Προβλητικές υποθετικές περιπτώσεις από επώνυμο πρόσωπο. Τι θα κάνατε;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Jenny:
e-παιδί δεν έχεις;:hmm:
Αν είναι να σου βρούμε κανένα. :bleh:
Φιλιά. :inlove:

Σωστό!!! εδώ έχω e-εγγονι, e-παιδι δεν θα έχω? Περιμένω προτάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ωχ σε βλεπω για πολυτεκνο συγουρα! χαχα αντε βρε θα βγαλεις και αδεια για μισο e-ταξι! χαχα...παντως το πρωτο παιδι το βαφτηζω εγω...ετσι για την κουμπαρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Και e-συμπέθερους έχεις απο σήμερα.:tongue::rofl: :whistle:
Φιλιά.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
α)χαστούκι
β)ζητάω εξηγήσεις και μετά χαστούκι



Υiannis! θέτω υποψηφιότητα για e-κόρη!!!:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά θα έτρωγε τον μπάτσο πρίν γυρίσω η αντίδραση σε αυτά συνήθως είναι αγκωνιά, άν πάλι γυρίσω και δώ ότι είνα κάποιος γνωστός καλητέχνης που πάω θα του ρήξω βρησίδι και μετά θα του πώ ότι δε έχω άδικο:mad:

Μετά ανάλογα την αντήδραση πράτω, παραείναι υποθετηκη:P

----------------

Σημείωση: Αυτό το posts αφορά την Πρώτη ερώτηση (by Γιάννης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχετε πάει σε μια συναυλία γνωστού συγκροτήματος μαζί με το αγόρι/κορίτσι σας. Μετά το τέλος της συναυλίας πηγαίνετε για αυτόγραφα. Κάποια στιγμή ένα μέλος του συγκροτήματος φιλάει στο στόμα το σύντροφό σας που δε φαίνεται να προβάλλει κάποια αντίσταση ή να αντιδράει αρνητικά (όχι ότι συμμετέχει και ενεργά στο φιλί, αλλά δεν εκνευρίστηκε κιόλας). Πως αντιδράτε
α. απέναντι στο διάσημο πρόσωπο
β. απέναντι στο αγόρι / κορίτσι σας

ΥΓ: base on a true story

Ο διάσημος θα έτρωγε την φάπα της ζωής του
Το έτεο ήμηση μια κλωτσιά στα .... να δείς για πότε θα αντιδράσει, μετά την κάνω, σιγά μην περιμένω εξηγήσεις, όταν σε φιλάει κάποιος τον σπ΄ρωχνεις δεν μένεις άναβδος:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μιλαμε παντα για φιλι απο καλλιτεχνη του αντιθετου φυλου ε?
Γιατι θα ηθελα να δω αντιδραση εαν εσκαγε γλωσσοφιλο (τι λεξη κι αυτη Θεε μου?) στο αγορι σας ο Τζιμης Πανουσης ας πουμε.:P
Τωρα απο εκει και περα ιδεα δεν εχω πως θα αντιδρουσα...Ξερω κι εγω?
Ισως να επιανα καμια χορευτρια,τραγουδιαρα,την αδερφη του....ΚΑΠΟΙΑ! και να εκανα το ιδιο.
Ισως να τους εγβαζα φωτο για να ειχα μετα ενα λογο να της γρινιαζω με καθε ευκαιρια...(αχ....τι καλα που θα ηταν:D)
Ισως να ετρωγε κουτουλια.
Ισως να καναμε κονε ετσι για πρωτο τραπεζι πιστα.
Ισως στο καπακι να του ελεγα "Τωρα η σειρα μου παιδαρε!" (:-*...θα ειχα φαει και κανα κεσεδακι τζατζικι πριν...)
Ισως να τον αρχιζα σε τιποτα βρισιδια.
Εαν παλι ηταν κοπελα αυτη που θα την φιλουσε (πουχου Παπαριζου) τοτε θα ενιωθα μια απιστευτη συγκινηση για την σκηνη που λαμβανε χωρα μπροστα στα ματια μου....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
παιδια εγω πολυ θα ηθελα να συμμετασχω στο γενικο πνευμα "σε εχω π#δηξει κακομοιρα μου" και "οσο για σενα, μικρε....", αλλα δυστυχως το ξερω οτι ειμαι αδυναμο ατομο και θα κοιταζα σα χαζη και θα εκανα οτι γελαω με την πλακιτσα κιολας, και γιατι; Γιατι θα ντρεπομουν να κουνησω δαχτυλο μηπως και το καταλαβει κανενας...:redface:
Ασε που μπορει να το εβλεπα ως "εγω αν με φιλαγε ο Hugh Jackman και μου εκανε σκηνη το αγορι θα το ειχα π#δηξει εκεινο...Οχι οτι δεν σ'αγαπαω σε λατρευω και λοιπα, αλλα ενα μοναδικο γεγονος ειναι, δεν εχουμε κλειστει σ'ενα μοτελ κιολας και λεμε να κλεφτουμε.
Αλλα νταξει, ειμαι κ λιγο liberal σ αυτα τα θεματα...θελω να πω και τους φιλους μου τους φιλαω στο στομα αν τυχει (δε μιλαμε για φασωμα κιολας ε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1) Απλα του λεω οτι ειναι καπαρομενει (που να το ξερει) και αμα μου πει συγνωμη κτλ τοτε οκ, αμα μου πει οτι δεν τον νιαζει την περνψ και φευγω και τον κραζω παντου

2) Αναλογα, αμα ειναι το ιδολο της δεν θα δωσω σημασια γιατι φυσκο ειναι να μην αντιδρασει, αμα παλι ειναι κανενας που να μην της αρεσει και τοσο θα συζιτισουμε και αναλογα με το "πορισμα"(που τα βρισω;) θα κρινω τι πρεπει να κανω.

Χμμ... καιρος να αναθεωρισω.... Μιλωντας για την συγκεκριμενη κοπελα που ειμαι τωρα και οπως ειμαστε τωρα

1) Δεν μπορω να του κανω και τπτ... Προφανος για να εχουμε παει σε συναβλια του θα ειναι καπιος απο τους "τεραστιους" και "τρελους" που τι να του πεις....

2)Φευγω επιτοπου απο εκει, μενω μονος μου, αποφευγοντας καθε επαφη και εποικινονιας μαζι της, και οταν ειμαι ετοιμος συζιταμε πολυ σοβαρα και πραγματικα δεν ξερω που μπορει να καταλιξει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιατι να κανουμε ημιμετρα ; Απλα αφιερωνεις 1 ετος απο τη ζωη σου, σχεδιαζεις ενα"ατυχημα" και διαβαζεις καποια στιγμη στις εφημεριδες για το αδοξο τελος ενος ακομα καλλιτεχνη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top