• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Αναισθησία με μέθη

ελενα 2

Νεοφερμένος

Η ελενα 2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους. Πρόκειται να υποβληθώ σε ένα χειρουργείο το καλοκαιράκι και ο γιατρός μου θα μου κάνει επισκληρίδιο και μέθη μου είπε. Το φάρμακο που θα χρησιμοποιήσει για τη μέθη είναι το dormicum μου είπε. Δεν έχω ξανακάνει ποτέ μέθη. Μήπως έχει κάνει κάποιος να μου πει; Πώς αισθάνεσαι αν κοιμάσαι εκείνη την ώρα; Είμαι πολύ φοβιτσιάρα με τις ναρκώσεις γενικά.:redface: Και μετά όταν ξυπνάς είσαι οκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ωρε η μινταζολαμη τα σπαει λεμε

κοιτα να δεις, ΜΕΤΑ θα θυμασαι ελαχιστα πραγματα, ΕΚΕΙΝΗ την ωρα το συναισθημα ειναι ευφορια, και μια αισθηση βαρους στο σωμα, ολα ακουγονται απομακρυσμενα, δεν σε νοιαζει τιποτα, δεν σε αγχωνει τιποτα.

μια χαρα ειναι, σαν να μεθας ΧΩΡΙΣ τη ζαλαδα και το πονοκεφαλο μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ε δεν το πιστεύω, έψαξα στο google για "μινταζολάμη" και το μόνο αποτέλεσμα ήταν αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Παιδιά εμένα μου είχαν πει ότι μου κάνανε μέθη όταν μπήκα χειρουργείο για κύστη κόκκυγος.Θυμάμαι ότι έπεσα κανονικά για ύπνο δεν ήταν σαν να είσαι ξύπνιος και μεθυσμένος.Υπάρχουν πολλά είδη μέθης ή είπαν ψέματα σε μένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχω κάνει μέθη και επισκληρίδιο για μία εγχείρηση, αλλά δεν μου είχαν πει ποιο είναι το ακριβές φάρμακο. Ωστόσο, δεν νομίζω πως θα πρέπει να ανησυχείς. Σου κάνουν εξετάσεις για την ποσότητα που θα σου δώσουν κτλ κτλ.

Η αίσθηση είναι απλά.....από τους ωραιότερους ύπνους που υπάρχουν!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top