Κολλήματα

ntinioxania

Νεοφερμένος

Η ntinioxania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σοφάκι μου τα ίδια περίπου περνάνε μόνο με μια μικρή διαφορά. εσύ τον είχες και τον έχασες μέσα από τα χέρια σου ενώ εγώ μόνο με μια κίνηση που έπρεπε να είχα κάνει δεν το είχα πότε πραγματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sofaki_18

Νεοφερμένος

Η sofaki_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ντίνιο ηρέμησε όπως θα προσπαθήσω να ηρεμήσω k εγώ..δεν λέω τα κολλήματα είναι κολλήματα αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό!!
είδες πιστεύω τι τραβάω k εγώ με ένα κόλλημα τώρα 10 μήνες αλλα που θα πάει θα περάσει k αυτό k θα είμαστε όλοι μια χαρά.."ότι αξίζει πονάει και είναι άδικο..!!:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
και πιστευω θυμασαι ποιοσ φταιει γι'αυτο!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinioxania

Νεοφερμένος

Η ntinioxania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ντίνιο ηρέμησε όπως θα προσπαθήσω να ηρεμήσω k εγώ..δεν λέω τα κολλήματα είναι κολλήματα αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό!!
είδες πιστεύω τι τραβάω k εγώ με ένα κόλλημα τώρα 10 μήνες αλλα που θα πάει θα περάσει k αυτό k θα είμαστε όλοι μια χαρά.."ότι αξίζει πονάει και είναι άδικο..!!:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
και πιστευω θυμασαι ποιοσ φταιει γι'αυτο!!!!!!!!!!!!
και βαιβεα θυμαμαι ποιοσ φταιει....και εσυ πιστευω ακομα θυμασαι για ποιον σε ζαλιζα πριν 2 χρονια που προφανος ακομα συνεχιζω,.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foula_R

Νεοφερμένος

Η Foula_R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κόλλημα εδώ και 3 χρόνια... σοβαρή περίπτωση... Αστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki_18

Νεοφερμένος

Η sofaki_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ολοι εχουνε κολληματα τα εχω βαρεθει τα αγορια γιατι πληγωνουν και πολυ ασχημα τι να πει κανεισ αν αγαπασ παντα πονασ!!Foula_R..γι'αυτο ηρεμια θα το ξεπερασουμε ολοι!!!!!!!!!!!!!:(:/::(:redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acid_love_devil

Νεοφερμένος

Η acid_love_devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Αχ παιδιά και εγώ έχω ένα γερό κόλλημα εδώ και 5 χρόνια. Άρχισε να μου αρέσει απο τότε που ήμουν τρίτη λυκείου, και μέχρι τώρα που είμαι τρίτο έτος. Αυτός έχει φύγει Αγγλία να σπουδάσει τώρα αλλά δν νομίζω να ξέρει οτι τον ήθελα και τον θέλω :( Ήμασταν καλοί φίλοι απο τ δευτέρα λυκείου, πηγαίναμε μαζί φροντιστήριο και καθόμασταν μαζί εκεί, βγαίναμε με κοινές παρέες αλλά εμένα άρχισε να μου αρέσει αλλα δεν μπόρεσα να του δείξω κάτι. ίσως επειδή δεν ήθελα να κάνω κάτι λόγω πανελληνίων,γιατί ήμουν πολύ πιεσμένη, και μετά αυτός έφυγε αγγλία να σπουδάσει :( τώρα πάλι είμαστε φίλοι αλλά τον βλέπω πλεόν αραιά και μιλάμε μόνο φιλικά. πάντα τον σκέφτομαι και κρίνω τα άλλα αγόρια με βάση αυτόν δηλαδή τον έχω σαν πρότυπο. θα ξεκολλήσω αραγε ποτέ.? τώρα άρχισα να βγαίνω με ένα παιδί, με το ίδιο όνομα η πλάκα είναι, κ μου φέρεται πολύ καλα, κ ρομαντικά, κ σκέφτομαι, δεν γινόνταν να τ ζήσω αυτό με τον άλλον; σνιφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
με άτομα που ήμουν μαζί τους αλλά για κάποιους λόγους η σχέση τέλειωσε και για εμένα δεν έκανε το κύκλο της (δεν έδωσα όσα ήθελα, δεν πήρα όσα ήθελα, δεν έζησα όσα ήθελα κλπ)
Χαρακτηριστική περίπτωση κολλήματος νομίζω. Πώς να το ξεπεράσει κανείς,όταν γνωρίζει ότι του έχουν μείνει απωθημένα ; Όταν το τέλος έρχεται αιφνιδιαστικά και αφήνει απορίες , έντονα και ανάμεικτα συναισθήματα;

