Shopping Therapy

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τεραστια κοκαλινα μπορντω-καφε γυαλια με ντεγκραντε φακους.
Τα αγαπω! (material girl nananana..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Τεραστια κοκαλινα μπορντω-καφε γυαλια με ντεγκραντε φακους.
Τα αγαπω! (material girl nananana..)
βάλε φωτο!!!! μεγειά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από τα duty-free το τέλειο καλοκαιρινό άρωμα Eau Vitaminee της Biotherm που θα αρχίσω να βάζω σε κανά μήνα! Και ένα lip-gloss Clinique, ένα δροσιστικό stick Kenzo και μία πούδρα τερακότα του Gurlain.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Πήρα 3 ζευγάρια παπούτσια, τσάντα, πορτοφόλι με μία φάτσα επάνω, σεντόνια για το σπίτι, μία φούστα, 2 τέλειες καρφίτσες και ένα δαχτυλίδι.
Το ξεφτίλισα το δώρο του Πάσχα..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Την τσάντα που φλερτάρω καιρόοο τώρα, από εκείνο το τέλειο μαγαζί!!! Μαύρη, με τέλειο ύφασμα, διπλώνει περίεργα, χειροποίητη (η καλή κυρία πωλήτρια-καλλιτέχνης δέχεται και παραγγελίες), με ροζ από μέσα... και πολλά κόλπα, διπλώνει κάπως και εκεί κρύβεις πορτοφόλι, έχει θυκούλα για κινητό και καλλυντικά, κρικάκι για τα κλειδιά, και είναι πολύυυ κομψή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μια κόκκινη ζώνη με στρας και δύο ζευγάρια καλτσάκια διχτυωτά. Α.. και χαρτί τουαλέτας και ψωμί για το σπίτι.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
σε μισή ώρα θα πάω για shooping therapy... θα σας ενημερώσω μετά για τα αποκτήματα μου.. ευτυχώς που έχουμε πολύ ρευστό.. χαχαχα... ετοιμάζομαι για καταναλωτικά όργια.. χαχαχχαχα..
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ξεπαράδειασα τον πατερούλη μου.. έαν μαύρο φορεματάκι.. μία jean φουστιτσα.. μία μάυρη φουστίτσα με περιέργα σχέδια.. μία μπλούζα πράσινη με ασπρο και μία μαύρη μπλούζιτσα με περίεργα σχισιματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με γεια.. γρήγορα γύρισες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ευχαριστώωωωω πάρα πολύ.. τα είχα δεί όλα απο χθες και σήμερα πήρα τη mother για να πληρώσει.. χαχαχαχα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μεγειά σε όλες σας! Πολύ με έψησε η τσάντα του Γιδιού.:P Βάλε καμιά φωτογραφία ρε Γίδι!

Εγώ πήρα για την κουζίνα ανοιχτήρι, πετσέτες, τρίφτη, θήκη για ζάχαρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ενα φφφφφφφφανταστικό 60ς κατακόκκινο φορεμα απο το ΖΑΡΑ.. έρωτας! :inlove:

Eνα ζευγαρι σκουλαρίκια κι ένα μαντήλι-εσάρπα...

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
καλά ρε, κάθε που φεύγεις από τη δουλειά αγοράζεις και από ένα ρούχο?:D:D

τι μισθό παίρνεις, άμα είναι να σε παντρευτώ:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ενα φφφφφφφφανταστικό 60ς κατακόκκινο φορεμα απο το ΖΑΡΑ.. έρωτας! :inlove:

Eνα ζευγαρι σκουλαρίκια κι ένα μαντήλι-εσάρπα...

:clapup:
/me loves red!! Βάλε φωτό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
καλά ρε, κάθε που φεύγεις από τη δουλειά αγοράζεις και από ένα ρούχο?:D:D

τι μισθό παίρνεις, άμα είναι να σε παντρευτώ:P:P:P

Αυτές είναι οι παρενέργειες της έλλειψης άντρα. Ο μισθός δεν φτάνει. Όβερ. :P (ε καλά τώρα τι ψυχή έχουν 50? κάθε τρεις μέρες; :P:P:P)

/me loves red!! Βάλε φωτό!!!!

Θα βάλω, θα βάλω, θα το βάλω μετά και θα τραβήξω μία, γιατί αφόρετο δεν θα καταλάβεις καλά πως είναι.. :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Πήρα ένα ζευγάρι παπούτσια από τα Hush Puppies. :D:D
Είδα και ένα παντελόνι τζιν σκούρο μπλε και θέλω να το πάρω κ αυτό.
Επίσης 2 μπλούζες πόλο, μια λαχανί και μια κίτρινο ανοιχτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ενα φφφφφφφφανταστικό 60ς κατακόκκινο φορεμα απο το ΖΑΡΑ.. έρωτας! :inlove:

Eνα ζευγαρι σκουλαρίκια κι ένα μαντήλι-εσάρπα...

:clapup:

κάτι μου λέει ότι αυτα θα συνδιαστούν με το κόκκινο πατούμενο με τη διάφανη σόλα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
κάτι μου λέει ότι αυτα θα συνδιαστούν με το κόκκινο πατούμενο με τη διάφανη σόλα? :P

Eννοείται! Και με κόκκινο νύχι!

Θα είμαι η γυναίκα-φωτιά! :P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Eννοείται! Και με κόκκινο νύχι!

Θα είμαι η γυναίκα-φωτιά! :P:clapup:

κι ύστερα παραπονιέσαι για την λευκή επιδερμίδα σου....
αν εγώ ντυνόμουν έτσι στα κόκκινα μόνο η γυναίκα φωτιά δε θα ήμουν... κάτι σε γυναίκα "γυφτιά" ή άντε στο τσακίρ κέφι ο Αη Βασίλης ξουρισμένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
κι ύστερα παραπονιέσαι για την λευκή επιδερμίδα σου....
αν εγώ ντυνόμουν έτσι στα κόκκινα μόνο η γυναίκα φωτιά δε θα ήμουν... κάτι σε γυναίκα "γυφτιά" ή άντε στο τσακίρ κέφι ο Αη Βασίλης ξουρισμένος :P

Δεν παραπονέθηκα στ' αλήθεια. Συμπαράσταση στις μελαχρινές έκανα.. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top