Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Πάντως για να σας πω τη μαύρη αλήθεια μου η τύπισσα ούτε εδώ μου αρέσει, ούτε στις μάγισσες ιδιαίτερα. Αντίθετα με την Alissa Milano!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μόνο που δεν παίζει στο Βeverly Hills...:P

Το ξέρω, αν έπαιζε θα το παρακολουθούσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πάντως για να σας πω τη μαύρη αλήθεια μου η τύπισσα ούτε εδώ μου αρέσει, ούτε στις μάγισσες ιδιαίτερα. Αντίθετα με την Alissa Milano!:inlove:


Tetra παιδί μου είσαι το κάτι άλλο, στο έχω πει; :P

Η Doherty είναι παντού χαζή και άσχημη! (όοοοχι δεν έχω επηρεαστεί καθόλου από το Beverly Hills! :redface::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πεταξτε τον στα οφφτοπικ να τον φανε οι καρχαριες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι είχε τύχει να το δω κάποιες φορές όταν ήμουν μικρή αλλά επειδή δεν το έβλεπα τακτικά δεν είχα καταλάβει και πολλά πράγματα. Συμπαθούσα πολύ την Κέλι αλλά μετά από ένα σημείο μου την έδινε πολύ το ύφος της (μη ρωτήσετε γιατί, δε θυμάμαι :redface:) και έτσι πήγα με το μέρος της Μπρέντα :P

Επίσης με νευρίαζε απίστευτα η Ντόνα, δεν άντεχα να τη βλέπω! Μετά που έμαθα ότι είναι κόρη του γνωστού σκηνοθέτη τη μίσησα για πάντα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Η Doherty είναι παντού χαζή και άσχημη! (όοοοχι δεν έχω επηρεαστεί καθόλου από το Beverly Hills! :redface::P)

...Kαι σα να θυμάμαι ότι κάπου είχα διαβάσει ότι είναι και παλιοχαρακτήρας...λίγο σνομπ, ψώνιο, ψιλοστρίγγλα!!!
Και όοοοοοοοοχι δεν είμαστε εμπαθής...το ίδιο το συνεργείο που δούλευε μαζί της τα λέει αυτά!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
...Kαι σα να θυμάμαι ότι κάπου είχα διαβάσει ότι είναι και παλιοχαρακτήρας...λίγο σνομπ, ψώνιο, ψιλοστρίγγλα!!!
Και όοοοοοοοοχι δεν είμαστε εμπαθής...το ίδιο το συνεργείο που δούλευε μαζί της τα λέει αυτά!!:P:P:P

Αυτό το είχα διαβάσει κι εγώ κάπου. Γι αυτό την έδιωξαν κιόλας από τις μάγισσες και την σκότωσαν στη σειρά την καημένη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Οι φίλοι της απ'το στρατό να δείτε τι λένε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ε ψηφισε ρε φιλντα κορτσαραμ τον μελαχρινο μας αγγελο, που κανανε το αουτσαιντερ να πηγαινει ψηφο ψηφο ναουμ.

Κι εγω το χω ακουσει οτι ειναι μπιτσω,και νομιζω την αγαπησα περισσοτερο γι'αυτο. Μαλιστα τελευταια πρεπει να χε ξεμαλλιασει και μια πρωην/επομενη του φιλου της? κατι τετοιο. Γκο Σανον, γκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ναι δίκιο έχεις, το ξέχασα. Προς το παρόν νικάμε πάντως :D Άσχετο: Θυμάστε τη διαφήμιση που είχε κάνει η Κέλι στο άρωμα 99 (αν θυμάμαι καλά); Ήταν στα πάνω της τότε και είχαν ξετρελαθεί όλες να το αγοράσουν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι. Και θυμαμαι που ειχε ερθει καλεσμενη της Ρουλας, και στη συνεντευξη η Ρουλjιτσα τη ρωτησε τι αγοραζει συνηθως απ'το σουπερ μαρκετ, κι αυτη ειπε αναμεσα στα αλλα και για χαρτι υγειας, κι η Ρουλα αρχισε να κακαριζει σαν ξελιγωμενη. Επικες στιγμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ναι δίκιο έχεις, το ξέχασα. Προς το παρόν νικάμε πάντως :D Άσχετο: Θυμάστε τη διαφήμιση που είχε κάνει η Κέλι στο άρωμα 99 (αν θυμάμαι καλά); Ήταν στα πάνω της τότε και είχαν ξετρελαθεί όλες να το αγοράσουν :D

