Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μπόρατ μάζεψε πληροφορίες να μου πεις για την Ιθάκη, με ενδιαφέρει κι εμένα και δεν έχω πάει ποτέ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Οτι πληροφορίες χρειαστείς για Λευκάδα, μπορώ να σε βοήθησω πηγαίνω σχεδόν κάθε μήνα τα Σαββατο-Κύριακα και τριήμερα.....

ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ! Να πατε οπωσδηποτε Καθισμα, Εγκρεμνους και Πορτο Κατσικι! Επισης, για πληροφοριες, πες μου τι θες, η εδω η σε πμ!

Και Αγιο Νικητααααα!

θελω ότι μπορειτε να μου πειτε!!! τα παντα!! απο το πού να μεινω, πού να φαω, πού να παω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, κανενα τιπ αν σας βρισκεται.. τα παντα, τα παντα!!
ευχαριστω πολυ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
παιδιά προσευχηθείτε μαζί μου να μην χειροτερέψει η κατάσταση στο Λίβανο, να πάω να δω την κολλητή μου κ το μωράκι της, που έχω να την δω 2 χρόνια...:(

κατά τ'αλλα, 2 βδομάδες Λος Αντζελες, 4 μέρες Γερμανία κ στο καπάκι μια βδομάδα Βαρκελώνη, στην άλλη φίλη μου!:)

(μόνο η Αμερική με χαλάει...:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
παιδιά προσευχηθείτε μαζί μου να μην χειροτερέψει η κατάσταση στο Λίβανο, να πάω να δω την κολλητή μου κ το μωράκι της, που έχω να την δω 2 χρόνια...:(
)

Δεν γίνετε να το ματαιώσεις για τώρα είναι λίγο ρευστά τα πράγματα και υπάρχει μια περίπτωση να κλιμακωθεί η κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Δεν γίνετε να το ματαιώσεις για τώρα είναι λίγο ρευστά τα πράγματα και υπάρχει μια περίπτωση να κλιμακωθεί η κατάσταση.

αν τα πράγματα συνεχίσουν να είναι έτσι θέλω δεν θέλω θα το ματαιώσω κ θα ματαιώσει κ η ίδια την βάφτιση της μικρής. αλλά ακόμα τρέφω ελπίδες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
αν τα πράγματα συνεχίσουν να είναι έτσι θέλω δεν θέλω θα το ματαιώσω κ θα ματαιώσει κ η ίδια την βάφτιση της μικρής. αλλά ακόμα τρέφω ελπίδες:/:

Ασφάλεια πάνω απο όλα, σκέψου το λίγο! Για μια βάφτιση να πάρεις το ρίσκος τραυματισμού η κάτι χειρότερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Γιάννη μου, η Βαρκελώνη δεν έχει καμία μα καμία σχέση με την Μαδρίτη.....η Μαδρίτη είναι....απλά μια Ευρωπαική Πρωτεύουσα.....εντελώς΄...άχρωμη....
Η Βαρκελώνη είναι άλλο "φρούτο".....Φάντασου πως είναι σε πληθυσμό όσο της Θεσσαλονίκης αλλά έχει την τριπλάσια έκταση.....με τεράστια πάρκα να μπορείς να χάνεσαι μέσα σ'αυτα.....με πεντακάθαρους δρόμους (τους πλένουν με μάνικες ΚΑΘΕ βράδυ)....και πάνω από όλα είναι μια πολιτισμική πόλη....(δεν είναι τυχαίο ότι την ονομάζουν "το κέντρο του κόσμου")....συναντάς ανθρώπους από όλο τον κόσμο.....
Αυτό που μου έμεινε εμένα σαν εμπειρία από την Βαρκελώνη, είναι τα χρώματα, οι νυχτες, ο κόσμος, η νοοτροπία τους - ανοιχτόκαρδοι και χαμογελαστοι άνθρωποι, καθόλου στενόμυαλοι, δεν "ξεκατινιάζονται" με την πρώτη ευκαιρία.....- και πάνω από όλα είναι μια πόλη γεμάτη νέους ανθρώπους, γεμάτη ζωή, απίστευτα πάρτυ από το πουθενά με μια κιθάρα και δυο τρία κρουστά.....σαν ζωή όταν ήμουν εγώ εκεί, από χρηματικής απόψεως.....ήταν πανάριβη πόλη, τα ενοίκια φριχτα - γι'αυτο και έμενα με άλλους 5 συγκάτοικους και όχι Έλληνες-....Αξιζε όμως και πιστεύω πως ακόμα αξίζει.....η Βαρκελώνη δεν έχει πει την τελευταία της λέξη!!!!!
Δεν ξέρω αν σε κάλυψα, αλλά σου έγραψα τα συναισθήματα μου και τις σκόρπιες σκέψης που μου κατεβήκανε μόλις διάβασα την ερώτηση σου:P

Πωπω, τι λες τωρα... Δεν το ειχα δει αυτο το post... Ευγε!!!!:clapup: :clapup:

Visca Barcelona!!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω θα παω πελοποννησο με τον αντρα μου.θα κανουμε το γυρο φετος λεμε.
για πεστε αν ξερετε κανα χοτελ καλο;) θα μενουμε οπου βρουμε εψαξα εγω στο ιντερνετ βεβαια και βρηκα αρκετα καλα χοτελ αλλα πεστε κι εσεις αν εχετε μεινει σε κανενα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω πού θα πάω ακόμα.
Αλλά σίγουρα θέλω κάπου να πάω...
Ουφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εχτές είπαμε να πάμε φέτος μαζί με τα άλλα τήλο και νύσηρο, ανοίξαν ένα καραβάκι που μπορείς να πάς σαββάτο και κυριακή γυρίζεις, λέω να το επισκευθω, όσο για τήλο λέμε ποια να πάμε, ο μηχανάκι φέτος πάλι θα το τρέχω απο νησι σε νησί, βρε το άμηρο τι τραβάει απο τα χεράκια μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Να ρωτήσω τις Ροδίτισσες, υπάρχει τοπικό πλοίο που κάνει τη διαδρομή Κω-Ρόδο και παίρνει και αυτοκίνητο; Θα βρούμε εύκολα θέση μια μέρα πριν ή χρειάζεται να το κλείσουμε κι αυτό από εδώ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλημέρα!
Ποιό είναι το πιό καθαρό camping που έχετε πάει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ολα τις Γραμμης παιρνουν αυτοκινητο, καλο θα ειναι να κλεισεις, εαν θυμαμαι καλα φευγουν καθημερινα 2-3 πλοια για Πειραια, και ολα σταματανε στην Κω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Kαλημέρα!
Ποιό είναι το πιό καθαρό camping που έχετε πάει;:hmm:
Φοινικούντα, Ελαφόνησσος, Τολό, Αϊ Γιάννης Πηλίου, Κυπαρισσία.

Αν και γενικά δεν έχει τύχει να πάω σε κάποιο βρώμικο κάμπινγκ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φοινικούντα, Ελαφόνησσος, Τολό, Αϊ Γιάννης Πηλίου, Κυπαρισσία.

Αν και γενικά δεν έχει τύχει να πάω σε κάποιο βρώμικο κάμπινγκ...:)
Kαλημέρα Αντρέα...
Για Αγία Άννα Εύβοιας τι ξέρεις;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ευβοια έχω κάνει μόνο ελεύθερο στη Χιλιαδού, δεν ξέρω να σου πω Μπόρατ μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top