Ιάπωνας παντρεύεται χαρακτήρα από video game

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
να ζησουν και να κανουν πολλα παιδακια...να μεγαλωσουν με το καλο και να γινουν και καλοι μαθητες αξιοι σε μια κοινωνια, που αν βαδιζει συμφωνα με τα δεδομενα του Ιαπωνα....δεν παει καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Εμένα πάλι μ'αρέσει η Naomi από το Metal Gear Solid.Όλα τα λεφτά είναι:jumpy:
Αλλά μάλλον προτιμώ κοπέλες που ζουν στον αληθινό κόσμο.
Καμμένος εντελώς ο τύπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
εγω αναροτιεμε πως περασε την πρωτη νυχτα του γαμου του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
:lol::lol::lol: Και εγώ ήθελα να παντρευτώ ΄έναν ηλεκτρονικό κούκλο όταν ήμουν 5... Τον καταλαβαίνω τον καημένο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida σ.π.ν

Νεοφερμένος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλους απογονους στο νιοπαντρο ζευγαρι!!! :P
ξερει κανενας που πηγαν για μηνα του μελιτος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αναμφισβήτητα κάπου που να μπορεί να την φορτίζει...
Εγώ πάντως θα ήθελα να βρεθεί ναυαγός σε ένα τροπικό νησί χωρίς πολιτισμό..
Να δω πως θα την φορτίζει εκεί όταν τελειώσει η μπαταρία...
:P
Οκ, αυτό ήταν κάπως κακό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
θα πρεπε αυτη η συζητηση να σταλθει με καποιο τροπο στην ιαπωνια στον κακομοιρο τον τυπακο και να βρεθει καποιος να του τη μεταφρασει μπας και ξυπνησει λιγο...μπας και καταλαβει ποσο παγκοσμίως ρεζιλι εχει γινει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top