Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ουπς...το σκοτωσα!:redface: :P
Και το Bεκτορ μου αρεσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Να και ένα από τα τρια κατοικιδια μου! (τα αλλα 2 ειναι τα γατια μου!) :D
Εικόνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ωπ φίλη του ενυδρειου κι εσύ??

πες μου λίγο ηλικία και αν έχεις θερμοστάτη στο ενυδρείο με την χελώνα σου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.



(Αυτό είναι το Λιζάκι... δεν είναι κούυυυυυυκλα???):clapup::clapup::clapup::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βρε συ Μαρουλα....το κουκλι σου ειναι ο ολοιδιο με το Μερφυ που ειχαμε εμεις και ηταν αρσενικος.Σου μιλαω ειλικρινα ειναι στην μουριτσα τους ολοιδια...:redface: :happy: (δυστυχως πεθανε:/: )
Μολις ειδα την φωτογραφια επαθα πλακα!!!!!:clapup:
Ειναι κουκλα....τρομερη κουκλιτσα!!!!!:clapup: :D
Μπραβο βρε συ!Να σας ζησει!!!!!:hug: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Θαυμάστε την ομορφιά σε όλο της το μεγαλείο! Το Λαϊκάκι μου... που δυστυχώς μας άφησε τον Αύγουστο του 2006 :'( :'( :'( :'(

Κουλ
Ξάπλα και άγιος ο θεός!
Μη με κοιτάς εμένα έτσι!
Τσίρκο μεντράνο 01
Τσίρκο μεντράνο 02
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Θαυμάστε την ομορφιά σε όλο της το μεγαλείο! Το Λαϊκάκι μου... που δυστυχώς μας άφησε τον Αύγουστο του 2006 :'( :'( :'( :'(

Κουκλι ειναι(ηταν:( ) αστροπελεκι μου!!!!:clapup: :D
Μην στεναχωριεσαι βρε...θα παιξει ξεγνοιαστο στις αλανες του παραδεισσου τωρα!!!;) :redface:
(κι ελπιζω να φυλαει και λιγο τον δικο μας τον χοντρουλη γιατι δεν ημασταν και το πρωτο μποι.:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Κουκλι ειναι(ηταν:( ) αστροπελεκι μου!!!!:clapup: :D
Μην στεναχωριεσαι βρε...θα παιξει ξεγνοιαστο στις αλανες του παραδεισσου τωρα!!!;) :redface:
(κι ελπιζω να φυλαει και λιγο τον δικο μας τον χοντρουλη γιατι δεν ημασταν και το πρωτο μποι.:P )

Ευχαριστώ Μάριε! :)
Με την τρέλα που είχε θα χει αλωνίσει όλο τον παράδεισο :P
Όλους θα τους προσέχει.... φύλακας άγγελος όλων :redface:

Υ.Γ. ο σχολιασμός σου για τον Νώε απλά κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ο-ς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
ωπ φίλη του ενυδρειου κι εσύ??

πες μου λίγο ηλικία και αν έχεις θερμοστάτη στο ενυδρείο με την χελώνα σου:hmm:
:D
Είναι γύρω στα 20 και όχι, δεν εχουμε θερμοστατη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Λούση

Μπούμπης

Και τα δύο μαζί
[νεότερη φώτο ( οι παραπάνω είναι πριν κανα 2 χρόνια)].

:)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ορίστε κι άλλες δύο αστείες φάσεις με το ασχημόγατό μου :bleh::jumpy:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το έχω και στο άλμπουμ μου, αλλά δείτε κι εδώ:
Ο Brownie!




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά σας ζηλέυω που αγαπάτε αυτά τα υπέροχα ζώα, το ένα ειναι ποιο όμορφο απο το άλλο, Μάγκι άν το ξαναπείς ασκημόγατο θα έρθω πάνω, ειναι πολλύ όμορφο και γλυκό ζωάκι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας:D ενα πολυ ομορφο τοπικ οπου μπορουμε να ανεβαζουμε φωτογραφιες απο τα κατοικιδια μας οποια κι αν ειναι αυτα! :redface:
2012-12-19 16.39.17.jpg εμεις σας χαιρεταμε με τον Πάπι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Η Τέρψη χασμουριέται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ο πρίγκηπάς μου.. :)

IMG_0087.jpg

IMG_0088.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Γεια σας:D ενα πολυ ομορφο τοπικ οπου μπορουμε να ανεβαζουμε φωτογραφιες απο τα κατοικιδια μας οποια κι αν ειναι αυτα! :redface:
View attachment 50717 εμεις σας χαιρεταμε με τον Πάπι:D

Πολύ όμορφη και τρυφερή φωτο:hug:
Ωραία η ιδέα για το θέμα
:thumbup:

Αχου το το μωρούλιιι...:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αχ τι γλυκούλια που είναι όλα τουςςςςςςςςς :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αχ τι γλυκούλια που είναι όλα τουςςςςςςςςς :redface:
χχαχαχα ειναι ειναι:redface:
Πολύ όμορφη και τρυφερή φωτο:hug:
Ωραία η ιδέα για το θέμα
:thumbup:

Εχω κι αλλες θα βγαλουμε και πως ειναι τωρα γιατι η φωτο ειναι πριν 2 μηνες!:) Δεν υπηρχε κατι παρομοιο και ηταν αδικο να βαζουμε φωτο μονο απο γατουλες... ( στο My cat) καιρος να δουμε και τα κουνελια-σκυλια-καναρινια κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
χχαχαχα ειναι ειναι:redface:


Εχω κι αλλες θα βγαλουμε και πως ειναι τωρα γιατι η φωτο ειναι πριν 2 μηνες!:) Δεν υπηρχε κατι παρομοιο και ηταν αδικο να βαζουμε φωτο μονο απο γατουλες... ( στο My cat) καιρος να δουμε και τα κουνελια-σκυλια-καναρινια κλπ

Πολύ σωστά το σκέφτηκες!:)
Αλλά κι εγώ απ'το My cat προέρχομαι..:whistle:
και δεν έχω άλλο κατοικίδιο, την έχω μονάκριβη:happy:
Οπότε πιστεύω να μην καταχραστώ το χώρο εδώ, αν προσεχώς ανεβάσω κι άλλες (λίγες) φωτο της:hmm:εε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top