Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Με τη πιο γαμημένη ψυχολογία.
Αυτή η αρραβωνιάρα του θείου μου,όποτε έρχεται και μου μιλάει για το τι έκανε στην ηλικία μου,και τολμάει να το συγκρίνει με μένα,μου γαμάει τη ψυχολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Με τη πιο γαμημένη ψυχολογία.
Αυτή η αρραβωνιάρα του θείου μου,όποτε έρχεται και μου μιλάει για το τι έκανε στην ηλικία μου,και τολμάει να το συγκρίνει με μένα,μου γαμάει τη ψυχολογία.

Έχεις δίκιο. Εσύ να κάνεις αυτό που θεωρείς σωστό και να μην στενοχωριέσαι. Γιατί πρέπει να είμαστε, όπως οι παλαιότερες γενιές; Όταν αλλάζουν οι συνθήκες, αλλάζουν και οι άνθρωποι.
Κι εμένα κάποιες πενηντάρες εξαδέλφες μου μια ζωή με επικρίνουν (απ' όταν ήμουν παιδί μέχρι τώρα). Γιατί ντύνομαι εκκεντρικά, γιατί δεν παντρεύομαι, γιατί μαθαίνω ιταλικά κτλ. Όλο τέτοια μου λένε, λες και τις ενόχλησα σε κάτι. Αυτό με στενοχωρούσε πάρα πολύ παλιότερα. Ωστόσο, τώρα αδιαφορώ. Κάνω αυτό που εγώ θεωρώ σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχεις δίκιο. Εσύ να κάνεις αυτό που θεωρείς σωστό και να μην στενοχωριέσαι. Γιατί πρέπει να είμαστε, όπως οι παλαιότερες γενιές; Όταν αλλάζουν οι συνθήκες, αλλάζουν και οι άνθρωποι.
Κι εμένα κάποιες πενηντάρες εξαδέλφες μου μια ζωή με επικρίνουν (απ' όταν ήμουν παιδί μέχρι τώρα). Γιατί ντύνομαι εκκεντρικά, γιατί δεν παντρεύομαι, γιατί μαθαίνω ιταλικά κτλ. Όλο τέτοια μου λένε, λες και τις ενόχλησα σε κάτι. Αυτό με στενοχωρούσε πάρα πολύ παλιότερα. Ωστόσο, τώρα αδιαφορώ. Κάνω αυτό που εγώ θεωρώ σωστό.

αχ μωρέ,ιταλικούλιααα.
καλά ούτε εγώ της δίνω σημασία αλλά καταντάει σπαστικιά.-.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το πιο δυσκολο πραγμα ειναι να λες αντιο


:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το πιο δυσκολο πραγμα ειναι να λες αντιο


:(

Κατανοώ απόλυτα τα συναισθήματά σου, ψυχούλα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κατανοώ απόλυτα τα συναισθήματά σου, ψυχούλα μου.

Το ξερω και σε ευχαριστω πολυ για ολα... Οπως λεει και το τοπικ φαση ειναι και ελπιζω να αλλαξει συτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το ξερω και σε ευχαριστω πολυ για ολα... Οπως λεει και το τοπικ φαση ειναι και ελπιζω να αλλαξει συτομα...

Να είσαι καλά! Σου εύχομαι να ξεπεράσεις τη δύσκολη φάση που περνάς το νωρίτερο δυνατό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να είσαι καλά! Σου εύχομαι να ξεπεράσεις τη δύσκολη φάση που περνάς το νωρίτερο δυνατό!:)

Ας το ελπισουμε...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

My_paSSion

Νεοφερμένος

Η My_paSSion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σε φάση με ένα κάρο υπαρξιακά.
Νιώθω ότι αυτήν την περίοδο επαναπροσδιορίζεται η σχέση μου με τον εαυτό μου. Αμφισβητώ, φοβάμαι εύκολα, ενθουσιάζομαι εύκολα, ανακαλύπτω πολλά πράγματα είτε για πρώτη φορά είτε εκ νέου... Γενικά, αισθάνομαι ότι βρίσκομαι σε ένα πολύ ασταθές ξεκίνημα, ή στην προετοιμασία για κάτι. Δεν ξέρω τι είναι αυτό. Αφήστε το, βραχυκύκλωσα..
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νΑίφος

Δραστήριο μέλος

Η νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Σε φάση..."δεν αντέχω άλλο θα σηκωθώ και θα τα κάνω όλα πουτ*να"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.



...του εκοψαν τη συνταξη,
του περνούν ειδικό τελος στο λογαριασμό της ΔΕΗ,
τερμα το αφορολόγητο για τους χαμηλοεισοδηματίες

νομιζω και πολυ αντεξε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Στα 16 του, το μόνο που μπορεί να χει συμβεί είναι να ήταν κουνημένη η Coca Cola.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Στα 16 του, το μόνο που μπορεί να χει συμβεί είναι να ήταν κουνημένη η Coca Cola.. :P



...οντως ρε συ τζ,
εχει υποστεί πλυση εγκεφάλου η νεολαία.
νομίζουν ότι δεν τους απασχολεί τίποτε απ' όσα γίνονται.
...
θκατα. τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
γαμησετα:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Δεν είναι ότι όλα πάνε σκατά ή αντιθέτως όλα καλά-όλα ωραία. Είναι κάτι το ενδιάμεσο για το οποίο i don't give a damn fuck.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κατά έναν πολύ περίεργο λόγο είμαι καλά και αρκούμαι σε αυτό. Δε θέλω κάτι άλλο βρήκα αυτό που έψαχνα :]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση ποτε μην λες ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
σε φάση 'βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια συνεχώς...' :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
σε φαση που περιμενω πως και πως να ερθουν οι διακοπες να παω σπιτι μου!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top