Μμμ...μάλλον με ένα κόλλημα μπορεί και να έχω- τι θα γινόταν αν... Από την άλλη προτιμώ να ζω στο παρόν και να είμαι καλά εδώ...όταν δεν είμαι τότε το ψιλοψαχουλεύω το όλο θέμα και μιλάω με το μεγάλο μου κόλλημα (νι κάνω πρώτη την κίνηση:P )
Βοηθάει άραγε να ξαναμιλήσεις και να το ψιλοψαχουλέψεις το θέμα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κάτι μου θύμιζαν τα quotes :P

Χαρακτηριστική περίπτωση κολλήματος νομίζω. Πώς να το ξεπεράσει κανείς,όταν γνωρίζει ότι του έχουν μείνει απωθημένα ; Όταν το τέλος έρχεται αιφνιδιαστικά και αφήνει απορίες , έντονα και ανάμεικτα συναισθήματα;
Ξέρεις τι έχω καταλάβει;
Σου περνάνε...μία ωραία πρωία απλά δεν υπάρχουν...ή υπάρχουν όλο και λιγότερο...
Και κάπου εκεί που έχεις γεμίσει και είσαι έτοιμη ξεκινάς μια ωραία σχέση χωρίς αν και μήπως...
Και το κόλλημα πιάνει ένα ελάχιστο μέρος ή και καθόλου:P...
(το πολύ πολύ ξανά χωρίζεις έτσι και ζαλίζεις το μυαλουδάκι σου με το πρόσφατο πρώην :P)

Και μιας και το έχω πρόσφατο..τελείως τυχαία (εκεί που περίμενα στον οδοντίατρο :P) τσουπ ένα κόλλημα μου...εχμμ...σχέση που τέλειωσε άδοξα....
Μπορεί ο οδοντίατρος να μην είναι ο,τι καλύτερο για χαλαρές συναντήσεις :redface: αλλά μια χαρά μιλήσαμε...χαλαρά...ήρεμα...σαν δυο φίλοι που είχαν καιρό να τα πούνε...
Κάπου διέκρινα τα δικά μας πειράγματα...κάπου άρχισα να αναρωτιέμαι (από μέσα μου :redface:) με αυτόν ήμουν μαζί- έκανα έρωτα; (όχι αρνητικά...αλλά σαν να είναι μία τόσο μακρινή εικόνα που μάλλον φαντασίωση είναι και όχι πραγματικότητα)...με αυτόν έχω ζήσει τόσα πράγματα; (κάπου εκεί προσπαθούσα και να τα θυμηθώ :P)...γι' αυτόν έριξα τόσο κλάμα; (εδώ αυτομουτζώθηκα από μέσα μου :P)

Όταν την επομένη με πήρε τηλ να βρεθούμε ένιωσα κάπως....
Αλλά αρνήθηκα...
Και πριν το ξεπεράσω πίστεψέ με ονειρεύομουν την στιγμή που θα βρισκόμασταν τυχαία...θα βγαίναμε μετά γιατί είχε καταλάβει τι έχασε και θα ζούσα μία δικιά μου χολυγουντιανή ταινία :redface: (και εννοείται ότι ακόμα και σχέση να είχα θα την άφηνα για τα μάτια του και μόνο γιατί ήταν ΑΥΤΟΣ :P)
Τελικά όμως μου άρεσε η ταινία στην οποία παίζω τώρα και δεν θα ήθελα για 3η φορά τον ίδιο συμπρωταγωνιστή :P

Βοηθάει άραγε να ξαναμιλήσεις και να το ψιλοψαχουλέψεις το θέμα; :hmm:
Εξαρτάται πάντα στην φάση στην οποία είσαι...
Λογικά θα σου πω όχι γιατί δεν έχει και κανένα νόημα...
Όταν όμως είσαι κολλημένη-in love κλπ βρίσκεις χίλια νοήματα και δικαιολογίες για να κρατηθείς, να το ψιλοψαχουλέψεις να...να...να...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Και κλικ και κλακ και τρακ και πατατράκ.

