Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Βάζω τέρμα μουσική και τσακωνόμαστε με τον γιο μου! με mail.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
βρίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
συνήθως δε συχγιζομαι.. παραμένω ήρεμη ότι και να γίνει.. αλλά αν τελικά εκνευριστώ με κάτι (πράγμα σπάνιο όπως είπα..) δε μιλάω σε κανέναν και πάω σε καποια παραλία ή γενικά κάπου που αν έχει θάλασσα και ακούω μουσική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Αυτοκαταστροφικά... συνήθως :/:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indica

Νεοφερμένος

Η indica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
όταν θες να ξεσπασεις και δεν γίνεται... τοτε? (ειμαι εκτος θεματος?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
όταν θες να ξεσπασεις και δεν γίνεται... τοτε? (ειμαι εκτος θεματος?)
Το καταπίνεις και το κρατάς μήπως μπορέσεις να ξεσπάσεις την επόμενη φορά που θα συμβεί κάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ότανε νευριάζετε τι κάνετε??εγώ κοπανάω το ποντίκι και το πληκτρολόγιο στο γραφείο :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Εγώ τρέμω :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ χτυπάω ο,τι βρω μπροστά μου και ρίχνω μπινελίκια από'δω κι από'κει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
συνηθως εχω υπερενταση και κανω δουλειες για να ξεσπασω.
ειμαι ικανη να κανω γενικη ολο το σπιτι απ την τσατιλα μου:D:D:D:D
και κλαιω κιολας...μπορει να κανω τις δουλειες κλαιγοντας...βαζω και μουσικη στη διαπασων...ε μετα απο λιγη ωρα ειμαι καλυτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Όταν είμαι στεναχωρημένη και κάτω ψυχολογικά όταν είμαι μόνη μου κρατάω τον εαυτό μου απασχολημένο και δεν το σκέφτομαι καθόλου (ε και τρωω και λίγο παραπάνω :P) Παρόλ' αυτά φροντίζω να βρεθώ με φίλους μου να συζητήσουμε, να τους πω τον πόνο μου, ε αυτοί έχουν πάντα τον τρόπο τους να σε κάνουν να ανεβείς λιγάκι. Οι φίλοι είναι και γι'αυτό, όχι μόνο για τις χαρές. Ειδικά αν είναι μεγάλη η στεναχώρια εμπιστεύομαι τους ανθρώπους για να με βοηθήσουν.

Όσο για τα νεύρα, δεν τσαντίζομαι συχνά για σοβαρούς λόγους αν γίνει πάντως ή μαλώνω με αυτόν που με εκνεύρισε ή το προσπερνάω.

Γενικότερα είμαι άνθρωπος που στεναχωριέται εύκολα αλλά ξεχνάει το ίδιο εύκολα και συγχωρεί ακόμα πιο εύκολα. Όταν έχω πρόβλημα βρίσκω πάντα κάποιο πλάνο για να το ξεπεράσω και αν είναι αξεπέραστο το ξεχνάω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όταν είμαι στεναχωρημένη και κάτω ψυχολογικά όταν είμαι μόνη μου κρατάω τον εαυτό μου απασχολημένο και δεν το σκέφτομαι καθόλου (ε και τρωω και λίγο παραπάνω :P) Παρόλ' αυτά φροντίζω να βρεθώ με φίλους μου να συζητήσουμε, να τους πω τον πόνο μου, ε αυτοί έχουν πάντα τον τρόπο τους να σε κάνουν να ανεβείς λιγάκι. Οι φίλοι είναι και γι'αυτό, όχι μόνο για τις χαρές. Ειδικά αν είναι μεγάλη η στεναχώρια εμπιστεύομαι τους ανθρώπους για να με βοηθήσουν.

Όσο για τα νεύρα, δεν τσαντίζομαι συχνά για σοβαρούς λόγους αν γίνει πάντως ή μαλώνω με αυτόν που με εκνεύρισε ή το προσπερνάω.

Γενικότερα είμαι άνθρωπος που στεναχωριέται εύκολα αλλά ξεχνάει το ίδιο εύκολα και συγχωρεί ακόμα πιο εύκολα. Όταν έχω πρόβλημα βρίσκω πάντα κάποιο πλάνο για να το ξεπεράσω και αν είναι αξεπέραστο το ξεχνάω :)
Περιττό να πω ότι συμφωνώ, ε; :)

(ειδικά στο φαΐ, εγώ τσακίζω κάτι παγωτά!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στο ποτό, στο τσιγάρο, στα νεύρα και στο περπάτημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Αυτοκαταστροφή :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πολλές φορές πάνω σε άλλους δυστυχώς...Όταν δεν συμβαίνει αυτό ακούω μουσική δυνατά για να ξεχαστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Κλάματα, μουσική ,μπουνιές στις ντουλάπες (ενίοτε και κλωτσιές.. γενικά,να έχουμε κάτι να βαράμε βρε αδερφέ..! :boxing: :P)

μια φορά μάλιστα,από τα νεύρα μου, είχα ρίξει τέτοια μπουνιά στη ντουλάπα,που μάτωσε το χέρι μου στους κόμπους..αλλά το καταευχαριστήθηκα..
:vava: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να ξεσπάσω. Απλά σκέφτομαι αν μπορεί να αλλάξει η δεδομένη κατάσταση και τι μπορώ να κάνω εγώ για αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Κλαίωωωωωωωωωωωωω :cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top