Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 174)
  • Ναι

  • Όχι


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ούτε αν το αγόρι σου π.χ γίνει 14-15 θα έχεις πρόβλημα να σε δεί γυμνή; Πολλοί σε αυτή την ηλικία άνετα θα τράβαγαν μλκια αν έβλεπαν την μάνα τους έτσι.

Επειδή εσύ κάνεις διεστραμμένες σκέψεις, δε σημαίνει ότι κάνουν και οι "πολλοί".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και ομως, αν καποιος 15χρονος ειναι σε ένα σπιτι οπου η αδερφη του η η μανα του κυκλοφορουν γυμνοι αναποφευκτα θα υπαρξει διεγερση, χωρις να ειναι διεστραμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Επειδή εσύ κάνεις διεστραμμένες σκέψεις, δε σημαίνει ότι κάνουν και οι "πολλοί".
\

Δεν μίλησα για διεστραμμένες σκέψεις. Και δεν είναι καθόλου διεστραμμένο όπως λές να διεγερθείς-συγκινηθείς όταν δείς ένα γυμνό γυναικείο σώμα μπροστά σου, είναι απόλυτα φυσιολογικό. Εκτός και αν έχεις κάνει αφαίρεση όρχεων ή την κουνάς την αχλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
\

Δεν μίλησα για διεστραμμένες σκέψεις. Και δεν είναι καθόλου διεστραμμένο όπως λές να διεγερθείς-συγκινηθείς όταν δείς ένα γυμνό γυναικείο σώμα μπροστά σου, είναι απόλυτα φυσιολογικό. Εκτός και αν έχεις κάνει αφαίρεση όρχεων ή την κουνάς την αχλάδα.

Δεν το σώζεις, είν' αργά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Χειμώνα-καλοκαίρι βγαίνω γυμνή από το μπάνιο και ντύνομαι στο δωμάτιο. Οταν έμενα με τους δικούς μου, απλά εβγαινα με πετσέτα αλλά όταν έμενα μόνη μου και τώρα που συζώ, βγαίνω πάντα γυμνή. Ο δικός μου παίρνει ρούχα ή πιτζάμες μέσα στο μπάνιο και ντύνεται εκεί, εγώ δεν μπορώ να το κάνω και δεν το καταλαβαίνω. Δεν βολεύει καθόλου, τα ρούχα γεμίζουν υγρασία από τους ατμούς και μετά κολλάνε πάνω μου. Τελείως γυμνή σε άλλες ώρες ομως δεν κυκλοφορώ, θεωρώ ότι τα "απαραίτητα" είναι πιό σέξι από το καθόλου. Και βέβαια αν είχα παιδία στο σπίτι σε ηλικία να μιλάνε, δεν θα ήμουν με τα σέξι εσώρουχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
τώρα που συζώ βγαίνω πάντα γυμνή.


το ποστ σου μπορεί να διαβαστεί και σαν απάντηση στο ερώτημα
"αγάπη μου φόρα τίποτα, θα πουντιάσεις?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.


δε σταματάτε λέω εγώ,
και να λύσετε τις διαφορές σας
με τα απογυμνωμένα σας μόρια?
:redface:

έτσι και θα είμαστε στο θέμα μας
και θα μπορέσουμε να δούμε
που αρχίζει και που τελειώνει
η διαστροφή. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.


Η φράση regina rosa samat
(η βασίλισσα αγαπά τα τριαντάφυλλα και ΜΟΝΟ)
αποκτά ξαφνικά νόημα.

:redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savonius

Νεοφερμένος

Ο Savonius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Χειμώνα-καλοκαίρι βγαίνω γυμνή από το μπάνιο και ντύνομαι στο δωμάτιο. Οταν έμενα με τους δικούς μου, απλά εβγαινα με πετσέτα αλλά όταν έμενα μόνη μου και τώρα που συζώ, βγαίνω πάντα γυμνή. Ο δικός μου παίρνει ρούχα ή πιτζάμες μέσα στο μπάνιο και ντύνεται εκεί, εγώ δεν μπορώ να το κάνω και δεν το καταλαβαίνω. Δεν βολεύει καθόλου, τα ρούχα γεμίζουν υγρασία από τους ατμούς και μετά κολλάνε πάνω μου. Τελείως γυμνή σε άλλες ώρες ομως δεν κυκλοφορώ, θεωρώ ότι τα "απαραίτητα" είναι πιό σέξι από το καθόλου. Και βέβαια αν είχα παιδία στο σπίτι σε ηλικία να μιλάνε, δεν θα ήμουν με τα σέξι εσώρουχα!
Η ζωή, imho, δεν περιστρέφεται γύρω απο τον άξονα "σέξι". Το ντύσιμο στο σπίτι δεν έχει σχέση με το σξ. Το πως γυρνάς μέσα στο σπίτι δεν έχει αναγκαστικά σεξουαλικο περιεχόμενο, εκτός αν θες εσύ να είσαι έτσι. Τη μοναδική φορά που με είδαν τρίτοι με εσώρουχα ήταν στο στρατό, εκεί δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Θύμαμαι, στην παλιά πολυκατοικία που μέναμε, όταν ήμουν μικρότερος, μου άρεσε η γειτόνισα που έμενε ακριβώς από δίπλα μας, είχα βγει καποιες φορές γυμνός στο μπαλκόνι τάχα μου τυχαία για να με δει και να κόψω αντιδράσεις;). Βέβαια όταν μεγάλωσα, την έκοψα αυτη την συνήθεια και καμια φορά όταν τα σκέφτομαι το μετανιώνω και ντρέπομαι λίγο..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy Springer

Νεοφερμένος

Ο Jimmy Springer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πρώτο post στο site σας και μάλιστα σε ένα πρωτότυπο όσο και taboo θέμα για κάποιους.

