αλλα ελληνικά τον έχεις δει? Θυμάμασαι τι δείχνει? Οτι για να του κάτσει περάσαν ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ραντεβού. Πράγμα πάνω στο οποίο ο αμερικάνος δεν ήταν καθόλου συνηθισμένος.Επίσης στην Ολλανδία που έχω πάει και εκεί μου έχει τύχει πάνω σε συζήτηση πάλι το ίδιο μου είπαν ότι και εκει ακριβως το ίδιο γνωρίζουν για τις ελληνίδες.

ντάξει , επιτέλους έπεσαν στο τραπέζι επιχειρήματα

μουν , roummy και εσύ με το αλλόκοτο άβαταρ μαζέψτε τα και σε άλλο τόπικ

εγώ πάντως νιώθω ντροπή και μόνο να απαντήσω μετά από τέτοια τάπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τελικά τις εξαναγκάζουν?:hmm: ή το κάνουν με την θέληση τους:hmm:?
Felice, δεν έχεις τη δυνατότητα να μου φέρεις αντιεπιχειρήματα, αλλιώς θα το έκανες ήδη. Η απάντηση σου δείχνει ότι δεν καταλαβαίνεις (ή κάνεις οτι δεν καταλαβαίνεις) τι γράφω. Και καλά εμενα, αλλά ούτε τους έλληνες αναλυτές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,039 μηνύματα.
Είναι ντροπή να υποννοούμε οτι αυτές οι γυναίκες γίνονται θύματα βασανιστηρίων και εξαναγκασμού με τη θέλησή τους.

Αναρωτιέμαι τελικά τι θες να πεις τόσην ώρα. Οτι γουστάρουν να πηδιούνται και γι' αυτό γίνονται πόρνες;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zutmazut

Νεοφερμένος

Ο zutmazut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Τώρα αυτό που το διάβασες μου κάνει φοβερή εντύπωση γιατί οι ελληνίδες ως γνωστόν ( τουλάχιστον μέχρι την προηγούμενη δεκαετία γιατι για τώρα δεν ξέρω) έχουν διεθνώς την φήμη ότι δεν είναι καθόλου εύκολες. Τον γάμο αλλα ελληνικά τον έχεις δει? Θυμάμασαι τι δείχνει? Οτι για να του κάτσει περάσαν ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ραντεβού. Πράγμα πάνω στο οποίο ο αμερικάνος δεν ήταν καθόλου συνηθισμένος.Επίσης στην Ολλανδία που έχω πάει και εκεί μου έχει τύχει πάνω σε συζήτηση πάλι το ίδιο μου είπαν ότι και εκει ακριβως το ίδιο γνωρίζουν για τις ελληνίδες.

Μας πήραν χαμπάρι παγκοσμίως πάλι.:hmm::hmm:Το κορυφαίο είναι ότι καμαρώνουμε κιόλας.:crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,039 μηνύματα.
για να του κάτσει

Πείτε με καμένη αλλά εγώ εδώ εντοπίζω το ζουμί.

Ερώτηση: θεωρείς το σεξ κάτι κακό για το οποίο οι γυναίκες πρέπει να ντρέπονται;

Η γυναίκα δε θα κάτσει στον άντρα σαν αγγαρεία, εννοείται πως θα το ευχαριστηθεί κι εκείνη.

Αν θες απαντάς και συγνώμη αν σε προσβάλλω με την προσωπική μου ερώτηση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Θα πηδηχτώ με αυτά που διαβάζω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Felice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Felice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γραμματέας και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Πείτε με καμένη αλλά εγώ εδώ εντοπίζω το ζουμί.

Ερώτηση: θεωρείς το σεξ κάτι κακό για το οποίο οι γυναίκες πρέπει να ντρέπονται;

Η γυναίκα δε θα κάτσει στον άντρα σαν αγγαρεία, εννοείται πως θα το ευχαριστηθεί κι εκείνη.

Αν θες απαντάς και συγνώμη αν σε προσβάλλω με την προσωπική μου ερώτηση.:)
Φυσικά και οχι , απλά προσωπικό μου πιστεύω είναι να υπάρχει συναισθημα σαν βάση για να γίνει κάτι τέτοιο. Τελικά από όλα τα σχόλια βλεπουμε οτι ο κάθε άνθρωπος εχει καθαρά προσωπικα κριτήρια.
Η συζήτηση δεν οδηγεί πουθενά παρά μόνο ο ένας κρίνει οτι λέει ο άλλος εφόσον δεν συμφωνει με τα προσωπικά του πιστεύω.
Και μην ανησυχεις δεν τρέχει τίποτα και δεν με πρόσβαλες, στο κάτω κάτω διάλογος γίνεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα πηδηχτώ με αυτά που διαβάζω!!!!!
απ' το παραθυρο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Φυσικά και οχι , απλά προσωπικό μου πιστεύω είναι να υπάρχει συναισθημα σαν βάση για να γίνει κάτι τέτοιο. Τελικά από όλα τα σχόλια βλεπουμε οτι ο κάθε άνθρωπος εχει καθαρά προσωπικα κριτήρια.
Η συζήτηση δεν οδηγεί πουθενά παρά μόνο ο ένας κρίνει οτι λέει ο άλλος εφόσον δεν συμφωνει με τα προσωπικά του πιστεύω.
Και μην ανησυχεις δεν τρέχει τίποτα και δεν με πρόσβαλες, στο κάτω κάτω διάλογος γίνεται :)
Να υπαρχει συναισθημα σαν βαση δηλ οσοι κανουν sex χωρις συναισθημα ειναι πορνοι και πορνες οκ το καταλαβα παω να αυτομαστιγωθω αλλα να σε ενημερωσω οτι το sex ειναι μια βασικη βιολογικη λειτουργια του οργανισμου οτι υπαρχουν διαφορων ειδων συναισθηματα η ελειψη sex εχει ολεθρια αποτελεσματα διανοητικα και σωματικα και τωρα παω να πηδηχτω με την σειρα μου απ το παραθυρο με οσα διαβαζω ........................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DriveIn

