Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εν αναμονή ενός δύσκολου χρόνου!
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΦΕΤΟΣ!!! ΩΧ ΜΑΝΑ ΜΟΥ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffany.

Νεοφερμένος

Η tiffany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αιάντειο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Είμε. 16 Και είμε πληγωμένη,ερρωτευμενη και... Αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εν αναμονή ενός δύσκολου χρόνου!
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΦΕΤΟΣ!!! ΩΧ ΜΑΝΑ ΜΟΥ :P

Απόλαυσέ το, η Γ λυκείου είναι η καλύτερη τάξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aphrodite_95

Νεοφερμένος

Η Aphrodite_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μόλις έχω τελειωσει την γ' λυκειου κουράγιο λοιπόν!
Γιατι τα καλύτερα ερχονται ελπίζω στο πανεπηστημιο.. ;)
Αντε να δούμε που περάσαμε!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantaros24

Νεοφερμένος

Ο fantaros24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω ειμαι φανταρος,η κοπελα μ μ χωρισε μετα απο 2 χρονια σχεσης πριν 2 μηνες κ χθες εμαθα οτι παιζει κατι με αλλον.μ χωρισε λεγοντας μου οτι μ αγαπαει αλλα δν ειναι ερωτευμενη μαζι μου κοινως μ βαρεθηκε.κ τωρα μ εχουν βγει ολα τα κομπλεξ για την μυτη μου κ το πηγουνι μου.κ ελπιζω με την πλαστικη να διωξω οτι μ χαλαει απο πανω μου...γτ αυτο που με φοβιζει ειναι οτι νγαινωντας θα επιστρεψω στην ιδια καθημερινοτητα που αφησα πριν μπω κ δν αντεχω ρε γαμωτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σε μία φάση που αισθάνομαι πως είμαι έτοιμη για την αλλαγή που θα με βοηθήσει πραγματικά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σε φάση που ευτυχώς όλα πάνε καλά ,αλλά πάντα περιμένεις κ κάτι παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Φάση κοιμάμαι όρθια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση αποτυχιας. Καθε μερα και χειροτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
σε μια φάση που τίποτα δεν είναι σίγουρο...όλα γκρεμίζονται. όλα όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σε φάση που μου την σπάνε οι οικογενειακές επισκέψεις, θα μπορούσα άνετα να σκυλοβρίσω ένα σωρό κόσμο, σε φάση δεν αντέχω την απουσία, και προσπαθώ να μην ελπίζω, γιατί μάλλον σε κακό θα μου βγει. Επίσης περιμένω να έρθει το φθινόπωρο, γιατί δεν την παλεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Σε φάση που μου την σπάνε οι οικογενειακές επισκέψεις....

αχχααχ και νομιζα ημουν ο μονος:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
αχχααχ και νομιζα ημουν ο μονος:redface:

Άαααασε, πικρή ιστορία.
Από μακριά και αγαπημένοι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Επίμονης αναζήτησης.
































όχι πάντως αντίθετου φύλου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Επίμονης αναζήτησης.
































όχι πάντως αντίθετου φύλου:P

οτι κατσει κ ετσι ε καλη φαση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σε φάση " ανυπομονώ να ερθουν τα σχολεία να περάσει ο χρόνος όσο πιο γρήγορα γίνετε κ τσουπ καλοκαίρι 2014 " :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PennyKinti

Νεοφερμένος

Η PennyKinti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αν και καλοκαίρι τωρα περνάω από τις πιο δύσκολες φάσεις της ζωής μου!από που να ξεκινήσω?το οτι κανω καλοκαιρινά μαθήματα γιατι θα δώσω πανελλήνιες?το οτι οι "φίλες" μου με έχουν απομακρύνει?το οτι έχω πρόβλημα υγείας (ευτυχώς οχι αρκετά σοβαρό)η το οτι μέχρι να ξεκινήσω τα φροντιστήρια δεν θα πάώ ούτε μονοήμερη εστω κάπου κοντά?


ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΚΡΑΝ ΟΜΩΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Αν και καλοκαίρι τωρα περνάω από τις πιο δύσκολες φάσεις της ζωής μου!από που να ξεκινήσω?το οτι κανω καλοκαιρινά μαθήματα γιατι θα δώσω πανελλήνιες?το οτι οι "φίλες" μου με έχουν απομακρύνει?το οτι έχω πρόβλημα υγείας (ευτυχώς οχι αρκετά σοβαρό)η το οτι μέχρι να ξεκινήσω τα φροντιστήρια δεν θα πάώ ούτε μονοήμερη εστω κάπου κοντά?


ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΚΡΑΝ ΟΜΩΣ!
μην πτοησαι κοριτσι μου...και γω περισυ ειχα μελαγχολησει εξαιτιας των πανελληνιων και ενος αλλου ζητηματος αλλα μετα οταν αρχισαν τα φροντιστηρια αρχισα να μπαινω σε εναν ρυθμο.. οσο για τις ¨φιλες¨ σου θα σου πω πως ισως απο το σχολειο να μη σου μεινει και καμια φιλη γιατι αργοτερα φαινεται ποιοι ειναι ΦΙΛΟΙ δηλ αδερφια σου και ποιο απλοι γνωστοι! προσπαθησε να το συζητησεις ομως μαζι τους για να βελτιωθουν οι σχεσεις σας...ισως να μην ειναι οι ιδανικες και οι τελειες που θα ηθελες αλλα να μπορεσεις να πεις 5 πραγματα βρε αδερφε..γιατι οσο στηριγμα και αν εχεις απο την οικογενεια αλλο πραγμα ειναι να εχεις καλες επαφες με συνομηλικους σου...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
To οτι η φιλοι μου με εχουν γραμμενο λες και τους εκανα τιποτα.Το οτι πρεπει να αρχισω να κανω επαναληψεις σε αυτα που εκανα στο φροντιστηριο το καλοκαιρι γιατι τωρα περασε σχεδον .Το οτι εχω αγχωθει με τις παννεληνιες.Το οτι δεν ξερω πως να προσεγισω ενα κοριτσι που μου αρεσει που δεν το ξερω απο κοντα μονο φατσικα και πολλα αλλα με αποσχολουν.Ισως στην χειρωτερη φαση της ζωης μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top