Ποιά εποχή είναι η αγαπημένη σας για διακοπές;;

Ποια είναι η αγαπημένη σας εποχή για διακοπές;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 70)

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Πάντα αρχές καλοκαιριού, και μιλώ για τέλη Ιουνίου μέχρι μέσα Ιουλίου, μετά υπάρχει πολύς συνωστισμός όπου και αν πας.
Οπωσδήποτε όχι Σεπτέμβρη, πήρα την άδειά μου Σεπτέμβρη μία φορά και πήγα διακοπές, και όποτε ξεκινούσα να πάω κάπου με έπιαναν κάτι δυνατές νεροποντές και με χάλασαν πάρα πολύ, οπότε με τίποτε το φθινόπωρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philipos87

Νεοφερμένος

Ο philipos87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Νομίζω πως θα προτειμήσω το καλοκαιράκι..Άλλη φάση να κάνεις τα μπανάκια σου στην παραλία,δεν συγκρίνεται!!!Όχι βέβαια πως αν μου έλεγαν να πάω χειμώνα δεν θα πήγαινα..και τον χειμλωνα είναι ωραία με το χιονάκι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
ανοιξη γτ δεν εχει ουτε κρυο ουτε ζεστη, ίσως πάσχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
φθινοπωρο γιατι ειναι μελαγχολικο και μετα απο το ξεφρενο καλοκαιρι ανακτω επιτελους την οργανωση μου και εχω προγραμμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Tέλη Αυγούστου,αρχές Σεπτέμβρη.Εκείνη τη περίοδο έχει γυρίσει ο κόσμος και είναι καλύτερες και οι τιμές απ ότι είναι σε full season:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
καλοκαίρι και λίγο ο χειμώνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ολες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Θα έλεγα αρχές φθινοπώρου, που ο καιρός είναι ακόμη γλυκός και κάπως μελαγχολικός... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
μου αρέσει πάρα πολύ ο χειμώνας...και γενικά το κρύο....τι πιο ωραίο από ένα χιονισμένο τοπίο, να παίζεις στο χιόνι και να ξέρεις οτι με το που μπεις στο σπιτι θα σε περιμένει ένα αναμμένο τζάκι...
το καλοκαίρι μου σπάει γιατί κάνει παρα πολύ ζέστη, παντού πανικός και άντε να αντέξεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μάιο-Ιούνιο-Σεπτέμβριο-Δεκέμβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Την άνοιξη προς καλοκαίρι. Ούτε πολύ ζέστη, ούτε πολύ κρύο, ούτε πολύς κόσμος.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
μαιο ιουνιο το πολυ ιουλιο. λόγοι άπειροι:
τον αυγουστο μαζευεται καθε καρυδιας καρυδι plus κίνηση βράσιμο κλπ
τα μαγαζακια ριχνουν τις τιμες τουλαχιστον οσα ασχολουνται με φιλοξενια
περιπου τοτε τελειωνουν σχολεια συμφερει οικογενειαρχες κ παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Χριστουγεννα Πάσχα και Ιουλιος
Όλη η υπόλοιπη περιοδος πλην αυγουστου είναι νεκρή και εμένα μαρεσει η φασαρία!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top