Ναααααααααααιιιιιιιι!!!:eek: την εποχή που η χερτζίκοβα διαφήμιζε την κιτρινομπλέ b u, την πρώτη που είχε βγει.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ρούλα; Koρομηλά; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οοοοχι, η bu ηταν πιο παλια!! Η 99 πηγε να γινει η νεα bu αλλα απετυχε παταγωδως (εγω την αγορασα παντως :P).

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou:
Ρούλα; Koρομηλά;

Ναι, η Βροχοπουλου θα αργουσε να λαμψει στην ελληνικη τιβι:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ναι. Και θυμαμαι που ειχε ερθει καλεσμενη της Ρουλας, και στη συνεντευξη η Ρουλjιτσα τη ρωτησε τι αγοραζει συνηθως απ'το σουπερ μαρκετ, κι αυτη ειπε αναμεσα στα αλλα και για χαρτι υγειας, κι η Ρουλα αρχισε να κακαριζει σαν ξελιγωμενη. Επικες στιγμες!

:D:D:D Θυμάμαι που ήταν καλεσμένη στη Ρούλα αλλά αυτό το γεγονός με το σουπερ μάρκετ μου διαφεύγει.

Στο θέμα μας πάντως, θυμήθηκα και άλλη μία που με νευρίαζε (όχι, είμαι πολύ ήρεμος άνθρωπος εγώ :P) Δεν είμαι σίγουρη για το πώς τη λέγανε (μάλλον Βάλερι ή κάτι τέτοιο ενιγουέι) αλλά ήταν το αντίθετο της Ντόνα αυτή. Είχανε πιάσει τις άκρες και διαγωνίζονταν για το ποια θα γίνει περισσότερο αντιπαθής. Τελικά έγιναν και οι δύο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εγώ γούσταρα απίστευτα ντόνα και στυλιστικές της επιλογές (σοβαρότατα). Πίστευα ότι είναι γαμώ τα άτομα.

Λυπόμανε λίγο το Ντέιβ, το παλικάρι που καθότανε με την παρθενόπη αλλά μου άρεσε πολύ.

Επίσης μου άρεσε το ειδύλιο με τον καραβοκύρη :p

Πότε απώλεσε το θέιο δώρο και έγινε κιτς γυναίκα η Ντόνα?


Τι ώρα έχει μπεβερλί σήμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Θα' πρεπε να μπει guest -star η Κορομηλά.
Την ώρα που ο Ντύλαν φιλάει την Κέλι για πρώτη φορά...
Nα πεταγόταν και να έλεγε:

Μπράβο, είσαι η καλύτερη!
Μπράβο, έκανες την τύχη σου!

...:P

* Υπερπαραγωγή το στούντιο! Ουάου!
Την ευτυχία στα μάτια του κοινού την είδατε;
Γμτ, δεν έζησα να δω από κοντά την Κέλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καθε μερα στις 6.

Η Ντονα εχασε το λουλουδι της απο τον Ντειβιντ, φορωντας λευκες ζαρτιερες και κορσε, ωσαν γνησια παρθενωπη που ητο. Τωρα δε θυμαμαι χρονικα, αλλα ειχε αρχισει να γερομπισμπικευει. Ηταν αφου τα φτιαξε με τον καραβοκυρη παντως, γιατι σε καποια δοση ο Ντειβιντ νομιζε οτι δεν προλαβε, κι εστησε καβγα *σ'εμενα το παιζες κυρια μωρη, και σ'αυτον το δωκες αμεσως*, αλλα τελικα δεν ειχε δωκει τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top