Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
τα πήρα σήμερα από τo pull&bear!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
πάρα πολύ όμορφα Imadlak!! με γεια σου!!:D
είναι άνετα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
πάρα πολύ όμορφα Imadlak!! με γεια σου!!:D
είναι άνετα;
ευχαριστώ!!:)
ναι,είναι...δεν τα έχω βάλει ακόμα έξω να περπατήσω βέβαια, αλλά από όσο τα δοκίμασα μια χαρά μου φάνηκαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ρε παιδια...εγω εχω φαει κολλημα με αυτα:



Τα δοκιμασα και ηταν τοσοοο ανετα...αλλα απ' τη βλακεια μου δεν τα πηρα!!:rant::rant:

(Αναμενω ποτε θα ξανακατεβω Αθηνα....πρωτη μου δουλεια να τα παρω!!:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Τέλειααααααα είναι! Το χρώμα είναι μωβ ή μαύρο; Αν είναι μωβ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ!!!!!

Σε ποιο μαγαζί τα είδες αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Τέλειααααααα είναι! Το χρώμα είναι μωβ ή μαύρο; Αν είναι μωβ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ!!!!!

Σε ποιο μαγαζί τα είδες αν επιτρέπεται;

Ειναι μαυρα. Αλλα τωρα που το' πες και σε μωβ θα ηταν τελεια.
Τα βρηκα στα Bershka. Τσεκαρε και εδω αν θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γεωργία είναι υπέροχαα *.*
Ζηλεύω! :redface:

Δεν γίνεται να τα παραγγείλεις απο τα bershka?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Γεωργία είναι υπέροχαα *.*
Ζηλεύω! :redface:

Δεν γίνεται να τα παραγγείλεις απο τα bershka?:confused:

Ναι γινεται. Αλλα για την πληρωμη δεχονται μονο πιστωτικες καρτες κι οχι με αντικαταβολη. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ούτε προπληρωμένη, δηλαδή paypal; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ούτε προπληρωμένη, δηλαδή paypal; :/:
Δεν θυμαμαι. Paypal μπορει να ειχε ως επιλογη, απλα ειναι που δεν εχω ξαναψωνισει ετσι.:/:
Ετσι κι αλλιως τη Δευτερα κατεβαινω Αθηνα so.....:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Ειναι μαυρα. Αλλα τωρα που το' πες και σε μωβ θα ηταν τελεια.
Τα βρηκα στα Bershka. Τσεκαρε και εδω αν θες.
Ευχαριστώ!! Στην φώτο μου φάνηκαν σκούρα μωβ..... αχ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Γεια σας,λοιπον τι λετε για αυτο
Υπαρχει και σε μαυρο και σε πρασινο αλλα το κοκκινο μου παει λογικα ..εμενα καλο μου φαινεται,η τιμη του ειναι 36ε αλλα αμα στεφτεισ οτι θα το εχω και τωρα αλλα και ολη την ανοιξη ειναι λογικη ..απλα φοβαμαι μην ειναι του much gia ελλαδα ..so lets hear you guys...inlight me :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.


romantic...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γεια σας,λοιπον τι λετε για αυτο
Υπαρχει και σε μαυρο και σε πρασινο αλλα το κοκκινο μου παει λογικα ..εμενα καλο μου φαινεται,η τιμη του ειναι 36ε αλλα αμα στεφτεισ οτι θα το εχω και τωρα αλλα και ολη την ανοιξη ειναι λογικη ..απλα φοβαμαι μην ειναι του much gia ελλαδα ..so lets hear you guys...inlight me :)
Τελειοο, απο που? Αν και θα προτεινα πρασινο, κανει πιο μπαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Τελειοο, απο που? Αν και θα προτεινα πρασινο, κανει πιο μπαμ.

pull and bear το λέει η ετικέτα,αν προσέξεις καλά :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Guys,μολισ γυρισα απο την αγορα και 8α σασ πω..Πηγα στο pull αλλα δεν ειχε αυτο το σχεδιο,ουτε τα χρωματα που σασ ειπα.Ειχε μονο ενα college type με γκρι μανικια και αντι για το κοκκινο τησ φωτο ενα πολυ σκουρα πρασινο ναυλον..πσιλο μαλακιστα και εκανε και 45ευρο ...δλδ εξωφρενικη τιμη για εμενα ..τελικα αφου περασα απο ολα τα; berska,hm κατεληξα στο Funky Budha kai phra ena παρομοιο με αυτο..
στα 35 ευρω...Εχω αρχισει να πιστευω πωσ στισ μικρεσ πόλεις φερνουν οτι τουσ περισεψει και για αυτο δεν μπορω να βρω τα καλα κοματια.,.τι να πεισ ..ααα πηρα και αυτο εδω ..
το παντελονι ενοοω..απο το pull sta 20ε,,καλο ειναι για το χειμωνα ...Λοιπον τι λετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Ωραιότατα τα βρίσκω και τα δύο! :) Μπορεί ακόμη να τελειώνουν τα κομμάτια νωρίς, αν φέρνουν λίγα. Εγώ πάντα έτσι την πατάω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top