Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τα ανοιχτά λαχανί σταράκια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τα ανοιχτά λαχανί σταράκια; :P

Όμορφα! είχα,αλλά τα φορούσα πολύ και χάλασαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τα ανοιχτά λαχανί σταράκια; :P

Έχω. :D Μαρέσουν πολύ μπορώ να πω!! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όμορφα! είχα,αλλά τα φορούσα πολύ και χάλασαν :P
Έχω. :D Μαρέσουν πολύ μπορώ να πω!! :vroum:
Να σας πω εμένα με έδωσε η ξα μου τα δικά της (τα πήρε και δεν της έκαναν τελικά :hehe:) με κάνουν αλλά επειδή δεν ξέρω έχω θέμα με μπουφάν/παππούτσια να είναι μαύρα με φαίνεται κάπως να τα φοράω. :P Ναι είμαι περίεργη με τα χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Όχι εγώ με τα σταράκια δεν έχω θέμα. Είχα μωβ ανοιχτά, μαύρα, εμπριμέ και δε θυμάμαι τι άλλο :P ειναι ωραίο σαν χρώμα στα σταράκια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γενικά έως ότου χειμωνιάσει (Νοέμβρη,Δεκέμβρη) τα all star είναι ωραία.^^ Πολλές κοπέλες τα φοράνε και το χειμώνα,αλλά το χειμώνα πιο πολύ φοράω μποτάκια και ugg παρά all star κυρίως λόγω του υλικού κατασκευής γιατί ένα μπουρίνι να σου τύχει,δύο μέρες στο σώμα του καλοριφέρ πρέπει να΄ναι για να στεγνώσουν.:P Άσε που κρυώνω το χειμώνα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
εγω ολο το χειμωνα με τα σταρακια την εβγαλα:redface::redface:...κανα βραδυ εβαζα τιποτα μποτακια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εμένα το χειμώνα με βολεύουν οι μποτες όχι γιατί είναι ζεστές or sth αλλά γιατί με ένα τράβηγμα έχουν μπει. :redface: Οχι σαν τα σταράκια και τα αθλητικά που θέλουν δένε - λύνε κορδόνια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
σιγα το δεσιμο να δενεισ την πρωτη φορα κ μετα τα βαζεισ ετσι απλα χωνεισ το ποδι σ μεσα :P

p.s.τζογιο ωραιο αβαταρ μ αρεσει το πουκαμισο με τισ καρδουλεσ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
σιγα το δεσιμο να δενεισ την πρωτη φορα κ μετα τα βαζεισ ετσι απλα χωνεισ το ποδι σ μεσα :P
p.s.τζογιο ωραιο αβαταρ μ αρεσει το πουκαμισο με τισ καρδουλεσ:redface:
Βασικά,το χεμώνα που πέρασε και ακόμη εξακολουθώ να έχω φάει κόλλημα με τις διαφάνειες στα πουκάμισα και στις φούστες σε σημείο που το βράδυ όταν έβγαινα το χειμώνα,φορούσα κάτι σε διαφάνεια.:redface:
Τα σταράκια,δεν μπορώ να τα βάλω έτσι,πάντα τα δένω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι και γω... Το αθλητικό-σταράκι άμα δεν είναι δεμένο καλά μου φαίνεται ότι φεύγει από το πόδι. :P Και δεν είναι και καλό για το πόδι τώρα που το σκέφτομαι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

ανυπομονώ να τα πάρωωωωωω :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ρε παιδιά...μόνο σε εμένα δεν αρέσουν αυτά τα παπούτσια με την χοντρή σόλα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ρε παιδιά...μόνο σε εμένα δεν αρέσουν αυτά τα παπούτσια με την χοντρή σόλα; :P
όχι, σε πολλούς δεν αρέσουν :)
αυτά που έβαλα από πάνω έχουν αρκετά ψηλή σόλα, είναι στα 7 εκ. υπάρχουν και άλλα με 4 ή 5 εκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
όχι, σε πολλούς δεν αρέσουν :)
αυτά που έβαλα από πάνω έχουν αρκετά ψηλή σόλα, είναι στα 7 εκ.

Γενικά δεν μου αρέσουν πολύ όπως τα βλέπω, ειδικά αυτά που έβαλες είναι λίγο σαν διαστημικά :P (χωρίς παρεξήγηση ε, ο καθένας έχει το γούστο του :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Γενικά δεν μου αρέσουν πολύ όπως τα βλέπω, ειδικά αυτά που έβαλες είναι λίγο σαν διαστημικά :P (χωρίς παρεξήγηση ε, ο καθένας έχει το γούστο του :) )
καμία παρεξήγηση :)
όπως κάθε ρούχο/παπούτσι έτσι και αυτά θέλουν το κατάλληλο στυλ να τα στηρίξει. έχω ήδη σκεφτεί συνδυασμούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
καμία παρεξήγηση :)
όπως κάθε ρούχο/παπούτσι έτσι και αυτά θέλουν το κατάλληλο στυλ να τα στηρίξει. έχω ήδη σκεφτεί συνδυασμούς :P

Βασικά μόλις τα βλέπω θυμάμαι κάτι φωτο που κυκλοφορούν στο tumblr με κοπέλες που τα φοράνε :P. Παρατηρώ μια τάση υιοθέτησης τέτοιου στυλ ντυσίματος τελευταία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά δεν μου αρέσουν πολύ όπως τα βλέπω, ειδικά αυτά που έβαλες είναι λίγο σαν διαστημικά :P (χωρίς παρεξήγηση ε, ο καθένας έχει το γούστο του :) )

:lol: :lol: :lol:

Συμφωνώ πάντως. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ανυπομονώ να τα πάρωωωωωω :yahoo:
Είναι λίγκο χοντρά.:redface:
Αλλά και΄γω θα πάρω τέτοια σε πέδιλο.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Βασικά μόλις τα βλέπω θυμάμαι κάτι φωτο που κυκλοφορούν στο tumblr με κοπέλες που τα φοράνε :P. Παρατηρώ μια τάση υιοθέτησης τέτοιου στυλ ντυσίματος τελευταία :hmm:
εδώ που μένω πάντως δεν έχω δει καμία να τα φοράει :worry: δεν αμφιβάλλω με αυτά που λες όμως, οτιδήποτε προβάλλεται ως πρότυπο έχει την τάση να μαγνητίζει τους νέους. τα έχω δει κι εγώ στο tumblr αρκετές φορές:P

Είναι λίγκο χοντρά.:redface:
Αλλά και΄γω θα πάρω τέτοια σε πέδιλο.:hehe:
μα γι'αυτό τα θέλω κι εγώ :hehe:
αντιθέτως, τα πέδιλα δεν μου αρέσουν. ίσως είναι επειδή ότι εχώ δει ως τώρα ήταν τραγικά παραδείγματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top