False καμάκια

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοντά στις αρχές στο λύκειο μηλούσα με κάποιον που γνώρησα ελάχιστα ήταν απο τις φάσεις που μηλάς στην ουρά, ξαυνικά εκεί που μηλούσαμε για βλακείες γενικότερα κάνει την κίνηση να με φηλίσει στο άσχετο, τι κάνεις ρε σύ του λέω, μα κάλα δεν έπιασες κουβέντα επιδή με γουστάρεις; μου λέει με έκπληξη, Οχι ρε φίλε επιδή βαριώμουνα, τρελλάθηκες; απο τότε με έβλεπε και έκοβε πράσινος απο την ντροπή του, αφού μου είχε πεί 100000 συγνώμη για την βλακεία που πήγε να κάνει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κοντά στις αρχές στο λύκειο μηλούσα με κάποιον που γνώρησα ελάχιστα ήταν απο τις φάσεις που μηλάς στην ουρά, ξαυνικά εκεί που μηλούσαμε για βλακείες γενικότερα κάνει την κίνηση να με φηλίσει στο άσχετο, τι κάνεις ρε σύ του λέω, μα κάλα δεν έπιασες κουβέντα επιδή με γουστάρεις; μου λέει με έκπληξη, Οχι ρε φίλε επιδή βαριώμουνα, τρελλάθηκες; απο τότε με έβλεπε και έκοβε πράσινος απο την ντροπή του, αφού μου είχε πεί 100000 συγνώμη για την βλακεία που πήγε να κάνει:D
ΕΛΕΟΣ!! Με εκνευρίζουν κάτι τέτοια!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ!! Με εκνευρίζουν κάτι τέτοια!! :mad:


Εγώ πάλι είμαι χαλαρή απο την μία γιατί έγινε ρόμπα και πήρε ένα καλό μάθημα απο την άλλη εκνευρίστηκα εκείνη την στιγμή επιδή με πέρασε για έυκολη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Eμένα πάντως μου εχει συμβεί και με τον έναν και με τον άλλο τρόπο...

μια φορά είχα θεωρήσει ότι ένας συμφοιτητής μου μου την έπεφτε ενώ οκ, καμία σχέση το παιδί και αντίστοιχα έχω παρεξηγηθεί ότι την πέφτω ενώ η διάθεση μου ήταν απολύτως φιλική. Και νομίζω ότι να έχει συμβεί παρεξήγηση λίγες φορές (καλά όχι με τα τραβηγμένα αποτελέσματα της manias βέβαια!!!:D:D:D) δεν είναι τόόόόόόσο παράλογο, αλλά το να πιστεύει κάποιος... κατ' εξακολουθηση ότι του την πέφτουν και ... κατ'εξακολούθηση να κάνει λάθος... ναι οκ εκεί έχουμε πρόβλημα...

Αν και ...δεν ξέρω, μεγαλώνοντας (το βλέπω και στον εαυτό μου και στους-και κυρίως στις- γύρω μου) νομίζω ότι τα καταφέρνουμε να... ξεχωρίζουμε καλύτερα το πραγματικό flirt από το μή flirt... i think τουλάχιστον! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Θεωρώ όλες τις σχέσεις εν δυνάμει ερωτικές. Ή μάλλον πως καθορίζονται από τα ίδια κριτήρια.

Και γι'αυτό ο όρος "False καμάκια" (που btw, ακούγεται αρκετά χαζός) έχει νόημα για εμένα μόνο αν δεν υπάρχει κάποια σχέση μεταξύ των δυο ατόμων.

Υπό αυτό το φως, έχω έναν φίλο ο οποίος θεωρεί πως το 65% (δικιά μου εκτίμηση) των θηλυκών ατόμων τον "κοζάρουν" όπως αναφέρει. Επιπλέων έχω έναν άλλο φίλο ο οποίος επιμένει το ίδιο για εμένα.

Συνολικά, το βρίσκω αρκετά διασκεδαστικό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top