Νεοφερμένος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δαγκωτό αλλοδαπές, για 1002 λόγους που πρόχειρα μπορώ να σκεφτώ αυτή την στιγμή. Ομορφιά, φινέτσα, μπρίο, ανάστημα, τρόποι, σεξ, ελεύθερο πνεύμα και μυαλό κτλ κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πού ζεις αγόρι μου και δεν έχεις δει τέτοιες Ελληνίδες; :confused:
...να υποθέσω ότι είσαι ανάλογων προσόντων ε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πού ζεις αγόρι μου και δεν έχεις δει τέτοιες Ελληνίδες; :confused:
...να υποθέσω ότι είσαι ανάλογων προσόντων ε; :hmm:
χαχαχα!!!!!!!!!!!!!! Ισιλιελ.....εγραψεςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!ατακα!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πού ζεις αγόρι μου και δεν έχεις δει τέτοιες Ελληνίδες;
...να υποθέσω ότι είσαι ανάλογων προσόντων ε;

καλα,,το καρφι ξυστα περασε απο το αυτι μου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εγω ειμαι αλλοδαπη !:-*

Και του πρωην ανατολικου μπλοκ ! Συγκεκριμενα:
~ Μολδαβία ~:worship:
Ομως,δεν ειμαι ουτε ιεροδουλη ,ουτε ανδροχωριστρα ! :mad:
Αντιθετως, εχω σκοπο να περασω σε καποια σχολη να σπουδασω και να ζησω μια αξιοπρεπης και ηθικη ζωη με καποιον που θα ειναι δικος μου και οχι καποιας αλλης ! ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ !
Και αυτο δεν εχει να κανει με την χωρα αλλα μην την παιδεια που ελαβες,τα προτυπα και το χαρακτηρα σου γενικοτερα !
Και μην λεμε βλακειες για αλλοδαπες! Και οι ελληνιδες εξω αλλοδαπες ειναι ! Αυτο τι παει να πει? Εξαλλου δεν ειναι μονο οι ξενες οπως τις περιγραψατε.. υπαρχουν και ντοπιες τετοιες και μην μου πειτε οτι δεν εχετε γνωρισει..Εγω παντως κανω παρεα με Ελληνες πιο πολυ απο τους ξενους οχι για κατι αλλο απλα επειδη ταιριαζουμε πιο πολυ σαν παρεα και δεν εχω ακουσει ποτε τετοια σχολια για μενα γιατι πολυ απλα δεν προκαλεσα ποτε ετσι οπως κανουν αλλες.Γι'αυτο μην κρινετε τις παντες απο δυο ξεκωλα που ειδατε !:whatever::mpliaks::sick::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Pε τι 'εχουμε πάθει σε τούτη τη χώρα....και καλά για τα μικρά γατάκια να φοβόμαστε και να παρεμβαίνουμε, αλλά για τους γερόγατους κι εκεί να μας κόφτει αν τους αποπλανούν; :eek:
Οι ημεδαπές εντάξει, δικές μας είναι, τα λεφτά θα μείνουν εδώ, αλλά και οι αλλοδαπές στο παιγνίδι;;;;; E OXI νισάφι πια....:mad:
Που πας ρε 70ονο ραμολιμέντο με την αλλόδαπή 40άρα, φέρε εδώ τη σύνταξη μη σε......

Για τις απόψεις της chrisss επί του θέματος δεν έχω να σχολιάσω και πολλά, η οπτική της παραμένει μέσα από παραμορφωτικό καθρέπτη, αλλά για της felice έχω να πω κάτι....
Λάθος θέμα διάλεξες καλή μου να εκδηλώσεις τον...πατριωτισμό σου! :P

.


Πες τα, πες τα. Όχι τίποτα άλλο παίρνουν και την σύνταξη στην βουλγαρία, ρουμανία, σερβία ή όπου αλλού και χάνει το κράτος..... με αυτά και με αυτά φαληρίσαμε....:D:P που είναι η σύνταξη οέο;;;; :confused:

Πού ζεις αγόρι μου και δεν έχεις δει τέτοιες Ελληνίδες; :confused:
...να υποθέσω ότι είσαι ανάλογων προσόντων ε; :hmm:


Στο ανάστημα τα χαλάμε λίγο οι Ελληνίδες ή μήπως όχι;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
το θέμα δεν είναι από που είσαι , αλλά τι είσαι...ο χαρακτήρας του κάθε ανθρώπου μετράει και όχι η καταγωγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Φυσικα και αλλοδαπες

Οταν αποβαλλουν τα κομπλεξ που εχουν οι Ελληνιδες τοτε κατι θα γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Φυσικα και αλλοδαπες

Οταν αποβαλλουν τα κομπλεξ που εχουν οι Ελληνιδες τοτε κατι θα γινει

- και πόσες αλλοδαπές έχεις γνωρίσει ;
- καμία
- είδες ;
- τι να δω ; τι σχέση έχει αυτό , ούτε ελληνίδες έχω γνωρίσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top