Κόντρες και τσακωμοί

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πολλές φορές και σχεδόν πάντα φταίει το Ζανινάκι του. μαύρη του την έχω κάνει την ζωή του μωρού μου, μαύρη
μέχρι και στον ύπνο μου σήμερα είδα ότι του γκρίνιαζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
πολλές φορές και σχεδόν πάντα φταίει το Ζανινάκι του. μαύρη του την έχω κάνει την ζωή του μωρού μου, μαύρη
μέχρι και στον ύπνο μου σήμερα είδα ότι του γκρίνιαζα

Αν μου είχες κάνει μαύρη τη ζωή θα έμενα νομίζεις;

Ο ένας παιδεύει τον άλλο

But that's the way the cookie crumbles
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κάποιος κάπου κάποτε με φώναζε χαϊδευτικά drama queen... :)

οπως και να έχει, ναι καυγαδίζουμε σαν άνθρωποι ποτε ποτε... αλλά στα πλαίσια του λογικού και του υγιούς...
δεν μας ακουει η γειτονια :P (οι γείτονες κάποτε με είχαν ρωτήσει κι ολας όλο έκπληξη.. μα καλά δεν τσακώνεστε εσείς ποτε?!? :P)

Βέβαια... εχουν υπάρξει 2-3 φορές που τα αίματα έχουν ανάψει πραγματικά πολύ (μα πολύ όμως) που σχεδόν χάθηκε και ο έλεγχος!
Θεωρώ ότι κι αυτό, όταν γινεται σπανια και οχι συστηματικά, είναι ως ένα βαθμο υγιές αναλόγως και των επιπλέων γύρω καταστασεων και σε τι περίοδο βρισκομαστε γενικως και για διάφορους λογους.

Το πρωτο βήμα... έχει πλάκα πάντα σχεδόν...
Αν είμαι ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρη ότι έχει κάνει ο άλλος την μ@λ@κι@, κάνω μουτρα :P και δηλώνω ότι θα είμαι στην κρεβατοκάμαρα κι όταν θελει να αναλάβει το λάθος και την ευθυνη να έρθει να με βρει (όπου και το κάνει στο δεκάλεπτο)
αν πιστεύω οτι εεε εχω βάλει κι εγω το χεράκι μου... :redface: σε κανα 5λεπτο πάω και του κάνω τον καραγκιοζη και γελάμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω θα κανω τον λαλακα μεχρι ενα σημειο, και οταν ξεπεραστει το σημειο αυτο θα ξεσπασω, και ποιος ειδε τον διαολο τοτε και δεν τον φοβηθηκε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γενικα περναμε φασεις τρελων τσακωμων η τρελης αγαπης..(ανισορροποι τελειως).
Συνηθως τα τσακωματα μας κρατανε κανα δυο βδομαδες, αλλα μιλαμε για κατασταση που ουτε γεροντοζευγαρο τετοιο πραγμα..μαλωνουμε για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, απ'το τι θα φαμε, μεχρι τι χαρτοπετσετες πηρα, τι ταινια πηρε απ'το ντιβινταδικο, τι θελει να δει στην τιβι, κτλ
Μετα ως δια μαγειας περναει αυτη η κατασταση κι ειμαστε στα μελια.
Ε στις φασεις του πλακωματος επειδη ειμαστε τρελα γαιδουρια και τα δυο κραταμε μουτρα, μεχρι να νικησει ο καλυτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γενικα περναμε φασεις τρελων τσακωμων η τρελης αγαπης..(ανισορροποι τελειως).
Συνηθως τα τσακωματα μας κρατανε κανα δυο βδομαδες, αλλα μιλαμε για κατασταση που ουτε γεροντοζευγαρο τετοιο πραγμα..μαλωνουμε για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, απ'το τι θα φαμε, μεχρι τι χαρτοπετσετες πηρα, τι ταινια πηρε απ'το ντιβινταδικο, τι θελει να δει στην τιβι, κτλ
Μετα ως δια μαγειας περναει αυτη η κατασταση κι ειμαστε στα μελια.
Ε στις φασεις του πλακωματος επειδη ειμαστε τρελα γαιδουρια και τα δυο κραταμε μουτρα, μεχρι να νικησει ο καλυτερος.
Αυτο ακριβως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
συνηθως δεν μαλωνουμε....εχουμε πολυ αρμονικη σχεση με τον αντρα μου....
αν θα μαλωσουμε ομως ποιος ειδε το θεο και δεν φοβηθηκε(πλακα κανω) :P:P:P:P
συνηθως εγω υποχωρω....γιατι αν αρχισω να φωναζω κι εγω θα μας ακουσει ολο το τετραγωνο... οταν ηρεμησουν τα πνευματα ομως μετα απο 1-2 μερες θα του το κανω ξανα θεμα και θα το συζητησουμε πολιτισμενα...
αυτο ομως συμβαινει (το να τσακωθουμε δλδ) μια φορα στις τοσες...περιεργο ε;:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
αχα! σε τσάκωσα! εσύ τα έχεις με την Κατερίνα!


:P

Ξερεις καποια πραγματα δε χρειαζεται να λεγονται δημοσια. Διακριτικοτητα το λενε.

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top