Shopping Therapy

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για πείτε.. πως σας φαίνονται το νέο μου φόρεμα και τα νέα μου παπά; :inlove: (δεν είναι πολύ καθαρή, σόρρυ, δεν είχε πολύ φως στο σαλόνι και δεν έχω αλλού ολόσωμο καθρέφτη.. )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ax, πολύ όμορφα είναι!! :D
Μεγειά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μεγεια!
Είναι πολύ ωραία!
Αχ...σέλω κι εγώ τέτοια παπούτσια! Είναι υπέροχααααααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μεγειά σου πιζίμ:D:D η λαμπάδα σου πού είναι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μεγεια!
Είναι πολύ ωραία!
Αχ...σέλω κι εγώ τέτοια παπούτσια! Είναι υπέροχααααααααααααα!

Ένα θα σου πω. Tsakiris Mallas, exe, 89? αλλά είναι κινέζικα (έχω κολλητή σε παπουτσάδικο και μου το είπε..) Σε κάθε περίπτωση είναι τέλεια και οι διάφανες πλατφόρμες λέει θα φορεθούν του χρόνου πολύ! (είμαι μπροστά από την εποχή μου πιδιμ! :P)

μεγειά σου πιζίμ:D:D η λαμπάδα σου πού είναι?:D

Σα μου πάρεις εσύ μία; :D (θέλω απ' αυτές που έχουν και ..κρέας γύρω γύρω! :P:P:P)



(οκ, το ξέσκισα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Σα μου πάρεις εσύ μία; :D (θέλω απ' αυτές που έχουν και ..κρέας γύρω γύρω! :P:P:P)



(οκ, το ξέσκισα!)

πρωίμεσημέριβράδυ όλο αυτό έχεις στο νου σου. ΝΗΣΤΕΙΑ.-

:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ένα θα σου πω. Tsakiris Mallas, exe, 89? αλλά είναι κινέζικα (έχω κολλητή σε παπουτσάδικο και μου το είπε..) Σε κάθε περίπτωση είναι τέλεια και οι διάφανες πλατφόρμες λέει θα φορεθούν του χρόνου πολύ! (είμαι μπροστά από την εποχή μου πιδιμ! :P)

Οκ θα κάνω μία έρευνα αγοράς εδώ... καλέ τα λάτρεψα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σα μου πάρεις εσύ μία; :D (θέλω απ' αυτές που έχουν και ..κρέας γύρω γύρω! :P:P:P)



(οκ, το ξέσκισα!)
Τι λέτε μεσημεριάτικα ρε?!?!?!?!?!?
Είναι και η σταύρωση του Κυρίου σήμερα, και τα 12 Ευαγγέλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
o φρουφρου έχει ήδη πάει στην εκκλησία να πιάσει στασίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ναι, θέλω να είμαι μπροστά-μπροστά να με πιάνει το λιβάνι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
o φρουφρου έχει ήδη πάει στην εκκλησία να πιάσει στασίδι.

ειδικά ο φρου φρού και τις 40 μέρες κάνει αποχή από την νηστεία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
πρωίμεσημέριβράδυ όλο αυτό έχεις στο νου σου. ΝΗΣΤΕΙΑ.-

:bleh:

Δεν νηστεύω, σόρρυ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αμαρτωλοί όλοι :P
Ούτε εγώ νηστεύω το κρέας, πάντως ωμό δε τρώω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ο φρουφρού είναι παπαδάκι και μοιράζει αντίδωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω "παπα" δεν ειδα πουθενα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πηρα 2 ζευγάρια μπαρέτες... το ένα λευκό replay με κόκκινα σιρίτια (μου τον πιάσανε λιγουλακι για αυτα) και το άλλο λευκό με πολύχρωμα λελούδια και κιτρινα σιρίτια :redface:
επίσης ένα ροζ φανελάκι και ένα ροζ πουα ζακετακι μπολερό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγεια μεγεια μεγεια!! :clapup:

Μπαρετες!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ένα τέεελιο ελαφρύ παλτουδάκι, καμπαρντινέ, μπεζ και άσπρο με λουλούδια, μεσάτο που ανοίγαι κάτω!!!

Κι ένα μπλουζάκι ασπροπορτοκαλί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μεγεια μεγεια μεγεια!! :clapup:

Μπαρετες!! :clapup:


μα την παναγία Maggie... όταν τα αγόραζα σε σκεφτόμουν και γελούσα :D

μεγεια Γιδάκιιιιιι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σήμερα ξαναπήγα Hondos και πήρα ένα μολύβι χειλιών για να κάνω το περίγραμμα όταν βάζω έντονο κραγιόν και 2 σκιές, Estee Lauder και τα τρία μιας και πωρώθηκα με το ρουζ που μου είχαν κάνει δώρο. Που λέτε μαζί με αυτά μου έδωσαν δώρο ένα νεσεσέρ με:
1 κραγιόν σε κανονικό μέγεθος
1 σκιά σε κανονικό μέγεθος
1 δείγμα αρκετά μεγάλο Estee Lauder Pleasures
1 serum για νεανικό δέρμα (αυτό θα το δώσω στη μαμά)
1 μάσκαρα σε μικρή συσκευασία (δείγμα)
Αυτά... Πολύ καλό αυτό με τα δωράκια!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top