Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
H Donna δεν τα φτιαξε με το Dylan όμως :pfff:

άσε που αυτή πήρε "σοβαρό" ρόλο όταν ξέμειναν από πρωταγωνίστριες και την Kelly την είχαν ήδη ζευγαρώσει με όλους μπόλικες φορές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε, τι έκανε η Hillary Swank?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • l35dfd7370000_1_9414.jpg
    l35dfd7370000_1_9414.jpg
    19.8 KB · Εμφανίσεις: 149

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Tα είχε με τον μπράντον όχι?

Τι ανικητο μπάζο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
με το Steve!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
O Ρέι πούλαγε κολοκύθες;;;;; ή τα χω μπλέξει;;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
η κόρπσω το'χει πάντως ε?:P

το μπραντόνι θα με πείτε πού κατέληξε?:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
o ρέι είχε τρίχες στις μασχάλες και σκισμένο πουκάμισο ωσάν γνήσιο φτωχόπαιδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι είχε τύχει να το δω κάποιες φορές όταν ήμουν μικρή αλλά επειδή δεν το έβλεπα τακτικά δεν είχα καταλάβει και πολλά πράγματα. Συμπαθούσα πολύ την Κέλι αλλά μετά από ένα σημείο μου την έδινε πολύ το ύφος της (μη ρωτήσετε γιατί, δε θυμάμαι :redface:) και έτσι πήγα με το μέρος της Μπρέντα :P


Και εσύ Μπρέντα, Βρούτε; :ropalo::P:P:P


Άσχετο: Θυμάστε τη διαφήμιση που είχε κάνει η Κέλι στο άρωμα 99 (αν θυμάμαι καλά); Ήταν στα πάνω της τότε και είχαν ξετρελαθεί όλες να το αγοράσουν :D


Το άρωμα το είχα αγοράσει και εγώ, όχι για κανένα άλλο λόγο, απλά ήταν της Κέλι! :P


Ναι. Και θυμαμαι που ειχε ερθει καλεσμενη της Ρουλας, και στη συνεντευξη η Ρουλjιτσα τη ρωτησε τι αγοραζει συνηθως απ'το σουπερ μαρκετ, κι αυτη ειπε αναμεσα στα αλλα και για χαρτι υγειας, κι η Ρουλα αρχισε να κακαριζει σαν ξελιγωμενη. Επικες στιγμες!


Χαχαχαχαχα!!!:lol::lol::lol::lol:


Στο θέμα μας πάντως, θυμήθηκα και άλλη μία που με νευρίαζε (όχι, είμαι πολύ ήρεμος άνθρωπος εγώ :P) Δεν είμαι σίγουρη για το πώς τη λέγανε (μάλλον Βάλερι ή κάτι τέτοιο ενιγουέι) αλλά ήταν το αντίθετο της Ντόνα αυτή. Είχανε πιάσει τις άκρες και διαγωνίζονταν για το ποια θα γίνει περισσότερο αντιπαθής. Τελικά έγιναν και οι δύο :P


Η Βάλερι; Να μην σου θυμίσω ποιανής ξαδέρφη ήταν ε; :whistle:


ουάαααααααααααα:'(:'(:'(:'(:'(:'(:cry_x::cry_x::cry_x:
και τα δικά μου έτσι είναι:(


Εσύ εξαιρείσε Palladinaki μου!!! :D:kissing:


Ρε Corpse πως τα θυμάσαι όλα αυτά; Μπράβο!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Βρε, τι έκανε η Hillary Swank?

Τα είχε με τον Steve και είχε και παιδί!


O Ρέι πούλαγε κολοκύθες;;;;; ή τα χω μπλέξει;;;; :confused:


Και εγώ με κάτι κολοκύθες τον έχω συνδέσει! :P


η κόρπσω το'χει πάντως ε?:P

το μπραντόνι θα με πείτε πού κατέληξε?:D:D:D:D

Αν το έχει λέει; :P

Ο μπράντον δεν θυμάμαι τι απέγινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
o ρέι είχε τρίχες στις μασχάλες και σκισμένο πουκάμισο ωσάν γνήσιο φτωχόπαιδο

Ναι, ναι .... το θυμάμαι..... μουάχαχα ... ήταν "κάουντρυ στάιλ" το παιδί!

Επίσης έπαιζε και κιθάρα!!!

