Πότε στη σχέση σας έγινε το "ουάου";

Για βοηθήστε με το χρονικό θέμα: πότε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
  • Στα 3 χρόνια, παρ' όλα τα ενδιάμεσα γλυκόλογα, μόνο τότε είπα "να 'μαστε"...!

    Ψήφοι: 0 0.0%

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Μη σου πω και πριν τη βδομάδα, με είχε θερίσει πριν ακόμα αρχίσει η σχέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καπου εκει που εγινε, παει να παρει την κατω βολτα..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Στην πολλή αρχή της σχέσης.

Αλλά τώρα μου ήρθε ένα γεγονός που έγινε το 1ο τρίμηνο, που μου είχε πει απ'το τηλέφωνο για ένα ατύχημα που είχε (χωρίς να μου πει κάτι συγκεκριμένο, παρά μόνο ότι πάει στο νοσοκομείο) και εγώ μέχρι να τον δω να βγαίνει από τα επείγοντα, τα είχα παίξει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top