Μένω με τον αδερφό μου κάτω από τους γονείς και αν τύχει και με δει γυμνό, δεν έχω θέμα σε αντίθεση αν με βλεπε μια μαμά (όπου έχει συμβεί κι έχει κατακοκκινίσει :eek: ), προσωπικά λατρεύω να μένω ολόγυμνος όσο συχνότερα γίνεται και δε θα χα πρόβλημα αν με βλεπε οποιοδήποτε μέλος της οικογένειας, αν φυσικά δεν είχαν κι εκείνα πρόβλημα. Το θέμα είναι πώς μάλλον μόνο εγώ έτυχα να είμαι φαν του "αθλήματος" όπως και σε πολλά άλλα θέματα σε σχέση με οικογένεια / συγγενείς.

Μακάρι να μην είχαν θέματα αιδούς μέλη της οικογένειας μου και να μεγάλωνα εξαρχής χωρίς τα κόμπλεξ και το μονοδιάστατο της σεξουαλικότητας μιας και εκεί σχεδόν όλοι το έχουν διασυνδέσει, όπως και σε μένα είχε συμβεί. Δεν έχω πάντως θέμα με άτομα και των 2 φύλων να συναναστραφώ ολόγυμνος μέσα στο σπίτι μου ή αν υπάρχει φιλία / επαφή να υπάρχει γυμνισμός οπουδήποτε βρίσκομαι, κάτι που φυσικά δεν είναι εύκολο κυρίως λόγω του θέματος της σεξουαλικότητας που προανέφερα, ακόμα και σε μια μεγάλη πόλη ως είναι η Αθήνα!

Δε βαριέσαι, για μένα αυτά μόνο taboo δεν είναι, τι κι αν ένα αγόρι έχει στύση μπροστά στην αδερφή του ή στην ξαδέρφη του ενώ κάνουν γυμνισμό? Στύση είναι, δε θα πηδηχτούνε κιόλας!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
το ποστ σου μπορεί να διαβαστεί και σαν απάντηση στο ερώτημα
"αγάπη μου φόρα τίποτα, θα πουντιάσεις?"

Χμμ, το "αλλά όταν έμενα μόνη μου" υποθέτω οτι δεν το διάβασες. Tο νόημα είναι να μην βρίσκομαι με συγγενείς.


Η ζωή, imho, δεν περιστρέφεται γύρω απο τον άξονα "σέξι". Το ντύσιμο στο σπίτι δεν έχει σχέση με το σξ. Το πως γυρνάς μέσα στο σπίτι δεν έχει αναγκαστικά σεξουαλικο περιεχόμενο, εκτός αν θες εσύ να είσαι έτσι. Τη μοναδική φορά που με είδαν τρίτοι με εσώρουχα ήταν στο στρατό, εκεί δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς.

Χμμ, ναι, εννοω ότι δεν θα ήμουν με το στρινγκ μπροστα στο παιδι μου αλλά μόνη μου σπίτι ή με τον άνθρωπό μου μπορει και να ήμουν. Το ευκόλως εννοούμενο δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
μονο στο δωματιο αφου εχω βγει απτο μπανιο μεχρι να ντυθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δε βαριέσαι, για μένα αυτά μόνο taboo δεν είναι, τι κι αν ένα αγόρι έχει στύση μπροστά στην αδερφή του ή στην ξαδέρφη του ενώ κάνουν γυμνισμό? Στύση είναι, δε θα πηδηχτούνε κιόλας!!! :lol:

χαχαχαχαχαχαχαχαχα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δεν κυκλοφορώ γιατί μένω με τους γονείς και τα αδέρφια μου, οπότε μου είναι κάπως δύσκολο. Στις διακοπές όμως ή όποτε τύχει να είμαι μόνη ή με τον φίλο μου στο σπίτι, ναι μόνο με τα εσώρουχα, ενίοτε με καποιο t- shirt ή φορεματάκι. Τελείως γυμνή όχι, πολύ σπάνια. Όταν θα μείνω μόνη θα επιστρέψω να σας πώ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaretrela

Νεοφερμένος

Η mariaretrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Όχι,γιατί απλά το βρίσκω προσβλητικό πρώτα για τον εαυτό μου κι ύστερα για τους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nomatter

Νεοφερμένος

Ο nomatter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
η αληθεια ειναι οτι δεν το κανω συχνα γιατι με τους δικους μου, οποτε μπορει περιστασιακα να αραξω γυμνος στο δωματιο μου. Αλλα σε διακοπες με κολλητο για παραδειγμα και κολυμπουσα γυμνος και ημουν γυμνος στο δωματιο χωρις να του δημιιουργει προβλημα. Παντως φανταζομαι οτι αν εμενα μονος θα το εκανα, ή ακομα και με συγκατοικο αν ηταν ανετος... i guess
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ε όχι και τσίτσιδη εντελώς αλλά στο δωμάτιο μου τριγυρίζω χειμώνα-καλοκαίρι με ένα βρακάκι και κοντομάνικο από πάνω- δεν έχω θέμα με το κρύο εγώ- :) η γνώμη της οικογένειας μου είναι η χειρότερη ειδικά η μάνα μου έχει θέμα και όποτε μπαίνει στο δωμάτιο και με βλέπει τσατίζεται αφάνταστα :D :D


σε καταλαβαινω απολυτα!ακριβως ετσι κυκλοφορω και γω στο δωματιο μου και τσαντιζεται αφανταστα η μανα μου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top