[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μωρε τα ρολευ δεν ξεχνιουνται!!! αμα σε δει ο αλλος σαν τη βασιλειαδου!!:P
γιαυτο επαναλαμβανω πιστολακι και παλι πιστολακι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
(τωρα για τα ρολευ που λετε, μια απορια εχω ασχετη με το θεμα αλλα ας την πω να πουμε και λιγο τον πονο μας.. πως εμφανιζεσαι βραδυατικα να σε δει ο μποιφρεντ ρε παιδι μου με γεματο το κεφαλι ρολευ??:worry: ασε που αν βαλεις και καμια μασκα θα ειναι σαν τις ταινιες που σε βλεπει και βαζει τις φωνες ο καημενος:hehe::hehe: )

κοιτα ενα τιπ-τωρα μου ρθε:D μπορεις να φορας ενα νυχτικο και...νεικιντ.
λες να κοιταξει τα ρολλευ η να παει αλλου το ματι του??
νομιζω πως θα ξεχασει τα ρολλευ.

εγώ ποντάρω ότι θα κοιτάξει τα ρόλλευ και το αέρινο νυχτικό που θα διαγράφονται πάνω του αισχρές λεπτομέρειες θα πάει άπατο - και με τις τιμές που τους κοτσάρουνε , δεν είναι αν διακινδυνεύεις τα λεφτάκια σου :pfff:

κοριτσια για ισιωμα συστηνω το πιστολακι. σταθερη αξια. καλη βουρτσα και δυνατο πιστολακι. για μπουκλες υπαρχει τροπος και με το πιστολακι αν θες.
:smoke::smoke::smoke::smoke::smoke: με γυρίζεις πίσω στο δημοτικό , στα αθώα μπουκαρίσματα στις γυναικείες τουαλέτες . Βασικά δεν χρειάζεται να πάω και τόσο πίσω , και τώρα το κάνω : που να βρεις σαπούνι στις ανδρών εμπ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Πάντως michelle αν θέλεις τη γνώμη μου, αγόρασε ένα μπουκαλάκι σιλικόνης για μαλλιά από κάποιο κομμωτήριο, και άπλωνε μια μικρή ποσότητα στο μαλλί πριν απο κάθε απόπειρα ισιώματος, είτε με πιστολάκι είτε με κεραμική πλάκα. Σχετικά με τη σύγκριση, είναι δεδομένο ότι οι κεραμικές πλάκες καταστρέφουν εντελώς το μαλλί και το πιστολάκι είναι προτιμητέο... ως το μη χείρον βέλτιστον φυσικά αλλά τι να κάνεις... Και τέλος, εφόσον "παιδεύεις" τα μαλλιά σου θα μπορούσες να τα ενυδατώνεις με μάσκες και μια καλή μαλακτική κρέμα, αναλόγως με τον τύπο του μαλλιού. Αυτά από'μένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν τα παιδεύω καλέ, φυσικά τα αφήνω και στεγνώνουν, έλεγα να αρχίσω να τα παιδεύω αλλά με αποθαρρύνατε :P
Με το πιστολάκι έχω κάνει give up τελείως. Δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρω να το χρησιμοποιήσω για να καταφέρω οτιδήποτε, απαιτεί προφανώς κάποια δεξιότητα που δεν διαθέτω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν τα παιδεύω καλέ, φυσικά τα αφήνω και στεγνώνουν, έλεγα να αρχίσω να τα παιδεύω αλλά με αποθαρρύνατε :P
Με το πιστολάκι έχω κάνει give up τελείως. Δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρω να το χρησιμοποιήσω για να καταφέρω οτιδήποτε, απαιτεί προφανώς κάποια δεξιότητα που δεν διαθέτω. :P

Με ενα επαγγελματικο σεσουαρ και λιγη υπομονη θα τα καταφερεις...(εδω τα καταφερνω εγω οταν δε βαριεμαι, ενω δεν εχω καθολου υπομονη με το οτιδηποτε) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsLittleFairy

