Αναζητήσεις κομματιών!

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ξέρει κανείς ένα τραγούδι που οι στίχοι λένε κάτι που το ακούω ως άβε κλέρουμ ή άβε κλίρο ή κάπως έτσι ; 'Ενα τραγούδι πολύ μυστηριακό - ατμοσφαιρικό και ποιό συγκρότημα είναι ; Δεν βρίσκω στην κατηγορία Μουσική το topic για να ρωτήσω εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=jPxorqlTMns

Ξερει κανεις το ονομα του τραγουδιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ξέρει κανείς ένα τραγούδι που οι στίχοι λένε κάτι που το ακούω ως άβε κλέρουμ ή άβε κλίρο ή κάπως έτσι ; 'Ενα τραγούδι πολύ μυστηριακό - ατμοσφαιρικό και ποιό συγκρότημα είναι ; Δεν βρίσκω στην κατηγορία Μουσική το topic για να ρωτήσω εκεί.

δε με βοηθάς και πάρα πολύ. τίποτα άλλο δε σου έμεινε; ακούγεται σε καμία ταινία μήπως; :/:


κανένα πρόβλημα. να 'ναι καλά το shaazam στο κινητό μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τωρα θα βαλω δυσκολα

Θυμαται κανεις μια σκηνη απο τον τριτο κυκλο,στα νεα επεισοδια απο το 50-50 που ειναι η Ελισαβετ με την Ξανθιπη στο σπιτη της Ξανθιπης και η αλλη η τριτη της παρεας στελνει μαζι με εναν στριπερ ενα γραμμα να το διαβασουν.Και αρχιζει ο στριπερ το σου και αυτες διαβαζουν το γραμμα.

Σε ολη την διαρκεια του στριπτιζ ακουγοαν απο πισω μια μουσικη.Στριπτιζε,ερωτικη δεν ξερω πως να την πω.Ηρεμη και χαλαρωτικη ηταν.Μηπως θυμαται κανεις ποιο ηταν και πως λεγετε το κομματι?

Edit:Την βρηκα την σκηνη.Μπειτε εδω και πηγαιντε στο 34:40 λεπτο για να ακουσετε το κοματι που λεω.Please βοηθηστε

https://www.megatv.com/5050/summary.asp?catid=22652&subid=2&pubid=27345240
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι που ακουγεται στην καινουρια διαφημιση της rexona???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τωρα θα βαλω δυσκολα

Θυμαται κανεις μια σκηνη απο τον τριτο κυκλο,στα νεα επεισοδια απο το 50-50 που ειναι η Ελισαβετ με την Ξανθιπη στο σπιτη της Ξανθιπης και η αλλη η τριτη της παρεας στελνει μαζι με εναν στριπερ ενα γραμμα να το διαβασουν.Και αρχιζει ο στριπερ το σου και αυτες διαβαζουν το γραμμα.

Σε ολη την διαρκεια του στριπτιζ ακουγοαν απο πισω μια μουσικη.Στριπτιζε,ερωτικη δεν ξερω πως να την πω.Ηρεμη και χαλαρωτικη ηταν.Μηπως θυμαται κανεις ποιο ηταν και πως λεγετε το κομματι?

Edit:Την βρηκα την σκηνη.Μπειτε εδω και πηγαιντε στο επεισοδιο 78 και πηγαιντε στο 34:40 λεπτο για να ακουσετε το κοματι που λεω.Please βοηθηστε

https://www.megatv.com/5050/summary.asp?catid=22652&subid=2&pubid=27345240
ΣΟΣ.Πηγαινετε στο επεισοδιο 78 για να το δειτε και οχι στο 80
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Straight To Number One - Touch And Go



πατησα "lets go straight to number one" στο google και μου το βγαλε..:worry:
αυτο ειναι?:)

γραψε λαθος..κλαταρε το στεκι,γιαυτο το λαθος,,και τη στιγμη που το γραφω,,ακουω αυτη τη μουσικη απο το μαμαλακη απο την τηλεοραση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι που ακουγεται στην καινουρια διαφημιση της rexona???
μηπως μπορεις να βαλεις καποιο βιντεο 'η να την περιγραψεις με κάποιο τρόπο για να καταλαβω ποια διαφημιση λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Straight To Number One - Touch And Go



πατησα "lets go straight to number one" στο google και μου το βγαλε..:worry:
αυτο ειναι?:)

γραψε λαθος..κλαταρε το στεκι,γιαυτο το λαθος,,και τη στιγμη που το γραφω,,ακουω αυτη τη μουσικη απο το μαμαλακη απο την τηλεοραση..
οοοο 1000 thanks :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=EpQmcNh7e74
Ποια ειναι η τραγουδαραααααα στο 1:32 ???????? Πρεπει να μαθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce:




AYTH EINAI!
------------------> https://www.youtube.com/watch?v=jNjQICmRvlc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ψάχνω αυτό που παίζει στο trailer του mega για το 4, έχει ιδέα κανείς; =/

(Το trailer εδώ)


Και γαμώ τα κομμάτια επιλέγει ο Παπακαλιάτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Ψάχνω αυτό που παίζει στο trailer του mega για το 4, έχει ιδέα κανείς; =/

(Το trailer εδώ)


Και γαμώ τα κομμάτια επιλέγει ο Παπακαλιάτης.

https://www.youtube.com/watch?v=fczPlmz-Vug

αυτό έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σε λατρεύω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
ψάχνω εδώ και κάνα χρόνο το τραγούδι με αυτούς τους στίχους.. το χω ψάξει στο youtube και στο google 100 φορές (καλά, είμαι και εγώ λίγο άσχετη σε αυτά τα πράγματα).. δεν ξέρω όμως τον τίτλο... αλλά όλους τους στίχους.. όποιος μου το βρει έχει χάρη.. το ρεφρεν λέει :
πες μου πού γυρίζεις και θα έρθω να σε βρω
πες μου αν κοιμάσαι και στον ύπνο σου θα ρθω
πες μου τι ονειρεύεσαι και γω να ονειρευτώ
μήπως και μπορέσω στ' όνειρό σου να βρεθώ


Δυστυχώς τα μόνα άλλα στοιχεία που ξέρω είναι ότι το κομμάτι είναι έντεχνο.... Δεν ξέρω αν το λέει άνδρας ή γυναίκα γιατί το είχα ακούσει σε μια μαθητική εκδήλωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αααααα..θα σκάσω ! είναι ένα τέλειο τραγούδι εδώ και 1,5 μήνα ίσως και παραπάνω ...το εμμηνεύει γυναίκα μάλλον στα ισπανικά απο ό,τι έχω καταλάβει...η φωνή της μου εμοιαζε με της GUISY FERRERI αλλά το έψαξα και δε το βρήκα :( παίζεται πολύ και στα ραδιοφωνα τύπου ove radio , διεση και τέτοια...
καμιά ιδέα please?
εεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μήπως λες αυτό; Αυτό μου 'ρθε πρώτο στο μυαλό. Παίζει αρκετά στα ραδιόφωνα...

https://www.youtube.com/watch?v=Y4Kq1awnqZA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
πωωωωωωωωω κοπέλα μου είσαι θεά! σε ευχαριστώ πάρα πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top