Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚΕ γιορτή έχει. Πάντως ωραία η ιδέα με τα ισάριθμα λουλούδια!

α ναι?
ε και πάλι μπορείς να το κάνεις αλλά απλά έχε κατά νου ότι θέλει πολλά τριαντάφυλλα για να είναι εντυπωσιακό το μπουκέτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λουλουδια για γκομινο??
ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΦΩΤΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΨΕΙ!!! :P
(Κι επαναλαμβανω οτι τα λουλουδια τα βρισκω το πιο χαζο πραγμα εβερ.. Δεν ειναι τιποτα προσωπικο, τιποτα που δειχνει οτι ασχοληθηκες αρκετα για να βρεις κατι που θα του αρεσε, τιποτα χρησιμο αν δεν ειναι νυφη. Αντι για λουλουδια παιρνετε ΠΑΣΤΕΣ λεμε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
κανα μπλουζάκι δεν σκέφτεσαι (T-shirt, πουκάμισο);
εμένα μου φαίνεται ιδανικό δώρο για άντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Του πήρα το βιβλίο και θα γράψω την ρομαντική αφιέρωση που έλεγα.:PΚαι μάλλον θα πάρω κανά λουλουδικό να δώσω μαζί. Σας ευχαριστώ πάντως κορίτσια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπον, το αφεντικό μου έχει γενέθλια, μετά απο την στραβή που του έκανα με ένα λαθάκι στο γραφείο θέλω να τον ψιλοοκαλοπιάσω αλλα ταυτόχρωνα να μην φανεί, έχει λοιπόν λατρέία με τα γενέθλια του οπότε ψάχνω ένα δώρο που ενωείτε να μην είναι προσωπικο αφού δεν έχω το θάρος αλλα να δείχνει πώς του έυχομαι χρόνια πολλά και πώς τον σκέυτηκα, δεν με νοιάζει τόσο το οικονομικό όσο η λύση:)

Ιδέες; σκέυτηκα κάνα dimple σε περιποιημένο καλάθι, αλλα κάνει; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ή ένα καλάθι με καλά κρασιά, αν του αρέσει το κρασί

Ίσως μια επώνυμη γραβάτα (αν φοράει, αλλά δεν ξέρω μήπως θεωρείται προσωπικό δώρο:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ή ένα καλάθι με καλά κρασιά, αν του αρέσει το κρασί

Ίσως μια επώνυμη γραβάτα (αν φοράει, αλλά δεν ξέρω μήπως θεωρείται προσωπικό δώρο:hmm:)

Γραβάτες δεν φοράει στο γραφείο, είναι ο τύπος πουκαμισάκι ή πολο με σπόρ υφασματινο και αθλιτικό φλάτ, συχένετε και τα μάυρα, φαντάσου σαν εμένα σε αντρικό:P

Κρασί λές να είναι καλύτερο απο ουίσκυ; αρα λές να καταλήξω εκεί; :hmm:

Μπορώ να πάρω κάτι για το αμάξι του; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νομίζω ότι για τα αφεντικά είναι καλύτερη ιδέα το ουίσκυ απ τα κρασιά
ένα καλάθι με καλά κρασιά είναι σαφώς κοστολογικά πιο πολύ από ένα dimple
κι επειδή δεν μπορείς να δώσεις καλάθι με ένα κρασί... ξέχνα το :P


dimple καλάθι κι είσαι οκ Μάνια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
νομίζω ότι για τα αφεντικά είναι καλύτερη ιδέα το ουίσκυ απ τα κρασιά
ένα καλάθι με καλά κρασιά είναι σαφώς κοστολογικά πιο πολύ από ένα dimple
κι επειδή δεν μπορείς να δώσεις καλάθι με ένα κρασί... ξέχνα το :P


dimple καλάθι κι είσαι οκ Μάνια ;)

Κοίταξε, αυτό που με απασχολεί είναι να είναι κάτι καλό, το κόστος δεν με νοιπάζει σε αυτη την περίπτωση, του έκανα ένα λάθος αξίας 46.000 ευρώ, δεν πρέπει να κάνω το καλύτερο σε ότι αφορά το καλόπιασμα; ή θα είναι πολλύ κρααααααα;:hmm::P

