Κολλήματα

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Ψυχολόγο για το ψαρά? :confused:

:hehe::hehe::hehe:

Δεν αξίζει ο ψαράς έναν ψυχολόγο θες να μας πείς?:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mainna

Νεοφερμένος

Η mainna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μαλλον δεν καταλαβαινετε.. ειναι πολυ ασχημο να καταπιεζω τα συναισθηματα μου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Μαλλον δεν καταλαβαινετε.. ειναι πολυ ασχημο να καταπιεζω τα συναισθηματα μου.....

αποφάσισε ποιον θες.τον ψαρα ή τον άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,986 μηνύματα.
Νομίζω ότι πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό.

Τότε νομίζω Ελβετέ η απάντηση είναι απλή: Δεν της κάνει ο ψαράς γιατί θα χουμε ακόμα χειρότερους πνιγμούς έτσι και τη βγάλει βαρκάδα στα ανοιχτά.

Δεσποινίς μπορώ να σας κάνω μια ερώτηση αν μου επιτρέπετε;

Τι σας μαγνήτισε εις τον ψαρά;

Το παρουσιαστικό του; Η μόρφωσή του; Η ψαριά του; Για να καταλάβω δηλαδή, τι είναι αυτό που δεν έχει ο νυν σας. Διότι αν πρόκειται απλά περί ιχθύων, το πρόβλημα λύνεται εύκολα με μια επίσκεψή σας εις την ιχθυαγορά. Εαν πρόκειται περί παρουσιαστικού,ή περί μορφώσεως δεν μπορώ να σας συμπαρασταθώ περισσότερο στο πρόβλημά σας.

Σοβαρά τώρα, σε περίπτωση που δεν είναι ψευδές το περιστατικό σας: Απλα αναρρωτηθείτε μέσα σας, ποιός από τους δυο θα σας έλειπε περισσότερο εαν τον στερηθείτε. Εαν ο κόσμος διαλύετο αύριο πρωί, ποιόν από τους δυο θα τρέχατε να σώσετε;

Αν η απάντησή σας είναι "κανένας", τότε μπορείτε να δοκιμάσετε την τύχη σας σε κάποιον άλλο κλάδο της πρωτογενούς παραγωγής και σας εύχομαι καλή τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Τότε νομίζω Ελβετέ η απάντηση είναι απλή: Δεν της κάνει ο ψαράς γιατί θα χουμε ακόμα χειρότερους πνιγμούς έτσι και τη βγάλει βαρκάδα στα ανοιχτά.

Δεσποινίς μπορώ να σας κάνω μια ερώτηση αν μου επιτρέπετε;

Τι σας μαγνήτισε εις τον ψαρά;

Το παρουσιαστικό του; Η μόρφωσή του; Η ψαριά του; Για να καταλάβω δηλαδή, τι είναι αυτό που δεν έχει ο νυν σας. Διότι αν πρόκειται απλά περί ιχθύων, το πρόβλημα λύνεται εύκολα με μια επίσκεψή σας εις την ιχθυαγορά. Εαν πρόκειται περί παρουσιαστικού,ή περί μορφώσεως δεν μπορώ να σας συμπαρασταθώ περισσότερο στο πρόβλημά σας.

Σοβαρά τώρα, σε περίπτωση που δεν είναι ψευδές το περιστατικό σας: Απλα αναρρωτηθείτε μέσα σας, ποιός από τους δυο θα σας έλειπε περισσότερο εαν τον στερηθείτε. Εαν ο κόσμος διαλύετο αύριο πρωί, ποιόν από τους δυο θα τρέχατε να σώσετε;

