Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μαύρο + αθλητικό : τόσο μα τόσο καγκουρίσιο..
Παπούτσι μπάσκετ είναι βρε συ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:


Άθλια! Και θέλω πολύ να δω πώς είναι οι γάμπες των γυναικών που τα φορούσαν συστηματικά και κυκλοφορύσαν στον ήλιο...θα πρέπει να είναι μαυρισμένες μέχρι εκεί που έφτανε το παπούτσι και από κει και κάτω κάτασπρες!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:
Oτι δε θα πρεπε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:


τη χειρότερη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εκτός από αυτό που έβαλε η Ισι, φορέθηκε και το αντίστοιχο πέδιλο που έδενε στον αστράγαλο με μεγάλη πλατιά κορδέλα. Φωτογραφία δεν έχω, μου καιγόταν το φλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
εκτός από αυτό που έβαλε η Ισι, φορέθηκε και το αντίστοιχο πέδιλο που έδενε στον αστράγαλο με μεγάλη πλατιά κορδέλα. Φωτογραφία δεν έχω, μου καιγόταν το φλας.

Α ναι! Και το φορούσαν έτσι λες και είχαν επίδεσμους :worry:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Πέρα του ότι η underwater έχει ανακηρυχθεί η καλύτερη μου φίλη και έχει τέλειο γούστο (και υπομονή να σχολιάσει όλα τα εκτρώματα), ήθελα απλά να πω ότι το θέμα μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Από αυτά που πρότεινε η Καλυψώ, αυτά στη 2η και στη 3η φώτο μου άρεσαν.
Της Isi παραείναι "κάπως". Από αυτά που πρότεινε η Δανάη μου άρεσε η μπότα στη 1η φώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.








Σας υπενθυμίζω ότι τις γυναίκες τις πετροβολούν μόνο με πολίτιμους λίθους! :lol: :pfff:
(αχχχχ καλοκαιράκι....)
Πείτε ο,τι θέλετε, αλλα εγώ έχω τέτοια! Πολύ μπόλικα, ας ξεκολλήσουμε από το taboo "τουρίστας". ;)
Όσο για τα απαγορευμένα: Πολύ μυτερά... Ξεπεράστε το.
Και τετράγωνα. Αηδία.


Το πρώτο είναι συμπαθητικό, αν και φοβάμαι το λουστρίνι. Μετά τα χαλάμε λίγο, μονο το τελευταίο αν έχεις τις τέλειες γάμπες... αλλα αυτά τα κορδονάκια στο τρίτο με σκοτώνουν...Βεβαια πάντα παίζει τεράστιο ρολο πως φοράμε το παπούτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
αν δεν το βάζεις με άσπρη καλτσα κανεις δεν σε παρεξηγεί (έχω και εγώ :P)

πήγα μοναστηράκι πριν κάνα μην και αγόρασα όλο το stock, ήμουν με ένα φίλο ο οποιος ντρεπόταν να με κυκλοφορήσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Δείτε και λιώστε...









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Καταρχήν να πω ότι έχω τεράστια αδυναμία στα παπούτσια αν και δύσκολα βρίσκω κάτι που να μου αρέσει πολύ. Το στυλ που προτιμώ είναι περίπου αυτό που έχω βάλει εδώ αν και αυτά που φοράω κάθε μέρα είναι πιο απλά.














 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ όσα δείχνεις, Angie_Ann, απλά είναι δύσκολα γιατί -εγώ τουλάχιστον- νιώθω ότι η μπαρέτα μου "κόβει" το πόδι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Ίσως να έχει σχέση με την κατασκευή του ποδιού γιατί εμένα πολλά μου παπούτσια έχουν μπαρέτες και είναι οκ. Βασικά δεν μπορείς απλώς να τις χαλαρώσεις; Μπορείς να κάνεις και μια επιπλέον τρύπα αν είναι σε στυλ λουράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι, εννοούσα ότι το κόβει οπτικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Angie μου αρέσουν πολύ τα κόκκινα!!!!!! Τέλεια λέμε!
Επίσης θα ήθελα να βρω κάτι αντίστοιχο σε πράσινο κυπαρισσί! Αν δει καμιά σας τίποτα μπορεί να με ενηρώσει;

Όχι, εννοούσα ότι το κόβει οπτικά! :)

Αν το φορέσεις με καλσόν στο ίδιο χρώμα ή 1-2 τόνους διαφορετικό, τότε δεν θα κόβει οπτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτά μου αρέσανε πολύ! :inlove::inlove::inlove::inlove:


και τα υπόλοιπα μου αρέσανε, αλλά δεν μου πάνε οι μπαρέτες... είμαι που είμαι 1 μέτρο και ένα μίλκο, άμα βάλω και κάτι που "κόβει" το πόδι φαίνομαι ένα με το χώμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Angie πολύ ωραία τα παπούτσια, έχεις πολύ καλό γούστο!:P

Πάντως έχω αρκετά παπούτσια με μπαρέτες και δεν με κόβουν το πόδι, πιθανώς παίζει ρόλο ότι όλα έχουν τακουνάκι. Γι'αυτό μου κάνει εντύπωση αυτό που λέτε, κυρίως το Γίδι που μου ρίχνει και 10πόσους πόντους.:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μμμμ, θέλεις να με κάνεις κοντή, γι' αυτό! :pfff:

:) Νταξ, έχει να κάνει με το πώς δείχνει το πόδι... Εγώ γενικά θέλω το παπούτσι να είναι σαν επέκταση του ποδιού. Έχω δοκιμάσει με τακουνάκι, αλλά κάτι δε μου πήγαινε... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top