Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

Ελενα2993

Νεοφερμένος

Η Ελενα2993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αιγόκερως
Ελεγχόμενο και πειθαρχημένο το φιλί του Αιγόκερω. Πολλές φορές, λόγω της πειθαρχημένης συμπεριφοράς του, ακόμη και κατά τη διάρκεια ενός φιλιού μπορεί να δώσει την εντύπωση πως βαριέται. Αυτό όμως οφείλεται στο ότι ένας Αιγόκερως δεν θέλει να χάνει με τίποτα τον αυτοέλεγχο του.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος, Παρθένος.


έτσι είναι τα πράγματα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

Δίδυμοι
Τα φιλιά των Διδύμων είναι ενθαρρυντικά και εμπνέουν συναίσθημα. Ένα φιλί τους είναι αρκετό για να εμπνεύσει και να μαγέψει το σύντροφο.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Λέων, Ζυγός, Υδροχόος.
Πς, αυτά είναι, είμαστε αισθηματίες :D :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Η προηγούμενη έλεγε ότι φιλάω σαν 15χρονο. Μάλλον δεν με ενέπνεε:P . Τώρα με το Ζανινάκι εχω βελτιωθεί αισθητά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Κριός
Το φιλί του Κριού είναι επιθετικό, φλογερό και δυναμικό. Ένας Κριός τα θέλει όλα και τα θέλει γρήγορα. Αγαπά τα περιποιημένα και γεμάτα χείλη. Διαθέτει μεγάλο πάθος και απεριόριστη φαντασία
Ιδανικοί παρτενέρ: Τοξότης, Λέων, Σκορπιός.

τς τς τς!!!:whistle::whistle: :whistle:

λαλαλαλα!!!:whistle: :whistle: :whistle:

Καρκίνος
Γα φιλιά του Καρκίνου είναι εντατικά και κάθε άλλο παρά βαρετά. Έχουν διάρκεια και είναι εμποτισμένα με συναίσθημα και πάθος. Ωστόσο, για καλύτερο αποτέλεσμα, απαραίτητη είναι η συναισθηματική ασφάλεια και σταθερότητα στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ιχθύς, Ταύρος, Παρθένος.



τραλαλαλατραλαλα!!!:whistle: :whistle: :whistle:
(Συγγνώμη...:hmm: ο ωροσκόπος δεν παίζει ρόλο???)
:cry_x::cry_x: :'( :'(:1eye::rofl::rofl::rofl::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Ανήκω στο ζώδιο του "Ταύρου" και το πιο υπέροχο φιλί για μένα, είναι το φιλί του ανθρώπου που αγαπώ και ανήκει στο ζώδιο των "Ιχθύων"

Δεν αμφιβάλλω ότι θα υπάρχουν και εξαιρέσεις..., αλλά κατά την δική μου γνώμη και εμπειρία..., αυτά που αναφέρει..., είναι σωστά...!!!!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αιγόκερως
Ελεγχόμενο και πειθαρχημένο το φιλί του Αιγόκερω. Πολλές φορές, λόγω της πειθαρχημένης συμπεριφοράς του, ακόμη και κατά τη διάρκεια ενός φιλιού μπορεί να δώσει την εντύπωση πως βαριέται. Αυτό όμως οφείλεται στο ότι ένας Αιγόκερως δεν θέλει να χάνει με τίποτα τον αυτοέλεγχο του.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος, Παρθένος.


έτσι είναι τα πράγματα:(


Διαφωνώ κάθετα, οριζόντια, διαγώνια κι εγκάρσια! :P
Φιλάνε ωραία οι Αιγόκεροι καλέ.. τι ωραία δηλ, αχ και βαχ! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Διαφωνώ κάθετα, οριζόντια, διαγώνια κι εγκάρσια! :P
Φιλάνε ωραία οι Αιγόκεροι καλέ.. τι ωραία δηλ, αχ και βαχ! :redface::D


Εξαρτάται τον Αιγόκερο...έλα μσν να σου το 'ξηγήσω καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο δικός μου Αιγόκερως φιλάει τέλεια! :inlove: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ο δικός μου Αιγόκερως φιλάει τέλεια! :inlove: :D

Ο δικός μου φιλούσε τέλεια μέχρι που ανακάλυψα το φιλί του Τοξότη :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και τι μου προτείνεις δηλ; Να του αλλάξω ζώδιο ή να τον αλλαξω γενικώς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να ανταλλάξουμε τους Αιγόκερούς μας και να τους συγκρίνουμε :P

'Η δοκίμασε κανά Τοξότη...ή Παρθένο (φιλάω επίσης τέλεια ξέρεις :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και τι μου προτείνεις δηλ; Να του αλλάξω ζώδιο ή να τον αλλαξω γενικώς; :P
Υπάρχει και το MSN, κούκλες. :P


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ζώδια και φιλί δεν είναι το θέμα καλέ; Τις απόψεις μας λέμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whatsup

Νεοφερμένος

Η whatsup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Υδροχόος
Πάντα δροσερό και ευχάριστο το φιλί του Υδροχόου, που έχει μεγάλη περιέργεια και πάντα διάθεση για κάτι νέο. Έτσι ,του αρέσει να πειραματίζεται και να δοκιμάζει όλες τις εκδοχές του φιλιού. Δεν θα σας αφήσει να βαρεθείτε!
Ιδανικοί παρτενέρ: Δίδυμοι, Τοξότης, Κριός, Ζυγός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Δίδυμοι
Τα φιλιά των Διδύμων είναι ενθαρρυντικά και εμπνέουν συναίσθημα. Ένα φιλί τους είναι αρκετό για να εμπνεύσει και να μαγέψει το σύντροφο.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Λέων, Ζυγός, Υδροχόος.
Λές? :hmm:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.

Στους παρτενέρ χάνει λίγο γενικά αυτό το θέμα...
Μυστήρια πράγματα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chazlp1989

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ταύρος
Οι Ταύροι είναι προκλητικοί στα φιλιά τους και βρίσκουν μεγάλη ευχαρίστηση σε αυτά, ιδιαίτερα αν υπάρχουν δυνατά αισθήματα που τους δένουν με το σύντροφο.
Ιδανικός παρτενέρ: Ζυγός, Καρκίνος, Παρθένος.

Ταύρος και εγώ, αλλά διαφωνώ στους παρτενέρ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ιχθύς
Το φιλί των Ιχθύων είναι παθητικό και ρομαντικό. Αποτελεί γι' αυτούς κάτι σαν υπόσχεση και για να το απολαύσουν πραγματικά, έχουν ανάγκη να υπάρχει εμπιστοσύνη στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Καρκίνος, Αιγόκερως, Ταύρος, Παρθένος.



Δε ξέρω τι ζώδιο είναι αυτή που με ενδιαφέρει!

Είμαι κάπως χαζός με τα ζώδια!!!
Τι ζώδιο είναι κάποιος που έχει γεννηθεί αρχές Γενάρη; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Η αδερφή μου έχει γεννηθεί στις 10 και είναι αιγόκερως... Τώρα αν σε βοηθάει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εσείς, τι φιλί έχετε;
Δεν ξέρω, δεν με έχω φιλήσει ποτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top