Νεοφερμένος

Η MrsLittleFairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
για να γίνουν τα μαλλία σπαστά με τη βοήθεια της φισούνας...καταλληλοτερο είναι το τζελ, ο αφρός ή τίποτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αφρος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsLittleFairy

Νεοφερμένος

Η MrsLittleFairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ!!θα δοκιμάσω αύριο!!! [κατάληψη βλεπεις;)]

p.s. πολύ ωραία η υπογραφή σου!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ο αφρος ειναι καλυτερος.
το τζελ τα γυαλιζει πολυ και δε τα κανει να φαινονται ομορφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
για να γίνουν τα μαλλία σπαστά με τη βοήθεια της φισούνας...καταλληλοτερο είναι το τζελ, ο αφρός ή τίποτα??

To τζελ ειναι ιδανικο για εκεινες που εχουν παρα πολλα μαλλια, ηδη το φυσικο τους ειναι αρκετα σγουρο και η τριχα τους ειναι αρκετα χοντρη (κατι σα σφουγγαριστρα μαλλια φαντασου :P)...Ο αφρος σε αυτου του τυπου μαλλια δεν κανει κατι.

Εαν εχεις λεπτη τριχα απο σπαστα μεχρι σγουρα μαλλια και νορμαλ σε ποσοτητα, τοτε ο αφρος ειναι η καλυτερη επιλογη. Μετα απο "διδακτορικο" στους αφρους :P..θα σου προτεινα της Wellaflex για μπουκλες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Εαν εχεις λεπτη τριχα απο σπαστα μεχρι σγουρα μαλλια και νορμαλ σε ποσοτητα, τοτε ο αφρος ειναι η καλυτερη επιλογη. Μετα απο "διδακτορικο" στους αφρους :P..θα σου προτεινα της Wellaflex για μπουκλες. :)
Δεν υπάρχει καλύτερος αφρός πραγματικά!

Εύγε Νεράιδα που ξέρεις να ξεχωρίζεις το καλό το πράμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
μωρε τα ρολευ δεν ξεχνιουνται!!! αμα σε δει ο αλλος σαν τη βασιλειαδου!!:P
γιαυτο επαναλαμβανω πιστολακι και παλι πιστολακι;)

Μωρέ άμα είναι κάποια σαν τη Βασιλειάδου νομιζεις το πιστολάκι θα τη σώσει ? :P

Καλά τα λέει η δις από δω ..
κοιτα ενα τιπ-τωρα μου ρθε μπορεις να φορας ενα νυχτικο και...νεικιντ.
λες να κοιταξει τα ρολλευ η να παει αλλου το ματι του??
νομιζω πως θα ξεχασει τα ρολλευ.
οσο για τη μασκα...
χμ...
υπαρχουν αυτες οι διαφανεις-τζελ ειναι σαν κρεμουλα.
οποτε κανεις τη δουλεια σου και δυο σε ενα.
Και για του λόγου το αληθές

Ότι έχει γυρίσει ο μποιφρεντ και του λες

- Μωρό μου μόλις σιδέρωσα τα πουκάμισά σου .... ( επειδή εσύ μαγείρεψες και έκανες τα μπαλκόνια για να μην ξεχνιόμαστε :P )

Εσύ τι πιστεύεις ?

Τα πουκάμισα θα προσέξει ?

Τα μπικουτί ?


Ή τα ..... " αυτά " ...... ?




τιπ : Τον αφρό που πρότεινε η Νερ ψηφίζω κι εγώ !