Αν η απάντησή σας είναι "κανένας", τότε μπορείτε να δοκιμάσετε την τύχη σας σε κάποιον άλλο κλάδο της πρωτογενούς παραγωγής και σας εύχομαι καλή τύχη.
[...]
μανίνα νομίζω δεν είσαι ερωτευμένη με τον ψαρά,απλά σου αρέσει σαν αγόρι,ή ήταν φίλος σου πολύ καιρό και ξαφνικά σου κόλλησε και τον είδες αλλιώς............τεσπά η άποψή μου είναι να μείνεις με τον νυν...........διότι όντως,ο ψαράς δεν νομίζω να έχει κάτι παραπάνω απτον νυν (απο όσο ξέρω :redface: )..οπότε τι σου αρέσει σε αυτόν;το ότι είναι απλός και καλός φίλος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εχω προβλημα.... βοηθεια!! εργαζομαι σε μια ψαροταβερνα χρονια.. απο κοριτσακι..ειμαι φιλη καλη με τους ιδιοκτητες και με ολους εκει τους ψαραδες της περιοχης και γενικα θα μπορουσα να εργαζομαι κ αλλου αλλα αγαπαω τοσο πολυ αυτο το μερος και τους νιωθω ολους οικογενεια μου ενω δεν εχω κ αναγκη και τοσο να δουλεψω.... εχω τελειωσει πανεπιστημιο και μου εχει δωθει η ευκαιρια να εργαστω σε ενα γραφειο στο λογιστηριο. δεν αντεξα κ ξαναπηγα στην ταβερνουλα..λοιπον..εχω σχεση εδω και δυο χρονια. , ομως εδω κ δυο μηνες αρχισε να μου αρεσει υπερβολικα ενας ψαρας που τον ξερω εδω πολλα χρονια αλλα ποτε δεν τον εβλεπα ερωτικα.. ποτε!!ουτε για αστειο δεν το σκεφτηκα ποτε.. ηξερα οτι ειναι καλο και τιμιο παιδι και τον συμπαθουσα παντα. τι να κανω τωρα? τον σκεφτομαι καθε μερα και πιο πολυ... να παω σε ψυχολογο??

κατ αρχην,ποιος εχει μεγαλυτερες καταθεσεις στη τραπεζα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αν ο νυν σου προσφέρει κρεβατο-μουρμούρες,να επιλέξεις εκείνον που θα σου παρέχει τσιπούρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Νυν ή ψαράς??



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mainna

Νεοφερμένος

Η mainna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
χαχαχα με κανατε και γελασα... καταρχας σας ευχαριστω ολους.. ντρεπομαι. να το πω σε καποιον που με ξερει... λοιπον με τον ψαρα νιωθω ωραια οταν μιλαμε.. βγαζει μια ηρεμια κ γαληνη που μαρεσει.. ειναι καλο παιδι τημιο και ομορφο... εχει πολυ ωραια πρασινα ματια..... ξεχωριζει απτους υπολοιπους.. ειναι καθαρος και εχει το μεγαλυτερο καικι κ προσωπικο παρακαλω!!! χαχαχα ξερω οτι του αρεσω.. δεν μου το ειπε ο ιδιος. μου το λενε αλλοι.. αυτος ειναι πολυ ντροπαλος.. καθε μερα μου φερνει κοχυλια, ματακια της θαλασσας αν τα ξερετε... μια φορα μου εφερε μαργαριταρι.. αλλα ποτε δεν μου μιλησε ερωτικα.. ομως το καταλαβαινω.. με κοιταει και κολλαει... κατεβαζει το βλεμμα. και δεν μιλαει πολυ μονο χαμογελαει.. εγω προσπαθουσα χρονια τωρα να τον κανω να με δει φιλικα κ του ελεγα ασχετα του κανα πλακες.. του μιλουσα παντα στο φιλικο και τετοια... ισως επειδη με το αγορι μου τωρα ειμαστε μακρια ειναι δυο ωρες δρομος... ισως γιαυτο να την ειδα αλλι ς με τον ομορφο ψαρα... μπορει να εφυγε ο ερωτισμος με τον νυν.. ομως περνα ωραια με τον νυν.. αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
χαχαχα με κανατε και γελασα... καταρχας σας ευχαριστω ολους.. ντρεπομαι. να το πω σε καποιον που με ξερει... λοιπον με τον ψαρα νιωθω ωραια οταν μιλαμε.. βγαζει μια ηρεμια κ γαληνη που μαρεσει.. ειναι καλο παιδι τημιο και ομορφο... εχει πολυ ωραια πρασινα ματια..... ξεχωριζει απτους υπολοιπους.. ειναι καθαρος και εχει το μεγαλυτερο καικι κ προσωπικο παρακαλω!!! χαχαχα ξερω οτι του αρεσω.. δεν μου το ειπε ο ιδιος. μου το λενε αλλοι.. αυτος ειναι πολυ ντροπαλος.. καθε μερα μου φερνει κοχυλια, ματακια της θαλασσας αν τα ξερετε... μια φορα μου εφερε μαργαριταρι.. αλλα ποτε δεν μου μιλησε ερωτικα.. ομως το καταλαβαινω.. με κοιταει και κολλαει... κατεβαζει το βλεμμα. και δεν μιλαει πολυ μονο χαμογελαει.. εγω προσπαθουσα χρονια τωρα να τον κανω να με δει φιλικα κ του ελεγα ασχετα του κανα πλακες.. του μιλουσα παντα στο φιλικο και τετοια... ισως επειδη με το αγορι μου τωρα ειμαστε μακρια ειναι δυο ωρες δρομος... ισως γιαυτο να την ειδα αλλι ς με τον ομορφο ψαρα... μπορει να εφυγε ο ερωτισμος με τον νυν.. ομως περνα ωραια με τον νυν.. αυτα...