Δυστυχώς τα πράγματα είναι απλά, απλούστατα. Πίσω από κάθε κόλλημα, κρύβεται και μια κωλοκατάσταση. Αυτές είναι που σε κάνουν να κολλάς. Φάσεις που εμπεριέχουν μυστήρια, ανάρμοστες συμπεριφορές, υποθετικά σενάρια και που τέλος πάντων δεν έκλεισαν με ορθό-ξεκάθαρο τρόπο. Με αποτέλεσμα να αισθάνεσαι σαν επιθεωρητής Κ(ολ)λουζώ στα ίχνη του φαντάσματος, αντί να σκέφτεσαι πως να προχωρήσεις και να μην χάνεις τον χρόνο σου άδικα. Μα χωριό που φαίνεται, κολαούζο* δεν θέλει. Ξεκόλλημα χρειάζεται !

"Τι θα γινόταν αν ?" Μάλλον κάτι πολύ χειρότερο, που δεν μπορούμε να δούμε καθότι η κόλλα, συνήθως μείγμα λόγκο και ντουροστίκ, γίνεται κολλύριο. Αλλά τα μάτια του λαγού...δεν έχουν όραση ασφαλή οδηγού. Γι'αυτό ακονίστε την ματιά δείτε σαν το γεράκι, και θα κυλίσει το νερό να μπει μέσα στ'αυλάκι...Αρκεί να αναλογιστούμε ότι δεν πρέπει να μας βαραίνουν και οι ευθύνες των άλλων, πόσο μάλλον όταν δένουν χειροπόδαρα τις πρωτοβουλίες μας, και ότι σε κάθε περίπτωση θέλει δυο το τάνγκο ! Οφείλουμε να θωρακίσουμε τους εαυτούς μας ώστε να μην επιτρέψουμε σε κανένα σκοτάδι να μας σκιάσει και να πορευτούμε προς τα μπρος λεύτεροι προς νέες κατακτήσεις !

Εν ολίγοις, όπου και αν είναι το πρόβλημα, πάντα μέσα μας εδρεύει η λύση. ;)

*κολαούζο όχι, καναούζο όμως σε νησάκι με την κατάλληλη παρέα, όπως στην πρώην υπογραφή της χειμαρρέλας :P, ταμάμ θα'ταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,058 μηνύματα.
Αχ αυτό το παιχνίδι του "τι θα γινόταν αν;;;"... Έχει καταστρέψει γαλήνιες στιγμές σε παραλίες, χαρούμενες στιγμές με παρέες που σε κοιτάνε περίεργα γιατί δεν μπορούν να καταλάβουν τι σε κάνει να κολλάς σε κάτι που ήταν αυτονόητο οτι δε θα τσουλούσε ή που τέλος πάντων αφού έχασες πια την ευκαιρία να το κυνηγήσεις, τι ψάχνεις επιτέλους; Αχ αυτή η λογική των άλλων, κάτι σαν την καλοσύνη των άλλων: σε άλλες περιπτώσεις θα την εκτιμούσες, αλλά τώρα θέλεις απλά να σταματήσουν να μιλάνε με όλα αυτά τα τόσο όμορφα επιχειρήματα που τα ακούς και σαν να τα ακούς να χτυπάνε στο ντουβάρι του μυαλού σου και να κάνουν γκελ και να εξαφανίζονται στην πρώτη γωνία. Έχει τύχει να κάνω σχέση με το μεγαλύτερο κόλλημα της ζωής μου, κράτησε χρόνια. Υπέροχα χρόνια για τα οποία ποτέ δε θα μετανιώσω. Έχει τύχει επίσης να φάω πόρτα από άλλο κόλλημα, μικρότερης εμβέλειας και σημασίας, και να σκέφτομαι "καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς". Πάντως το παιχνίδι του "τι θα γινόταν εάν;;;;" δεν το αφήνω. Με βασανίζει σχεδόν νυχθημερόν. Ίσως καμιά φορά η εικονική πραγματικότητα, της φαντασίας, να είναι πιο συναρπαστική από την αληθινή πραγματικότητα. Πάντως καλούμαι να απαντήσω σε δεκάδες ερωτήματα "τι θα γινόταν εάν;;;;" καθημερινά. Ερωτήματα των οποίων οι απαντήσεις είναι πάντα ωραιοποιημένες, γιατί φυσικά το να ονειρεύεσαι είναι δωρεάν. Ίσως και γι' αυτό ποτέ δε θα σταματήσω να το κάνω. Γιατί τα όνειρα πάντα υπερνικούν την πραγματικότητα. Άσχετα με ποια επιλέγεις τελικά να πορευτείς...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αν έχεις κόλλημα με έναν 3 χρόνια τώρα και ενώ βλέπεις ότι έχει σχέση αλλά σου λέει ότι δεν του περνάς απαρατήρητη πως τον ξεπερνάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αν έχεις κόλλημα με έναν 3 χρόνια τώρα και ενώ βλέπεις ότι έχει σχέση αλλά σου λέει ότι δεν του περνάς απαρατήρητη πως τον ξεπερνάς;

