Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Καλέ μη ταράζεσαι! :P
καθε αλλο, ντιαρ:)

Κι εγω θελω να ρωτησω κατι..
Μπορει καποιος Mod/Admin να δει αν καποια απλα μελη ανταλασσουν πμ?
Πιο συγκεκριμενα..
καποιοι νομιζω εχουν προσβαση παντου. ακομα και στο τι γραφεις σε καποιο πμ, αν θελουν να ψαξουν στον σερβερ. αλλα φανταζομαι οτι δεν το κανουν γιατι ειναι πολυ χρονοboro και γιατι φυσικα κατι τετοιο θα ηταν απαραδεκτο :)

οσο για αυτο με τους συνδεδεμενους χρηστες, εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιωργο. ποιο τελευταιο κλικ????
εμενα το τελευταιο κλικ μου ηταν σε καποια σελιδα του φορουμ...
οχι στους συνδεδεμενους....
και αυτο που θελω ειναι μονιμα ν φαινεται οτι κοιταω συνδεδεμενους...
καταλαβες?
νομιζω αυτο ρωταγε και ο μητσος και καπου στο δρομο χαθηκαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να φαίνεται μόνιμα πως κοιτάς τους συνδεδεμένους, ενώ δεν κάνεις μόνο αυτό, δεν νομίζω πως είναι εφικτό (αν δηλαδή κάποιος κοιτάει τους συνδεδεμένους χρήστες, κάπου θα σε τσακώσει :D). Αλλά αφού ούτως ή άλλως, εσύ μπαίνεις αόρατη.. τι σε νοιάζει; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
απορια για το σαιτ και τη λειτουργια του ειναι καλο μου. ασχετα με το τι κανω εγω.
επισης, καποιος αλλος ρωτησε και ηθελα να βοηθησω, αν μπορουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σόρρυ ντε, δεν κατάλαβα. :redface:

Σου απάντησα πάντως νομιζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ναι, νομιζω οτι τελικα πηρα μια απαντηση που με καλυπτει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
καθε αλλο, ντιαρ:)


καποιοι νομιζω εχουν προσβαση παντου. ακομα και στο τι γραφεις σε καποιο πμ, αν θελουν να ψαξουν στον σερβερ. αλλα φανταζομαι οτι δεν το κανουν γιατι ειναι πολυ χρονοboro και γιατι φυσικα κατι τετοιο θα ηταν απαραδεκτο :)
Αν διάβαζες ντίαρ και τα προηγούμενα posts θα συνεργαζόμασταν καλύτερα. :)

Σε όλα τα fora υπάρχει η δυνατότητα να διαβαστούν απο τη βάση δεδομένων, όπως και όλες οι πληροφορίες του forum εκτός απο τους κωδικούς που είναι κρυπτογραφημένοι. Εννοείται οτι δεν τα διαβάζουμε (άλλωστε θα ήταν μεγάλος κόπος κάτι τέτοιο). Αυτό βέβαια όποιος θέλει το πιστευει, όποιος θέλει δεν το πιστευει, δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω για να σας διαβεβαιώσω.
Δεν νομίζω ότι σηκώνει άλλη συζήτηση το παρόν θέμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
να ρωτησω κατι τελειως χαζο?
σε αυτο το ποστ https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=313466&postcount=359
εχετε κανει καποια ρυθμιση να εμφανιζονται τα "Η" με κοκκινο?
γιατι εγω δεν το εκανα...:P


edit
τελικα μια εμγανιζεται το η με κοκκινο και μια οχι. μαλλον ειναι Bug,δε ξερω. τεσπα, δεν εχει σημασια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
να ρωτησω κατι τελειως χαζο?
σε αυτο το ποστ https://www.e-steki.com/forum/showpost.php?p=313466&postcount=359
εχετε κανει καποια ρυθμιση να εμφανιζονται τα "Η" με κοκκινο?
γιατι εγω δεν το εκανα...:P
???????? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Είναι λινκ ...γι αυτό και το κόκκινο χρώμα!
Αυτό δεν εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Giovanna, μήπως έκανες κάποια αναζήτηση θέματος; Γιατί όταν αναζητάς κάποιο, η λέξη-κωδικός που έχεις δώσει εμφανίζεται μετά με κόκκινο! Πχ είχα βάλει εγώ "Μαγειρική για στόκους" κι επειδή μετά άνοιγα και τα άλλα θέματα σε άλλο tab, μου έβγαινε το "για" πάντα κόκκινο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γιδι μαλλον αυτο που λες ηταν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μία απορία:

Έχουμε κάποιο όριο, στις εικόνες που ανεβάζουμε σε μηνύματα; Να αρχίσω να αγχώνομαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κι εγω το χω αυτο.
στο φωτορεπορταζ πριν λιγο ανεβασα μια, και εδειχνε μια μπαρα στη διαδικασια του uploading...οταν κοκκινισει η μπαρα δε μπορουμε να ανεβασουμε αλλες?


