Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Bρίζω άψυχα αντικείμενα και ενίοτε τον κούνελο ή το σκιουράκι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω οταν εχω νευρα προσπαθω απελπισμενα και με πολυ κοπο να απομονωθω...:whistle:δηλ:
1)να μην μπω στο ιντερνετ:/:
2)να μην στειλω μνμ ή τηλεφωνησω ή απαντησω σε τηλεφωνημα των φιλων μου:worry:
3) να μην δω την οικογενεια μου :(
4)να μην κανονισω να βγω βολτα εκεινη την μερα με κανενα;)
διοτι δεν θελω να ξεσπασω σε κανεναν και να πω κατι που θα το μετανιωσω ή δεν θα το εχω διατυπωσει σωστα...ή θα πω κατι που δεν εννοω στον θυμο μου...:mpinelik::rant::angry:
ακομη και αν καποιος πει κατι που με ενοχλησει προσπαθω να περιμενω λιγο και να μην του στειλω αμεσως ...:oops:γιατι οταν απαντω αμεσως γινομαι μπουρλοτο:verymad:.....και μπλεκω παντα σε καυγαδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wall::wall:
(εκτος και αν προκειται για καναδυο συγκεκριμενα θεματα στα οποια δεν δεχομαι πολλα πολλα...)
βεβαια δεν τα καταφερνω παντα ...αλλα καθε φορα που απαντω σε καποιον ψυχραιμη....σε κατι ασχημο που μπορει να ειπε και με αφορα...δεν το εχω μετανιωσει καθολου...
αντιθετα οταν απαντω αμεσως....μαλλον μου βγαινει σε κακο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
δυστυχως τα κραταω ολα μεσα μου:(μερικες φορες ξεσπαω σε ανθρωπους που δεν εχουν καμια σχεση και μετα το μετανιωνω απιστευτα...:(την εχω πατησει ετσι απειρες φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ακουω στο τερμα μουσικη χτυπιεμαι μονος παω καπου απομερα και φωναζω πινω και καπνιζω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ακουω στο τερμα μουσικη χτυπιεμαι μονος παω καπου απομερα και φωναζω πινω και καπνιζω!:redface:
ντροπη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
[...] ο θυμός βγαίνει σαν λύπη [...]
+++

[..] πολλές φορές συναντάμε την Οργή τυφλή, σκληρή, τρομερή και θυμωμένη. Αλλά αν σταματήσουμε για λίγο και κοιτάξουμε καλύτερα, καταλαβαίνουμε ότι αυτή η οργή που βλέπουμε είναι μόνο μια μεταμφίεση, κι ότι πίσω από την όψη της οργής, στην πραγματικότητα, κρύβεται η Θλίψη.
~.Χόρχε Μπουκάι.

click.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrLefteris93

Νεοφερμένος

Ο MrLefteris93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αστυνομικός και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ άμα νευριάσω, πάω κλείνομαι στο δωμάτιο μου, κοιμάμαι, ξυπναω και όλα είναι καλύτερα, κάθομαι ξανασκέφτομαι γιατί νευρίασα, ανακαλύπτω ότι ο λόγος είναι γελοίος και συνεχίζω την μέρα μου κανονικά :) πάντα βοηθαει.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Δεν νευριάζω σχεδόν καθόλου. :hmm:
Όταν όμως τύχει καμιά φορά βγαίνω για καμιά βόλτα ή ακούω μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
κλείνομαι στον εαυτό μου,δεν ξεσπάω.
απλά γίνομαι νευρική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ό,τι κάνω και όταν δεν έχω νεύρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δεν νευριάζω εύκολα, αλλά άμα γίνει...:whistle:

Βολτάρω ασταμάτητα, μιλάω μόνη μου (καλά αυτό δε το κάνω μόνο όταν έχω νεύρα :P) , ή και κλαίω.
Άμα 'ναι σοβαρά τα πράγματα κόβω καμιά τούφα απ' τα μαλλιά μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν νευριάζω εύκολα, αλλά άμα γίνει...:whistle:

Βολτάρω ασταμάτητα, μιλάω μόνη μου (καλά αυτό δε το κάνω μόνο όταν έχω νεύρα :P) , ή και κλαίω.
Άμα 'ναι σοβαρά τα πράγματα κόβω καμιά τούφα απ' τα μαλλιά μου.:redface:

ε; γιατί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.


Γιατί κάθε συνταγή μαγικού φίλτρου που σέβεται τον εαυτό της, περιέχει μια τούφα μαλλιών...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
παιδεύω τον άνδρα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ όταν έχω νεύρα ξεσπάω σε άλλους (ειδικά στην μαμά μου αφού είναι ο εύκολος στόχος)... Ακούω μουσική και στριφογυρνάω όλη την ώρα στο δωμάτιο μου (αν και αυτό δεν το κάνω μόνο τότε) και μερικές φορές κλαίω κιόλας. Πάντως, έχω παρατηρήσει ότι μετά το κλάμα συνήθως ηρεμώ και μου περνάνε τα νεύρα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
οταν εχω νευρα ξεσπω στα αθωα μελη του ischool :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

Είναι πολλή σπάνιο, αλλά όταν συμβαίνει ρίχνω μερικά##@@##@@ και μετά όλα εντάξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
1.κλαίω
2.δεν θέλω να μου μιλάς(πχ.να συνεχίσεις το θέμα του τσακωμού ή να αρχίσεις τα ''κυρήγματα'')
3.ακούω μουσική(extra ήρεμη)
4.ε αν δεν γίνει κτ από τα παραπάνω κάνω καμία βόλτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top