Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,590 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 357 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχετε βαρεθεί να βλέπετε στην TV;

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 03:23, 16-09-06:

Μπορω να παρακολουθησω ΠΟΛΛΑ σκουπιδια, αλλα τον Αρναουτογλου δεν τον αντεχω για κανεναν λογο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

drteddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O drteddy έγραψε: στις 13:28, 17-09-06:

Δεν μπορώ να βλέπω ειδήσεις στα ιδιωτικά κανάλια με όλους τους φωνσκούντες δημοσιογράφους-δικαστές να εμφανίζονται σαν κριτές των πάντων υπερασπιζόμενοι τον μέσο έλληνα πολίτη, ενώ την ίδια στιγμή οι τσέπες τους ξεχειλίζουν από τους παχυλούς μισθούς τους.
Επίσης, δεν μπορώ να δω ταινίες στην ιδιωτική τηλεόραση (αν και τελευταία και η δημόσια έχει πάρει τον κατήφορο). Ατέλειωτες διαφημίσεις και διακοπές. Η παρακολούθηση ταινίας είναι πλέον μεροκάματο με...βαρέα ένσημα. Καλά που έχω NOVA και DVD...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 01:24, 18-09-06:

κάθε καλοκαίρι,το ίδιο δράμα..έχω βαρεθεί απίστευτα να βλέπω τις ατελείωτες επαναλήψεις των κωμικών -κυρίως- σήριαλ,είτε αυτής της σεζόν είτε προερχόμενα απ'το 1821... αλλαγή ρε παιδιάάάά..φρέσκες ιδέες ντεεεε..
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 04:01, 18-09-06:

Γενικά έχω βαρεθεί την tv αμά τύχει βλέπω κωνσταντίνου κ ελένης αλλά και αυτά έχω βαρεθεί να τα βλέπω!
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 20:39, 19-09-06:

Everything sucks donkey balls! Γενικά για να βλέπεις τηλεόραση σήμερα πρέπει να έχεις μια πετριά...
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 11:31, 21-09-06:

Εγώ δεν μπορώ καθόλου τα μεταγλωτισμένα και τα ριάλιτι(εντάξει, παραδέχομαι ότι τα πρώτα χρόνια ψιλοέβλεπα, τώρα δεν αντέχω πάνω από 5 λεπτά!).
Όσο για τις επαναλήψεις όντως κουραστικές, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχω αδυναμία στο "Λίφτινγκ" του Ρώμα και κάθε φορά γελάω πολύ(το ξέρω θεωρείται ξεφτίλα σειρά )!
Πάντως όπως και να έχει τηλεόραση βλέπω πολύ λίγο. Ακόμα και καμιά καλή ταινία να βάλει δεν αντέχω τις διαφημίσεις, προτιμώ dvd.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 11:43, 21-09-06:

εμενα παντως μου αρεσουν οι ειδησεις του σταρ.. τις προτιμω με τα χιλια απο τις υπολοιπες που βγαινουν ολοι και μιλανε ο ενας πανω στον αλλο, φωναζουν, βριζουν, κραζουν... ααααααααααααααααααααααααααααααααα πονοκεφαλος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:04, 21-09-06:

Επισης ειναι λιγο γελοιο να βλεπεις σε 3 καναλια ταυτοχρονα, το ιδιο ατομο σε "απευθειας συνδεση" με διαφορετικο φοντο/πουκαμισο/χτενισμα κλπ.
Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε: στις 17:03, 30-09-06:

Δεν αντέχω τις ελληνικές σειρές που όλοι φωνάζουν και γενικά παίζουν λες και βρίσκονται σε θεατρική επιθεώρηση(ναι και αυτές τις μισώ, πόσο μάλλον όταν παίζονται στην TV). Επίσης μισώ το δήθεν χιούμορ(βλ. Σεφερλής, τελευταία ΑΜΑΝ, Ρώμας, Λαζόπουλος). Ένας φίλος γνώστης του είδους είχε πει πολύ σοφά(εγώ δεν το είχα σκεφτεί ποτέ) ότι για να είναι κάτι αστείο για το κοινό πρέπει να είναι έξυπνο, σύντομο, περιεκτικό και να είναι μεταξύ ενός χαρακτήρα που παίζει αστεία κι ενός που παίζει σοβαρά. Οι εξηγήσεις του αστείου είναι κουραστικές.
Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 20:48, 22-10-06:

Αυτα τα ηλιθια σιριαλ(παρτο αλλιως) με τους αταλαντους ηθοποιους...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 13:19, 23-10-06:

Μα είναι κουτλουριάρικος τρόπος ηθοποιίας
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:29, 19-06-07:

Δεν μπορώ με τίποτα ότι έχει σχέση με Χατζηνικολάου, συχένομαι την δουλειά του το στίλ του και τον ίδιο γενικότερα...
Δεν μπορώ τις υπερβολικές επαναλήψεις με φρικάρουν, κάποτε βλέπαμε κωσ/νου και Ελένης και μας άρεσε και τώρα μας έκαναν να την συχαθούμε...
Δεν μπορώ την Βέρα στο δεξι
Αυτά θυμάμε τώρα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:59, 19-06-07:

Τον Ρώμα σε οτιδήποτε κάνει.
Δε μου άρεσε ποτέ αλλά τον σιχάθηκα με τις άπειρες επαναλήψεις.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 13:01, 19-06-07:

ούτε μένα μαρέσει ο ρώμας
μπλιέεεεεεεε
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 13:16, 19-06-07:

Έχω βαρεθεί τις επαναλήψεις επί των επαναλήψεων!!!!Έλεος πια!
Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε: στις 15:49, 19-06-07:

Δεν μπορω με τίποτα την Μελέτη-μα με τίποτα όμως-και την Λαμπίρη!!!
Μου τη δίνουν!!!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 18:00, 19-06-07:

Δεν βλέπω τιβι...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 09:56, 20-06-07:

Και ειδήσεις έχω βαρεθεί να βλέπω...
Ειδικά εκείνες τις μακρόσυρτες με τις 3ωρες άνευ λόγου συζητήσεις επί των συζητήσεων.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 10:11, 20-06-07:

ούτε γω βλέπω τβ μόνο ειδήσεις και παιδικά
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 12:25, 20-06-07:

δε βλεπω! τιποτα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους