O άσχετος!

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
1)Μαγειρική
2)Ξεσκόνισμα
3)Σκούπισμα
4)Μαγειρική
5)Πλυντήριο
6)Εφορία κ.ο.κ.

Είμαι η πλέον ακατάλληλη νοικοκυρά μέχρι κάποια στιγμή να σκεφτώ να σοβαρευτώ, το λέω και κανένας άνδρας δεν με πιστεύει.!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη ασχετοσύνη μου έχει να κάνει με τα τηλεοπτικά και τα κοσμικά γενικότερα. Δεν έχω τηλεόραση και οι γνώσεις μου γύρω από αυτά είναι επιπέδου προνηπείου.......

Τι λες ρε πειρατή; Μήπως βάζεις τον εαυτό σου λίγο ψηλά;

Ρώτα ένα προνήπιο να σου πει με ποιαν τα έχει ο Καραφώτης και σε ποιο επισόδιο η Ντάλια χωρίζει τον Αλέξη :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
-αθλητικες ομαδες και τετοιες αηδιες που καθονται και παρακολουθουν καποιοι με παθος:confused:
-ελληνικη ΤV &επεισοδια
-ελληνικη μουσικη:sick:
-ιστορια(την βαριεμαι μονο για το σχολειο οτι μαθαινω και μετα φροντιζω να το ξεχασω)
-σιχαμενα μαθηματικα
-σιχαμενη γεωγραφια (δεν ξερω ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑ:|)
-πολιτικη(μονο λιγα πραγματα ξερω...δεν με νοιαζει και πολυ το παρελθον το μελλον κοιταω οποτε δεν ασχολουμε με οτι εχει γινει ,γιατι πολυ απλα εγινε..και ακομα δεν εχω χρονο να ασχοληθω με τοσο διαβασμα,οποτε μια και καλη οταν τελειωσω το
σχολειο..)
αυτα προς το παρον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Με αθλητικά, ποδόσφαιρο, μπάσκετ κλπ., με αυτοκίνητα, με τηλεόραση και με gossip επωνύμων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
με οντόπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Δεν μπορω να σκεφτω κατι..:pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
με γεωγραφια και υπολογιστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
με οντόπικ

:hehe::hehe:το προσεξαμε:hehe::hehe:


με προγραμματισμο... μεχρι εκει που δεν παει

Με τα πολυ γυναικεια θεματα του τομεα της περιποιησης, ειδικα κατι τρελες ορολογιες που εχουν

Και κουτσομπολια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Με προγραμματισμό
Με τσόντες
Με το στοίχημα

Ακριβέ συμπλήρωσέ με αν θες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
  • Ελληνικη (μονο) γεωγραφια:ermm:
  • Δουλειες του σπιτιου(απλα τις μισω):stunned:
  • Ελληνικος κινηματογραφος(ειμαι κρυφο αμερικανακι):1eye:
  • Πολιτικη(αυτο δεν θα αλλαξει ποτε):closed:
  • Ποδοσφαιρο(ομαδες,πρωταθληματα,ουεφα,φιφα δεν ξερω απολυτως τιποτα):look:
  • Θετικα μαθηματα(ασχετα που ειμαι θετικη κατευθυηνση):giveup:
  • Και πολλα αλλα τα οποια δεν τα θυμαμαι τωρα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
-Γεωγραφία
-Ιστορία
-Πολιτική

Αυτά είναι τα κυριότερα...Αν και τα δύο πρώτα επιβάλλεται να τα μάθω.:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μονο αν κανεις κι εσυ το ιδιο:P

Α.. δεν μπορώ να σε συμπληρώσω... Τόόσα χρόνια έχουμε κάνει τόσες συζητήσεις και είχα την εντύπωση ότι έχεις γνώσεις (έστω και λίγες σε κάθε θέμα!) πάνω στα πάντα.. ;)
Ίσως στη μόδα ίσως μας τα χαλάς αλλά ούτε εγώ ξέρω από τέτοια για να πω με σιγουριά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Α.. δεν μπορώ να σε συμπληρώσω... Τόόσα χρόνια έχουμε κάνει τόσες συζητήσεις και είχα την εντύπωση ότι έχεις γνώσεις (έστω και λίγες σε κάθε θέμα!) πάνω στα πάντα.. ;)
Ίσως στη μόδα ίσως μας τα χαλάς αλλά ούτε εγώ ξέρω από τέτοια για να πω με σιγουριά!:P

Ειδες που το βρηκες κι εγω δεν το ειχα σκεφτει??? Με την μοδα δεν τα παω καλα... Αλλα απο επιλογη... Ντυνομαι οπως αρεσει σ' εμενα κι οχι οπως θα μου επεβαλαν αλλοι... Κατι που θα ελεγα οτι κανεις κι εσυ...:redface::redface:

Εσυ μηπως χανεις λιγο στα αθλητικα??? Η τουλαχιστον στα ποδοσφαιροτετοια??? Οπως επισης και στα μηχανακια κλπ(οχι πως εγω σκιζω σε αυτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ειδες που το βρηκες κι εγω δεν το ειχα σκεφτει??? Με την μοδα δεν τα παω καλα... Αλλα απο επιλογη... Ντυνομαι οπως αρεσει σ' εμενα κι οχι οπως θα μου επεβαλαν αλλοι... Κατι που θα ελεγα οτι κανεις κι εσυ...:redface::redface:

Εσυ μηπως χανεις λιγο στα αθλητικα??? Η τουλαχιστον στα ποδοσφαιροτετοια??? Οπως επισης και στα μηχανακια κλπ(οχι πως εγω σκιζω σε αυτα)

Με τα μηχανάκια έχεις απόλυτο δίκιο!!!!:redface:
Κοίτα με τα αθλητικά δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι και πολύ, αλλά δεν είμαι και τελείως άσχετη (όπως με τα μηχανάκια!!)
Πάντως ναι, έχεις δίκιο!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Με τα μηχανάκια έχεις απόλυτο δίκιο!!!!:redface:
Κοίτα με τα αθλητικά δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι και πολύ, αλλά δεν είμαι και τελείως άσχετη (όπως με τα μηχανάκια!!)
Πάντως ναι, έχεις δίκιο!!:redface:

Ως συνηθως... Εχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
είμαι άσχετος από χορό και γλώσσες προγραμματισμού (με θεωρώ ντουβάρι στον προγραμματισμό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top