Και τώρα ερώτημα δικό μου :)
Θα παρευρεθώ σε ένα γάμο και θα φορέσω μια πολύ στενή φούστα
σε ύψος εκεί που τελειώνει το γόνατο ..
η οποία διαγράφει ότι εσώρουχο
Μήπως να μην φορέσω καθόλου ? Ή χοντρό ? :redface:

Από την άλλη ... τέτοια εποχή εσείς θα φορούσατε κάλτσες ?
Και λέω κάλτσες γιατί μη μου πείτε για καλσόν δεν φορώ ποτέ
και τι χρώμα ? Συνήθως φορώ μαυρες αλλά δεν μου πάει με αυτό τον καιρό :hmm:
Για πείτε γνώμες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βρε φιλενας μα γιατι δεν με νιωθεις οσον αφορα τα μπικουτι??:D αμα μια γυναικα τα βαλει και ριξει και μια μασκα στη μουρη ιδια η βασιλειαδου θα γινει και να μην ειναι!!!

τωρα για την φουστα... :hmm: πως και δεν σκεφτηκες το στριγνκ??
επισης αν ειναι κλειστο το παπουτσι που θα βαλεις και θες να βαλεις καλτσες γιατι δεν βαζεις χρωμα του ποδιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
βρε φιλενας μα γιατι δεν με νιωθεις οσον αφορα τα μπικουτι??:D αμα μια γυναικα τα βαλει και ριξει και μια μασκα στη μουρη ιδια η βασιλειαδου θα γινει και να μην ειναι!!!

τωρα για την φουστα... :hmm: πως και δεν σκεφτηκες το στριγνκ??
επισης αν ειναι κλειστο το παπουτσι που θα βαλεις και θες να βαλεις καλτσες γιατι δεν βαζεις χρωμα του ποδιου?


συμφωνω με την φεγγαροσκονη (:)) στρινγκ (το καθολου δεν ειναι "πρεπον") και χρωμα του δερματος(εδω το καθολου δεν ειναι και κακο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και τώρα ερώτημα δικό μου :)
Θα παρευρεθώ σε ένα γάμο και θα φορέσω μια πολύ στενή φούστα
σε ύψος εκεί που τελειώνει το γόνατο ..
η οποία διαγράφει ότι εσώρουχο
Μήπως να μην φορέσω καθόλου ? Ή χοντρό ? :redface:

Από την άλλη ... τέτοια εποχή εσείς θα φορούσατε κάλτσες ?
Και λέω κάλτσες γιατί μη μου πείτε για καλσόν δεν φορώ ποτέ
και τι χρώμα ? Συνήθως φορώ μαυρες αλλά δεν μου πάει με αυτό τον καιρό :hmm:
Για πείτε γνώμες ...

Καταρχας κοριτσακι, μην κανεις τη μεγιστη βλακεια και βαλεις καλσον ή καλτσες...Ειναι γελοιο το θεαμα τετοια εποχη, ακομα και εαν προκειται για ενα στο χρωμα του δερματος. Μη σου πω οτι θεωρω του ματς ακομα και τις μποτες που φορουν μερικες. Δηλαδη με 22 βαθμους που πας μανα μου με την μποτα?! Εγω γοβα φοραω με γυμνο ποδι και βγαζω την μπεμπελη...:redface:

Τωρα περι εσωρουχου...υπαρχουν εκεινα που ειναι για τετοιου ειδους υφασματα και δε φαινεται ειλικρινα τιποτα.
Απο την αλλη το να μη φορεσεις εσωρουχο δεν ειναι ουτε χοντρο αλλα ουτε και ασχημο, αφου ουτως ή αλλως δε θα το ξερει κανεις, εκτος απο εσενα. Στην τελικη, σε κανει να νοιωθεις και σεξυ...:devil: Το μονο αρνητικο ειναι μη σηκωθεις απο την καρεκλα σου και εχεις μια σταμπα "να" στη φουστα σου...εαν καταλαβαινεις τι εννοω:P
Εαν συνοδευεσαι απο τον φιλο σου, εγω ψηφιζω το "καθολου εσωρουχο" :devil: και θα με θυμηθεις!;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Και τώρα ερώτημα δικό μου :)
Θα παρευρεθώ σε ένα γάμο και θα φορέσω μια πολύ στενή φούστα
σε ύψος εκεί που τελειώνει το γόνατο ..
η οποία διαγράφει ότι εσώρουχο
Μήπως να μην φορέσω καθόλου ? Ή χοντρό ? :redface:

Από την άλλη ... τέτοια εποχή εσείς θα φορούσατε κάλτσες ?
Και λέω κάλτσες γιατί μη μου πείτε για καλσόν δεν φορώ ποτέ
και τι χρώμα ? Συνήθως φορώ μαυρες αλλά δεν μου πάει με αυτό τον καιρό :hmm:
Για πείτε γνώμες ...

