Ιδέες και προτάσεις για δώρα

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μάλλον το καλύτερο δώρο θα ήταν μια μπαταρία τελικά:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Στις 20 του μήνα γιορτάζει ένας Θείος του συζύγου πολύ καλός και αγαπημένος
Δεν είμαι σίγουρη αν καπνίζει :redface: και ηλικιακά είναι 60something
έχω ήδη μια ιδέα για δερμάτινο πορτοφόλι αλλά θα ήθελα και άλλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κάνα καλό ..σκάκι/τάβλι; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κομπολοι?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θα μπορουσες να του παρεις κανενα καλο πουκαμισο ή γραβατα;

Επισης καλη ιδεα θα ηταν και κανενα καλο κρασι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
60 χρονών θέλει κάτι να περνάει η ώρα, κομπολόγια και τέτοια άν χρησιμοποιεί θα έχει στάνταρ, γραβάτα σιγά μην βάλει, μπορεί όμως να του πάρει το κρασί που έιπε η φιμπη ή κάποιο καλαθάκι με κρασί ούζο και ρακί:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
παιδιά τί δωρο μπορεις να πάρεις στο αγόρι σου όταν έχει γενέθλια και είναι ναύτης?? τα φωτα σας οι άντρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παιδιά τί δωρο μπορεις να πάρεις στο αγόρι σου όταν έχει γενέθλια και είναι ναύτης?? τα φωτα σας οι άντρες


πολλές μονάδες για το κινητό του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πολλές μονάδες για το κινητό του :P

ολο εγώ τον παίρνω τηλ, άσε θα μου έρθει ένας λογαριασμός θα το φυσάω και δεν θα κρυώνει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ολο εγώ τον παίρνω τηλ, άσε θα μου έρθει ένας λογαριασμός θα το φυσάω και δεν θα κρυώνει:(


γιαυτό σου λέω... κάντου δώρο μονάδες να ηρεμίσεις για κανα μήνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
γιαυτό σου λέω... κάντου δώρο μονάδες να ηρεμίσεις για κανα μήνα :P

ε βέβαια αγορομάνα είσαι, έτσι θα κάνεις κι εσύ????:P
Αντί να βάλεις του γιου σου μονάδες θα του βάζει η κοπέλα του??
Αλλά αν σου κάνει οτι κάνει ο Βασίλης στην μανα του καλά θα του κάνεις.
Του στέλνει 10 μηνύματα και της απαντάει σε 1 και αν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παρτου ενα τσιμπουκι!

(Προστυχα μυαλα, σας επισα!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Παρτου ενα τσιμπουκι!

(Προστυχα μυαλα, σας επισα!:P)


ε πόσα πια??
θα μουλιάσει:P:P
ααααα άλλο κατάλαβα καλε, δεν καπνίζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

ε πόσα πια??
θα μουλιάσει:P:P
ααααα άλλο κατάλαβα καλε, δεν καπνίζει:)

ΛΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για πείτε ιδέες για χριστουγεννιάτικα δώρα, για να μαζεύουμε σιγά σιγά προτάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως θέλω κάποιος να μου κάνει δώρο ένα σετ αγιοβασιλίτικα εσώρουχα. Ευχαριστώ.

:crazy: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κ εγώ θα ήθελα απο αυτά που λέει η kajira (άραγε να διαβάζει στέκι ο Άγ. Βασίλης? :P)

Εγώ επειδή είμαι κ νονά, εκτός των άλλων δώρων που θα πάρω, πρέπει να πάρω κ δώρο στην μικρή... Τι αγοράζουν οι νονές τα Χριστούγεννα? Παπούτσια? Ή παπούτσια παίρνουν το Πάσχα? :/:Έχω φάει ένα μπέρδεμα με αυτό το θέμα...πότε αγοράζουμε παπούτσια π.χ., ξέρει κανείς? (μου την δίνουν αυτές οι παλαιομοδίτικες συνήθειες :mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παπούτσια το Πάσχα, μαζί με την λαμπάδα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πάρτε το μοναδικό δώρο που αξίζει πραγματικά...

Ένα βιβλίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι νονά αλλα η μικρούλα μου μεγάλωσε πια (πάει Γ' Γυμνασίου). Όσο ήταν μικρή πάντως της έπαιρνα παιχνιδάκι τα Χριστούγεννα και ρούχο το Πάσχα (μαζί με τη λαμπάδα).

Τώρα τα Χριστούγεννα της χαρίζω κανένα set από το bodyshop και να πάρει, μου λείπουν οι βόλτες στο Jumbo που πήγαινα να της πάρω παιχνίδια. Θέλει κανεις μήπως να με κάνει νονά για να έχω πάλι ένα μικρουλι???? Είμαι καλή νονά, αλήθεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top