Πάντως προκειμένου να ευχαριστηθεί δεν με νοιάζει το κόστος, αλλα άν είναι εντάξει και το ουισκάκι τότε θα πάρω ουισκάκι;)

Ευχαριστώ παιδιά πολλύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κοίταξε, αυτό που με απασχολεί είναι να είναι κάτι καλό, το κόστος δεν με νοιπάζει σε αυτη την περίπτωση, του έκανα ένα λάθος αξίας 46.000 ευρώ, δεν πρέπει να κάνω το καλύτερο σε ότι αφορά το καλόπιασμα; ή θα είναι πολλύ κρααααααα;:hmm::P

Πάντως προκειμένου να ευχαριστηθεί δεν με νοιάζει το κόστος, αλλα άν είναι εντάξει και το ουισκάκι τότε θα πάρω ουισκάκι;)

Ευχαριστώ παιδιά πολλύ:)

ε τότε απλά βρες μια πολύ καλή κάβα, βάλε του μέσα το ουίσκυ κι αν αντέχει η τσέπη σου, χώσε και δυο καλά πούρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ε τότε απλά βρες μια πολύ καλή κάβα, βάλε του μέσα το ουίσκυ κι αν αντέχει η τσέπη σου, χώσε και δυο καλά πούρα :P
Ναιιιιιιιιιιιιιι δεν το σκέυτηκα, καπνίζει πούρα(λέει πώς δεν είναι τσιγάρα αυτά:whistle:) θα βάλω και πούρα μέσα:clapup: μπράβο, φανταστική ιδέα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν πήρα μια δερμάτινη κασετίνα πήγε 80ευρώ με 2 κρασιά, 2 ακριβά πουρα και μέσα έχει τον εξωπλησμό των κρασιών. μήπως να το αφήσω; ντρέπομαι μήπως είναι φτηνιαρικο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάνια μου είναι μια χαρά το δώρο σου!!!! πολύ καλό!!!
δλδ τι έπρεπε να του πάρεις? ρολόι rolex? μετά θα έλεγε ότι το "λάθος" προέκυψε γιατί εσύ τα σούφρωσες τα 46.000 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάνια μου είναι μια χαρά το δώρο σου!!!! πολύ καλό!!!
δλδ τι έπρεπε να του πάρεις? ρολόι rolex? μετά θα έλεγε ότι το "λάθος" προέκυψε γιατί εσύ τα σούφρωσες τα 46.000 :P

χαχαχαχα αν και πονάει αυτού του είδους το χιούμορ με έκανες και γέλασα:P αρα λές δεν είναι φτηνοπραμα; ήταν απο τα καλά του καλάθια, είχε και με 100 αλλα δεν μου άρεσε σαν στίλ, ήταν χάλια:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μια χαρά είναι βρε Μάνια μου! το αφεντικό σου είναι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν είπα εντυπώσεις ε;

Του το πάω στο γραφείο και του λέω
-κύριε φώτη αυτό ήρθε για εσάς
Με ρώταει γιατί δεν το άνοιξα και ποιός το στέλνει, του είπα πώς δεν ξέρω και ΄'εφυγα, κάνω καφέ και μετά με ποιάνει και μου λέει:
Θα σε μαλώσω, τώρ με κάνεις και νοιώθω άσχημα, τον έφερα στα νερά μου λόγο αμηχανίας του και μετά του έρηξα και το θέμα που με αικεγε, αρνάκι, ήθελε να φωνάξει και ένοιωθε περίεργα και πότε γλύκενε και πότε νευρίαζε:P

Ευχαριστώ παιδιά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μια χαρά!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Τον χωμάτιασα, έτσι είναι ιδέες για δώρα λέγετε το θέμα αλλα για μένα είναι ιδέες για ξελάσπωμα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα σας άρεσε αυτό για δώρο αν ήσασταν η νονά σε βάφτιση? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
θα σας άρεσε αυτό για δώρο αν ήσασταν η νονά σε βάφτιση? :P

Αν ήμουν νονά σε βάφτιση, θα μου άρεσε περισσότερο κάτι σαν αυτό:

https://i1.iofferphoto.com/img/1148108400/_i/12149644/1.jpg


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top