υπάρχουν εσώρουχα χωρίς ραφή, αυτά τα δοκίμασες;;;

επίσης για το καλσόν... θα δεις ανάλογα με τον καιρό. Αν είναι για το Σάββατο, που μάλλον θα βρέχει, μπορείς να βάλεις ένα λεπτό 15 ντενιερ μεταξωτό καλσονάκι στο χρώμα του δέρματος. Κάλτσες σιλικόνης δεν θα συνιστούσα διότι αν η φούστα είναι πολύ στενή, τότε θα διαγράφεται το σημείο της καλτσοδέτας. Για τον ίδιο λόγο δεν συνιστώ και κάλτσα με ζαρτιέρα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
λοιπον αρα με συνοπτικες διαδικασιες θα φορεσεις ενα στρινγκ και δεν θα βαλεις καλσον αφου δεν σ'αρεσει και τελειωσε το θεμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι- το στρινγκ σε μια τόσο στενή φούστα όπως την περιγράφει η Μελιώ μας, δεν θα διαγράφει;.. :worry:
Πείτε με συντηρητική, αλλά δε θέλω με κανέναν τρόπο να φαίνεται όταν το φοράω και σε εκείνους που δεν πρέπει- πόσο μάλλον να διαγράφεται και να είναι σε κοινή θέα σε έναν γάμο!

Όσο για το καλσον/κάλτσες, αν διαλέξεις κάτι λεπτό φαντάζομαι πως δεν θα έχεις πρόβλημα. Είχα πάει σε ένα πάρτυ το Σάββατο και επειδή φορούσα ένα πολύ κοντό φόρεμα, έβαλα καλσόν και μπότες μέχρι τον αστράγαλο και δεν ζεστάθηκα καθόλου! :)

Εγώ ψηφίζω εσώρουχο που να εφαρμόζει τέλεια, χωρίς ραφές, κι ας φαίνεται και λίγο ότι φοράς- σιγα!- Και κάλτσες στο χρώμα του δέρματος, ή μπορείς να βρείς εκείνες που είναι μικρές και είναι απλά για να καλύπτουν το σημείο του ποδιού που είναι μέσα στο παπούτσι (δεν ξέρω αν το εξηγώ σωστά, αλλά το πιάσατε τέλος πάντων!!). Εκτός κι αν φορέσεις παπούτσια ανοιχτά, οπότε καλύτερα μη βάλεις καθόλου. Ούτως ή άλλως, ο καιρός δικαιολογεί και τη μία περίπτωση και την άλλη! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι- το στρινγκ σε μια τόσο στενή φούστα όπως την περιγράφει η Μελιώ μας, δεν θα διαγράφει;..

κοιτα εγω προσωπικα τα στρινγκ δεν τα συμπαθω γιατι ρε παιδακι μου δεν ειναι και οτι βολικοτερο να τα φορας..:P
τωρα να διαγραφει εννοεις θα φαινεται οτι φοραει στρινγκ ας πουμε? μα η φιλενας εδω σκεφτοταν να παει χωρις η τρελλεγκο:D

παντως για να σοβαρευτω η σλογκι η εταιρεια εχει τετοια χωρις ραφες εχω αγορασει και ειναι πολυ ωραια και ειναι ιδανικα κιολας και για καλοκαιρι με λινα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατι καλε Μουν θεωρεις τρελλο το να μη φορεσει καποια στο εσωρουχο της?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top