Η Μπρέντα δεν ήταν κι αυτή να παντρευτεί κάποιον ζάμπλουτο, που ήθελε και προγαμιαίο συμβόλαιο και αυτή ήταν τόσο κολλημένη που ήθελε να τον παντρευτεί ντε και καλά και έπεσε πάνω ακόμα κι ο Ντύλαν για να χωρήσει;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Και εσύ Μπρέντα, Βρούτε; :ropalo::P:P:P
Κι εγώ κι εγώ :P Μου άρεσε και ο αδερφός της γι αυτό τη συμπαθούσα (νομίζω δηλαδή). Δε θυμάμαι πολλά γιατί ήμουν πιτσιρίκι τότε και το έβλεπα και κρυφά από τους γονείς μου :P


Το άρωμα το είχα αγοράσει και εγώ, όχι για κανένα άλλο λόγο, απλά ήταν της Κέλι! :P
Όλες το είχαμε αγοράσει (ναι ναι κι εγώ) και θυμάμαι φορύσε κάτι απαίσια παπούτσια-μπότες στη διαφήμιση. Χάλια!!! Τότε όμως είχαμε ξετρελαθεί. Τόσο πολύ που παράτησα τη BU και νομίζω και το Impulse το αποσμητικό που διαφήμιζαν οι Spice Girls (ή αυτό ήταν μετά; τα έχω μπερδέψει λίγο)


Η Βάλερι; Να μην σου θυμίσω ποιανής ξαδέρφη ήταν ε; :whistle:
Να μου θυμίσεις γιατί όπως είπα (τουλάχιστον 10 φορές) δεν το έβλεπα συχνά και δε θυμάμαι βασικά πράγματα. Από το ύφος να υποθέσω ότι ήταν ξαδέρφη της Μπρέντα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όλες το είχαμε αγοράσει (ναι ναι κι εγώ) και θυμάμαι φορύσε κάτι απαίσια παπούτσια-μπότες στη διαφήμιση. Χάλια!!! Τότε όμως είχαμε ξετρελαθεί. Τόσο πολύ που παράτησα τη BU και νομίζω και το Impulse το αποσμητικό που διαφήμιζαν οι Spice Girls (ή αυτό ήταν μετά; τα έχω μπερδέψει λίγο)


Χαχα! Μια από τα ίδια!!! :D Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι με τι σειρά βγήκαν! :P

Να μου θυμίσεις γιατί όπως είπα (τουλάχιστον 10 φορές) δεν το έβλεπα συχνά και δε θυμάμαι βασικά πράγματα. Από το ύφος να υποθέσω ότι ήταν ξαδέρφη της Μπρέντα ε;


Ναι, η Βάλερι ήταν ξαδέρφη της... πολυαγαπημένης Μπρέντα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
OOOOXI!!! h Valerie ΔΕΝ είναι ξαδέρφη της Μπρέντα!! Είναι η κόρη των καλύτερων φίλων των Walsh από το Buffallo! ;)

(Η Gina είναι ξαδέρφη της Nτόνα -και τελικά προκύπτουν και αδερφές από πατέρα και ξαδέρφες από μάνα... ναι ναι ο Dr. Martin έκανε από ένα παιδί με κάθε... αδερφή :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
OOOOXI!!! h Valerie ΔΕΝ είναι ξαδέρφη της Μπρέντα!! Είναι η κόρη των καλύτερων φίλων των Walsh από το Buffallo! ;)

(Η Gina είναι ξαδέρφη της Nτόνα -και τελικά προκύπτουν και αδερφές από πατέρα και ξαδέρφες από μάνα... ναι ναι ο Dr. Martin έκανε από ένα παιδί με κάθε... αδερφή :P)

Για την Βάλερυ είναι όντως έτσι! Παρεπιπτόντως .... (μην βαρέσετε) ... εγώ τη θεωρούσα πιο ωραία από όλες τις άλλες! :D
Η Gina ποιά ήταν;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλά βρε...που τα θυμάστε όλα αυτά!!!!

Για πείτε κι άλλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
H Donna δεν τα φτιαξε με το Dylan όμως :pfff:

Και να ήθελε - που θα ήθελε - σιγά μην της έκανε τη χάρη.

Σπαράζει η καρδιά μου που το λέω αυτό για την Ντόνα,
γιατί δεν την αντιπαθώ θανάσιμα.

Αλλά όχι και να συγκρίνεται με την Κέλι...:eek:

* Ο Μπράντον πώς κατέληξε, αλήθεια;
Toν φαντάζομαι πτωχό πλην τίμιο δημοσιογράφο,
να παλεύει για το καλό της ανθρωπότητας...
Eνώ παράλληλα πίνει μπράντι (συνειρμός)
και προσπαθεί με τα άρθρα του να προωθήσει της θεατρικές δουλειές της,
ομολογουμένως ατάλαντης ηθοποιού και αδερφής του, Μπρέντα.

* Καλά τα βίνδεα, αν και ανενημέρωτα. Έχει αδερφή η Αντρέα;
Kαι, ο Στηβ σφιχτοκ%*λ#ς;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
επειδή αναρωτιέστε τι απέγινε ο μπράντον βρήκα εδώ
οτι μετά το χωρισμό με την κέλι έφυγε από το ΒΗ και έπιασε δουλειά σε μια μεγάλη (?) εφημερίδα. Δεν κατέληξε με καμία κοπέλα από τη σειρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Το 90210 τι είναι ακριβώς; Σήμαινε κάτι ιδιαίτερο; Το είχα πάντα απορία αυτό :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top