Και θέλω και δε θέλω
και τσιπούρα και χταπόδι
λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και το αγόρι μου.
αμ δεν είναι έτσι ρε κούκλα μου το παραμύθι, λείπει ο γάτος και χορεύουν τα ποντίκια;
Τι πάει να πει είναι μακριά ο νυν; 2 ώρες δρόμος είναι, δεν πήγε και στην ανταρκτική, μη τα ρίχνεις όλα στην απόσταση, δεν φταίει αυτή, ούτε ο ψαράς με τα ματάκια της θάλασσας, τα δικά σου τα ματάκια φταίνε που γλυκοκοιτάνε τα μεγάλα τα καΐκια (που είναι και προσωπικά παρακαλώ!), εμ προκάλεσες να σε δει ο ψαράς φιλικά, εμ τώρα ζητάς παραπάνω πράγματα, έδωσες θάρρος, πήραν μαζί και τα δικά σου τα μυαλά αέρα.
Συγκεντρώσου, κάνε μια βόλτα στο λιμάνι (όχι κοντά στο μεγαλύτερο καΐκι), σκέψου και ρώτα τη καρδιά σου "ποιον αγαπώ, ποιον αγαπώ; Μήπως να πάω να τα πιω;"
Μίλα με τον νυν μωρέ, από τη στιγμή που κοίταξες άλλον, ο νυν έσβησε από το χάρτη, είτε κάνεις κάτι με το ψαρά, είτε όχι, ένα είναι σίγουρο, δεν-γουστάρεις-τον-δικό-σου και τώρα τον δουλεύεις (βασικά τον εαυτό σου δουλεύεις πιο πολύ) και τον κρατάς σε μια σχέση που αν γνώριζε τι τρέχει μπορεί ο ίδιος να επέλεγε να μην είναι μέσα σε αυτήν και δεν του δίνεις την επιλογή να σου μιλήσει ώστε να προτείνει λύσεις για να διορθωθεί η σχέση σας.


Καλή φώτιση (ή καλό ψάρεμα!) ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
μπορει να εφυγε ο ερωτισμος με τον νυν.. .

Μπορεί? Ή έφυγε?
Γιατί αν έφυγε...ήρθε η ώρα να φύγει και ο νυν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mainna

Νεοφερμένος

Η mainna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οκ μιλησα με τον νυν.. θα χωρισω οριστηκα. εχουμε να μιλησουμε απο χθες.. τωρα με τον αλλον, οτι ειναι να γινει ας γινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μην ψήνεις το ψάρι στα χείλη του... ψαρά όμως, μπορεί να έχει αγωνία ο άνθρωπος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τι σημαινει εχω φαει κολλημα με καποιον;
Κατι σαν πρωτα βγαινει η ψυχή και μετα το χούι;;;;;:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
κάπως έτσι είναι νομίζω.. αν κολλήσει κάπου το μυαλό ή και η καρδιά δύσκολα ξεκολλά. Και όσο δεν βρίσκεις κάτι όμορφο, τόσο γυρνάς πίσω σε εκείνο που σε έκανε να νιώσεις δυνατά συναισθήματα, ακόμη κι αν σε έχει πληγώσει, ακόμη κι αν ξέρεις ότι δε βγάζει πουθενά.. κι όλο και γίνεται χειρότερο... the story of my life :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.

Ωχ,ωχ οι 6 πνάδες της ρεμπεσκανδρίτσας.
Μα πρόσεχε,μη σκέφτεσαι τόσο πολύ,θα σου φύγει κανένα λέπι. :mad:
***

Mainna,υπάρχουν 2 εκδοχές.
Αν είσαι ένα τρολλ που σκαρφίστηκες την ιστορία,καλό μας έκανε.
Διατυπώσαμε τους |ανόητους| παραλληλισμούς μας,και guess what,μέχρι και ο Δίας συμμετείχε,με τις άπαιχτες εικονίτσες του:clapup:

Αν δε μας τρολλάρεις και το περιστατικό είναι ρίαλ,σκέψου ώριμα.
Αφού πρώτα διαβάσεις τα ποστ των Valder & ZoeXal,α και της φιλοσοφου,διοτι είναι τα μόνα σοβαρά εδώ. :P
Και για το μαρασκίνο στην τούρτα,ρίξε μια ματιά στο λακωνικό ποστ του Γιώργου,γιατί είναι ξεκάθαρο και δε σου αφηνει περιθώρια να μπερδευτείς.
Πιστεύω σου έδωσαν αρκετές, ορθές συμβουλές.

