Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σωστοος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι ότι είναι προκλητικό; Αφού μπορεί να το υποστηρίξει έχει καλώς. Το ότι είναι κιτς (καρακιτς για την ακρίβεια) γιατί δεν το σχολιάζει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι ότι είναι προκλητικό; Αφού μπορεί να το υποστηρίξει έχει καλώς. Το ότι είναι κιτς (καρακιτς για την ακρίβεια) γιατί δεν το σχολιάζει κανείς;

Αφενός επειδή το κιτς είναι μάλλον υποκειμενικό για το κάθε γούστο και αφετέρου γιατί όταν κοιτάς τη συγκεκριμένη φωτογραφία (οι άντρες δηλαδή) το τελευταίο πράγμα που προσέχεις είναι το αν αυτό το κομμάτι από ύφασμα που θεωρείται μαγιώ είναι ωραίο ή όχι στιλιστικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Αφενός επειδή το κιτς είναι μάλλον υποκειμενικό για το κάθε γούστο και αφετέρου γιατί όταν κοιτάς τη συγκεκριμένη φωτογραφία (οι άντρες δηλαδή) το τελευταίο πράγμα που προσέχεις είναι το αν αυτό το κομμάτι από ύφασμα που θεωρείται μαγιώ είναι ωραίο ή όχι στιλιστικά :P

Ντάξει αυτό ήταν παράδειγμα έχει και άλλα σχεδία :pfff:

Πατώντας το κάτωθι κουμπί βεβαιώνω πως είμαι άνω τον 17,5 χρόνων έχω ταυτότητα ΑΦΜ και φορολογική δήλωση!


Εγώ δεν έχω πρόβλημα να το φοράνε άλλες η δικιά μου να μην το φοράει!!!!!! (το άκουσες? :mastigio )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ντάξει αυτό ήταν παράδειγμα έχει και άλλα σχεδία :pfff:

Πατώντας το κάτωθι κουμπί βεβαιώνω πως είμαι άνω τον 17,5 χρόνων έχω ταυτότητα ΑΦΜ και φορολογική δήλωση!


Εγώ δεν έχω πρόβλημα να το φοράνε άλλες η δικιά μου να μην το φοράει!!!!!!(το άκουσες? :mastigio )

:eek::eek::eek: Από εδώ μέσα είναι η δικιά σου; Τρέχω στα ζευγαράκια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,883 μηνύματα.
Αν κάποια κοπέλα νιώθει καλά με αυτό το μαγιό, ποια είμαι εγώ να της το απαγορεύσω;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν μπορεις να απαγορευσεις..εκτος και αν ειναι τελειως γυμνη και προσβαλει τη δημοσια αιδω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τα συγκεκριμενα για μενα η νουμερο ενα προυποθεση για να τα φορεσει μια κοπελα ειναι να εχει το αναλογο κορμι που θα το αναδειξει και θα φαινεται ομορφο και αυτο και η κοπελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.















Πολύ λουλουδικό και πολύ δαντέλα είχε.:redface:
Φωτό δε βρήκα όμως με κάτι τέλειαα τοπ δαντελένια :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ βρίσκω σέξυ αυτό το μαγιώ:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Θέλεις να ρίξεις εκεί τα δίχτυα σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
υπερκαταναλωτισμος στο φουλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
γιατι ολες αυτες εχουν το υφος της αγελαδας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Εγώ βρίσκω σέξυ αυτό το μαγιώ:


λογικά το κάτω μέρος του σετ θα προκαλεί φαγούρα στο γατάκι(αν έχει κατοικίδιο εννοώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ!!!
Που,πόσο?!?!

Τα θέέέέέέέέλω!!!! :inlove:

Stradivarius :happy:
Δε ξέρω πόσο. Φθηνά θα' ναι. :redface:

Εγώ βρίσκω σέξυ αυτό το μαγιώ:


Αυτό δεν είναι ούτε σέξι, ούτε μαγιό. Είναι δεν-έχω-χώρο-να-βάλω-τα-ψαράκια-μου. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Stradivarius :happy:
Δε ξέρω πόσο. Φθηνά θα' ναι. :redface:

Αυτό το μαγαζί είναι Πάμφθηνο! Κάθε φορά που μπαίνω και χαζεύω, έχει μερικά ενδιαφέροντα πραγματάκια αλλά ξενερώνω επειδή η ποιότητα είναι τύπου Bershka να ξέρεις Ρεζ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLACKANGEL4898

Νεοφερμένος

Η BLACKANGEL4898 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
...να και κατι που δεν θα φορουσα ποτε, μα ποτε...


θα συμφωνισω.... ειναι χαλια αυτα τα παντελονια... και νομιζς οτι δεν κολακευουν κανενα σωμα... παχαινουν τα παχια και καθονται περιεργα στα αδυνατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
λάθος ποστ

έντιτ (για να μην μείνει κενό:redface:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top