Δεν τον ξεπερνάς. Πρέπει να παραμείνεις εκεί, παρατηρημένη, για ακόμα 3,4,5 χρόνια...
Ε καποια στιγμή θα ξε-σχέση ο άλλος, και θα είστε μαζί ευτυχισμένοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
A' Λυκείου με τέλος Γ' Λυκείου..μια "σχέση" σταθμός..
Τώρα 8 χρόνια μετά ακόμα είναι στιγμές που μου έρχεται στο μυαλό και με τρώει ένα γιατί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
είχα κι εγώ πολύυυ μα πολύ καιρό με έναν και καλά φίλο... ποτέ δεν έγινε τίποτα... πάντα με έτρωγε το αν...
μέχρι που κατάλαβα πόσο αδύναμος και ανειλικρινής χαρακτήρας είναι... το αν έσβησε.. κι έγινε ποτέ ξανά... παραταύτα περνάει συχνά από το μυαλό ως μία γοητευτική και ασαφής ύπαρξη που με σημάδεψε για χρόνια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
που σημαινει οτι εγινε ουαν ναιτ σταντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mainna

Νεοφερμένος

Η mainna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εχω προβλημα.... βοηθεια!! εργαζομαι σε μια ψαροταβερνα χρονια.. απο κοριτσακι..ειμαι φιλη καλη με τους ιδιοκτητες και με ολους εκει τους ψαραδες της περιοχης και γενικα θα μπορουσα να εργαζομαι κ αλλου αλλα αγαπαω τοσο πολυ αυτο το μερος και τους νιωθω ολους οικογενεια μου ενω δεν εχω κ αναγκη και τοσο να δουλεψω.... εχω τελειωσει πανεπιστημιο και μου εχει δωθει η ευκαιρια να εργαστω σε ενα γραφειο στο λογιστηριο. δεν αντεξα κ ξαναπηγα στην ταβερνουλα..λοιπον..εχω σχεση εδω και δυο χρονια. , ομως εδω κ δυο μηνες αρχισε να μου αρεσει υπερβολικα ενας ψαρας που τον ξερω εδω πολλα χρονια αλλα ποτε δεν τον εβλεπα ερωτικα.. ποτε!!ουτε για αστειο δεν το σκεφτηκα ποτε.. ηξερα οτι ειναι καλο και τιμιο παιδι και τον συμπαθουσα παντα. τι να κανω τωρα? τον σκεφτομαι καθε μερα και πιο πολυ... να παω σε ψυχολογο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ψυχολόγο για το ψαρά? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
εχω προβλημα.... βοηθεια!! εργαζομαι σε μια ψαροταβερνα χρονια.. απο κοριτσακι..ειμαι φιλη καλη με τους ιδιοκτητες και με ολους εκει τους ψαραδες της περιοχης και γενικα θα μπορουσα να εργαζομαι κ αλλου αλλα αγαπαω τοσο πολυ αυτο το μερος και τους νιωθω ολους οικογενεια μου ενω δεν εχω κ αναγκη και τοσο να δουλεψω.... εχω τελειωσει πανεπιστημιο και μου εχει δωθει η ευκαιρια να εργαστω σε ενα γραφειο στο λογιστηριο. δεν αντεξα κ ξαναπηγα στην ταβερνουλα..λοιπον..εχω σχεση εδω και δυο χρονια. , ομως εδω κ δυο μηνες αρχισε να μου αρεσει υπερβολικα ενας ψαρας που τον ξερω εδω πολλα χρονια αλλα ποτε δεν τον εβλεπα ερωτικα.. ποτε!!ουτε για αστειο δεν το σκεφτηκα ποτε.. ηξερα οτι ειναι καλο και τιμιο παιδι και τον συμπαθουσα παντα. τι να κανω τωρα? τον σκεφτομαι καθε μερα και πιο πολυ... να παω σε ψυχολογο??
Gurl, sort your priorities.

Νυν ή ψαράς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
να παω σε ψυχολογο??
Βλέπεις τον νυν σου, βλέπεις τον ψαρά, θες να δεις και ψυχολόγο; :P

Νομίζω ότι πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό. Θες τον νυν σου; Πήγαινε για τον νυν σου. Θες τον ψαρά; Πήγαινε για τον ψαρά. Θες και τους δύο; Έχε και τους δύο. Δεν βλέπω απολύτως κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αυτός που θα χρειαστεί ψυχολόγο είναι το αγόρι σου,όχι εσυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top