και επισης...
στο ιδιο θεμα, αν κανει καποιος κλικ στη φωτο, ανοιγει σε νεο παραθυρο και σε πολυ μεγαλη αναλυση...
καποιος μπορει να μη θελει να μοιραστει με αυτο τον τροπο φωτο, γιατι μπορει να θεωρησει οτι ευκολα (πανευκολα δλδ) καποιος μπορει να του τις παρει... υπαρχει αλλος τροπος, ωστε να ανεβαινουν φωτο με μικροτερη διασταση η να μην ανοιγουν σε νεο παραθυρο?

μη μου πειτε να βαλω υδατογραφημα η να μειωσω εγω διασταση, το ξερω αυτο. και αλλωστε μπορει καποιος αλλος να μην ξερι πως να το κανει (δεν αναφερομαι δλδ αποκλειστικα για μενα εδω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όχι, δεν γίνεται κάτι τέτοιο ... ο καθένας είναι υπεύθυνος για το τι ανάλυση φωτογραφίας ανεβάζει :)

Για τον χώρο των attachments θα σας βοηθήσει αυτό το link
https://www.e-steki.com/forum/profile.php?do=editattachments
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
κι εγω το χω αυτο.
στο φωτορεπορταζ πριν λιγο ανεβασα μια, και εδειχνε μια μπαρα στη διαδικασια του uploading...οταν κοκκινισει η μπαρα δε μπορουμε να ανεβασουμε αλλες?


και επισης...
στο ιδιο θεμα, αν κανει καποιος κλικ στη φωτο, ανοιγει σε νεο παραθυρο και σε πολυ μεγαλη αναλυση...
καποιος μπορει να μη θελει να μοιραστει με αυτο τον τροπο φωτο, γιατι μπορει να θεωρησει οτι ευκολα (πανευκολα δλδ) καποιος μπορει να του τις παρει... υπαρχει αλλος τροπος, ωστε να ανεβαινουν φωτο με μικροτερη διασταση η να μην ανοιγουν σε νεο παραθυρο?

μη μου πειτε να βαλω υδατογραφημα η να μειωσω εγω διασταση, το ξερω αυτο. και αλλωστε μπορει καποιος αλλος να μην ξερι πως να το κανει (δεν αναφερομαι δλδ αποκλειστικα για μενα εδω)
Εάν δεν θες να στις κλέψουν, φροντίζεις εσύ για αυτό - με το να μην τα ανεβάζεις πχ. Ο παρόν χώρος πάντως σου προσφέρει αρκετά MB για να ανεβάσεις και τις δικές σου εικόνες. ;)
Και να προτιμάτε τον server του e-steki μιας και εικόνες σε εξωτερικό server μπορεί να σβηστούν χωρίς προειδοποίηση από τους υπεύθυνους του εκάστοτε server.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Γιωργο παντος εμενα που ειχε ψιλογεμησει τα εσβησα κ τωρα παω σε παλοια θεματα κ δεν μπορω να δω της εικονες μου πλεον....

δεν ειναι κ πολυ μεγαλος ο χωρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Από την στιγμή που τα έσβησες λογικό είναι να μην εμφανίζονται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιωργο παντος εμενα που ειχε ψιλογεμησει τα εσβησα κ τωρα παω σε παλοια θεματα κ δεν μπορω να δω της εικονες μου πλεον....

δεν ειναι κ πολυ μεγαλος ο χωρος
Ε, εφόσον τις έσβησες είναι λογικό να μην τις βλέπεις μετά. :/:


Έχουμε αρκετό χώρο, και στα συνημμένα και στην Gallery. :)
(Για τις εικόνες έχουμε και την Gallery, όπου κι εκεί ο χώρος είναι μπόλικος ;))


Αν τις ανεβάσεις σε εξωτερικό server.. κάποια στιγμή θα σβηστούν - όχι με δική μας ευθύνη, αλλά ο server θα κάνει εκαθάριση.
Για αυτό να προτιμάτε τον server του e-steki - χώρια που θα φορτώνουν πιο γρήγορα οι εικόνες σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top