Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,590 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Express σαπούνι για τη γυναικεία περιοχή;

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 13:00, 16-09-06:

Μα γι'αυτο απορω, φευγεις απ'το σπιτι, πας στον καφε, θα επιστρεψεις σπιτι, και πρεπει στο βεσε της καφετεριας να ριξεις σαπουνισμα "ΕΚΕΙ" ? :p

Τελος παντων, μη μου δινετε σημασια, συνεχιστε.. :X
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 13:35, 16-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Μα γι'αυτο απορω, φευγεις απ'το σπιτι, πας στον καφε, θα επιστρεψεις σπιτι, και πρεπει στο βεσε της καφετεριας να ριξεις σαπουνισμα "ΕΚΕΙ" ? :p
Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ την έχω αυτή την απορία... Και άντε πες σαπουνίζεσαι, μετά πώς θα ξεβγαλθείς;;;;; Μεγάλος μπελάς, άσε που μπορεί να βγεις σα κατουρημένη από το wc.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:18, 16-09-06:

Βρε παιδιά...

Βρε Gio μου, δεν είναι μονο υπερβολικό, είναι και ανθυγιεινό!! Κανεις κακό στο PH του "εκεί"!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 15:34, 16-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina

Τελος παντων, μη μου δινετε σημασια, συνεχιστε.. :X
εκει μονο μαντηλακι καλο μου!
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 21:47, 16-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Κανεις κακό στο PH του "εκεί"!
χαχαχαχαχαχχαχααααααααααααα...κορυφή!!!
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 19:01, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Κανεις κακό στο PH του "εκεί"!
Αυτό όντως ισχύει και γι'αυτο λέγεται ότι δεν πρέπει να γίνονται πλύσεις (τέτοιου είδους) στην ευαίσθητη περιοχή.
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 23:04, 17-09-06:

έχετε πολύ πλάκα ρε κορίτσια
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 23:15, 17-09-06:

Ολα τα κοριτσια η μονο τα 16-25?
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 23:18, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
16-25
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannisvitara : 17-09-06 στις 23:40.
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 23:19, 17-09-06:

καλό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:07, 18-09-06:

Έλα, παιδιά, ανεβάστε λίγο το όριο, γιατί δε θα είμαι για πολύ ακόμα "μέσα"!!!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 11:16, 18-09-06:

γαμάτο!!!!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 13:44, 18-09-06:

Το intercity τοτε ποτε το χρησιμοποιουμε??
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη io-io : 18-09-06 στις 14:37. Αιτία: ορθογραφικο :P
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φυσικό σαπούνι και σαπούνι εμπορίου - Από eyeshine
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-12 στις 01:28.
    • Ζωγραφική με σαπούνι - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-11 στις 00:20.
    • Outlook Express - Από ssaxo
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υπολογιστές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-09-09 στις 23:03.
    • Express Gate - Από Kansas Rocks!
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υπολογιστές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-08-09 στις 10:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους