Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πολύ σωστά το σκέφτηκες!:)
Αλλά κι εγώ απ'το My cat προέρχομαι..:whistle:
και δεν έχω άλλο κατοικίδιο, την έχω μονάκριβη:happy:
Οπότε πιστεύω να μην καταχραστώ το χώρο εδώ, αν προσεχώς ανεβάσω κι άλλες (λίγες) φωτο της:hmm:εε?:redface:

Χαχαχα... δεν πειραζει... βαλε βαλε δεν εχω κανενα προβλημα και η γατουλες ειναι ωραιες :) :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργιαπο

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
η μινι



η μπουμπου



η συμπα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
2012-12-19 17.14.44.jpg αν βρω και καμια ακοοοομα:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
390281_499480860084408_1643573525_n.jpg
543048_499478043418023_616307748_n.jpg


ο μονακριβος γιος μου
το αγορι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.







Η πολυαγαπημένη μου Μάρκα, η οποία δυστυχώς δεν ζει πια.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έχω κάτι σαλιγκάρια αλλά πρέπει να βρέξει για να σας τα δείξω.
Έχω και κάτι κατσαρίδες αλλά το χειμώνα πάνε αλλού.

Νιώθω μόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Ήταν ώρα φαγητού και ήταν λίγο αγχωμένη, αλλά τότε είναι που παίρνει τις καλύτερες πόζες :D


Και εδώ είμαστε μετά το γεύμα, αραχτοί και light :sleep:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Έχω κάτι σαλιγκάρια αλλά πρέπει να βρέξει για να σας τα δείξω.
Έχω και κάτι κατσαρίδες αλλά το χειμώνα πάνε αλλού.

Νιώθω μόνος.
χαχαχα πω πω μοναξιές :P

Ήταν ώρα φαγητού και ήταν λίγο αγχωμένη, αλλά τότε είναι που παίρνει τις καλύτερες πόζες :D


Και εδώ είμαστε μετά το γεύμα, αραχτοί και light :sleep:

αχ τι κουκλίτσα που είναι να την χαίρεσαι :yahoo:πόσο είναι σε σκυλίσια χρόνια:P;;;




αυτές είναι οι κουκλάρες μου :clapup: η καραμελίτσα μου και η παρδαλούλα μου ή όπως την φωνάζει ο ξαδερφούλης μου λούλα :whistle:Η λούλα κοιτάει το άπειρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.

Ένα χειμωνιάτικο απόγευμα...



Στην αγαπημένη μας μπερζέρα ...


Είναι ωραία να κοιμάμαι με κάτι δικό σου...



Ή να κοιμάμαι γενικότερα...



Όπως και να ακούω μαζί σου μουσική




Ή απλά να σε κοιτάζω



Ει!


...εμένα με ξεχάσατε?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
:redface:

IMG_20130210_060059.jpg


IMG_20130210_060041.jpg

IMG_20121230_032753.jpg

IMG_20130210_055912.jpg

Φωτογραφία0505.jpg



μα τι γοητευτικά πλάσματα αυτές οι γάτες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Catlin,
τι κουκλίιιιιιιιιιιιι είναι αυτό <3 :redface:
Όντως οι γατούλες είναι ωραία και γοητευτικά πλασματάκια ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Catlin,
τι κουκλίιιιιιιιιιιιι είναι αυτό <3 :redface:
Όντως οι γατούλες είναι ωραία και γοητευτικά πλασματάκια ;) :)

Να βαλεις κι εσυ την γατουλα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Κι αναρωτιέμαι
πώς ονειρεύονται οι γάτες,
τι χρώματα χορεύουν στα ενύπνιά τους!
...Άραγε γάτα να έγραψε ποτέ
ποίημα για τον Bukowski


10022013691.jpg

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
402725_3152585218436_1822266916_n.jpg

526727_4135501910739_142579987_n.jpg

561244_4399295265408_981061350_n.jpg

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
005.JPG

Και απο εδώ είναι η άλλη μου αγάπη, ένα "αδερφάκι" μου, που κράτησε παρέα όσα χρόνια ήμουν μοναχούλα, και εξακολουθεί να μου κρατά.
Σας παρουσιάζω τον Βοο :redface: :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οι αγριόγατοι που είχα κάποτε...

το μούτρο:

η υψοφοβική:

και ο μάγκας:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Να βαλεις κι εσυ την γατουλα σου!
κοίτα λιγάκι στο σχόλιο 17:hmm:
οι αγριόγατοι που είχα κάποτε...

το μούτρο:

η υψοφοβική:

και ο μάγκας:

είναι κουκλιάααααααααααααααααααα ο μάγκας είναι ο ΦΟΒΕΡΟΤΕΡΟΣ(χαχαχα) γάτος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top