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Mainna,υπάρχουν 2 εκδοχές.
Αν είσαι ένα τρολλ που σκαρφίστηκες την ιστορία,καλό μας έκανε.
Διατυπώσαμε τους |ανόητους| παραλληλισμούς μας,και guess what,μέχρι και ο Δίας συμμετείχε,με τις άπαιχτες εικονίτσες του:clapup:

Αν δε μας τρολλάρεις και το περιστατικό είναι ρίαλ,σκέψου ώριμα.
Αφού πρώτα διαβάσεις τα ποστ των Valder & ZoeXal,α και της φιλοσοφου,διοτι είναι τα μόνα σοβαρά εδώ. :P
Και για το μαρασκίνο στην τούρτα,ρίξε μια ματιά στο λακωνικό ποστ του Γιώργου,γιατί είναι ξεκάθαρο και δε σου αφηνει περιθώρια να μπερδευτείς.
Πιστεύω σου έδωσαν αρκετές, ορθές συμβουλές.

:redface:

το ανόητους γιατί το βάζεισ σε απόλυτο;
ποιανής φιλοσόφου :confused: ;
το μαρασκίνο τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mainna

Νεοφερμένος

Η mainna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ παιδια για ολα! ειναι αληθεια ολα. ισως να μην επρεπε να το κανω κ θεμα καθολου.. καποια στιγμη θα περνουσε.... θα εβρισκα λυση.. αλλα εκεινη τη στιγμη νομιζα οτι δεν ηξερα τι να κανω.. ολα καλα τωρα.. να ειστε ολοι καλα κ να περνατε ωραια!!! υπαρχουν κ πιο σημαντικα πραγματα στη ζωη μας!! να ειμαστε ολοι καλα στην υγεια μας κ να πατε σε καμια ψαροταβερνα κ να περασετε τελεια... να ξερετε.. ο καλυτεροσ μεζες ειναι το χταποδι στα καρβουνα κ ολα ρα οστρακοηδη( κυδωνια, μυδια αχνιστα, γαριποδες, φουσκες, στρειδια...) α κ τα καβουρια!!! χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Νομίζω ότι μου συνέβη αυτό που γνωριζεις τον σωστό άνθρωπο αλλά την λάθος στιγμή!Τις προάλλες(συγκεκριμένα Τρίτη) πήγα για καφέ με ένα παιδί.Οι εντυπώσεις που έχω από την πρώτη μας επαφή είναι πολύ καλές θα έλεγα.Ενδιαφέρον άνθρωπος,συνειδητοποιημένος,γλυκός,ευγενικός και με αρκετά κοινά ενδιαφέροντα.Γενικότερα μου άρεσε αρκετά σαν άνθρωπος και θα ήθελα να τον ξαναδώ και γιατί όχι να γίνει κάτι μεταξύ μας!Βέβαια δεν έχουμε ξαναμιλήσει από εκείνη τη μέρα και αυτό με κάνει να σκέφτομαι ότι ίσως να μην θέλει αυτός για κάποιο λόγο να μιλήσουμε.Η αλήθεια είναι ότι ούτε εγώ το επιδίωξα.Το πρόβλημα είναι ότι αυτός σπουδάζει Θεσσαλονίκη κι εγώ την Τετάρτη φευγω για να πάω στο μέρος στο οποίο πέρασα,οπότε οι ευκαιρίες να ξαναβρεθούμε και να ξεκινήσει κάτι μεταξύ μας λιγοστεύουν. Από την άλλη σκέφτομαι μήπως κι αυτός έχει σχηματίσει θετική άποψη για μένα αλλά κρατιέται γιατί πιστεύει ότι ίσως δεν έχει νόημα να ξεκινήσει κάτι από τη στιγμή που φεύγω και θα ξεκινήσω τη φοιτητική μου ζωή!Αν ζούσα κι εγώ Θεσσαλονίκη το τοπίο ίσως να ήταν πολύ διαφορετικό...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kerasi

Νεοφερμένος

Ο kerasi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
οκ μιλησα με τον νυν.. θα χωρισω οριστηκα. εχουμε να μιλησουμε απο χθες.. τωρα με τον αλλον, οτι ειναι να γινει ας γινει...

Κοπέλα μου πρώτα σιγουρεύουνε τον καινούργιο και μετα χωρίζουνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top