Σεμινάρια Γ. Παπανδρέου στο Harvard

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Νομίζετε ο Παπαντρέου δεν ήξερε τι να κάνει για να σώσει την χώρα ή τουλάχιστον να μην την φέρει ως εδώ?? απλά δεν αποφάσιζε αυτος αλλα αλλοι(γερμανοι,αμερικανοι κλπ)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Νομίζετε ο Παπαντρέου δεν ήξερε τι να κάνει για να σώσει την χώρα?? ή τουλάχιστον να μην την φέρει ως εδώ. απλά δεν αποφάσιζε αυτος αλλα αλλοι(γερμανοι,αμερικανοι κλπ)..

Μας ειχε διαφυγει ειναι η αληθεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ολοι τα ιδια χαλια ειναι.
καραμανλης???ιδιος και χειροτερος 100000 προσληψεις αν θυμόσαστε ειχε κανει ενόψει της τοτε οικονομικης κρησης που ερχοτανε
σημητης??? αυτος τα αρχισε ολα αλλα τουλαχιστον δεν διόγκωσε τοσο το προβλημα οσο ο καραμανλης
σαμαρας??? αν εξαιρεσουμε τις συγχωνευσεις στο τομεα των τραπεζω μια απο τα ιδια....



απλα ας το αποφασίσουμε οτι μερικα πραγματα δεν αξιζει να τα σκεφτεσαι και να τα συζητάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
απλα ας το αποφασίσουμε οτι μερικα πραγματα δεν αξιζει να τα σκεφτεσαι και να τα συζητάς...


νοου μαν, αντιθετως
και να σκεφτεσαι, και να συζητάς με οσους περισσοτερους γινεται, και να μην ξεχνάς

η απαθεια μας εχει φερει εδω που ειμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Είναι διασκεδαστικό να διαβάζεις ανθρώπους που με τον τρόπο που "κρίνουν" κάποιον άλλο, ουσιαστικά είναι σα να λένε, εγώ είμαι ...καλύτερος, εξυπνότερος, πιο μορφωμένος, ηθικότερος, ικανότερος και πάει ....λέγοντας!

Πόσοι από εσάς που πληρούν αυτές τις προδιαγραφές, νομίζετε πως μπορείτε αύριο να κάνετε ένα σεμινάριο στο Harvard ; :hmm:
Έστω και με θέμα: "Από τότε που το πληκτρολόγιο μου με υπακούει, πίστεψα πως είμαι ο ίδιος ο Θεός" :pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Είναι διασκεδαστικό να διαβάζεις ανθρώπους που με τον τρόπο που "κρίνουν" κάποιον άλλο, ουσιαστικά είναι σα να λένε, εγώ είμαι ...καλύτερος, εξυπνότερος, πιο μορφωμένος, ηθικότερος, ικανότερος και πάει ....λέγοντας!

Πόσοι από εσάς που πληρούν αυτές τις προδιαγραφές, νομίζετε πως μπορείτε αύριο να κάνετε ένα σεμινάριο στο Harvard ; :hmm:
Έστω και με θέμα: "Από τότε που το πληκτρολόγιο μου με υπακούει, πίστεψα πως είμαι ο ίδιος ο Θεός" :pc:


Κοιτα νταξ, σε συγκριση με τον Παπανδρέ, προσωπικά αισθάνομαι πυρηνικός επιστήμονας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Κοιτα νταξ, σε συγκριση με τον Παπανδρέ, προσωπικά αισθάνομαι πυρηνικός επιστήμονας
Ε αφού αισθάνεσαι, έτσι και θα είναι! Δεν το διαπραγματευόμαστε αυτό, μετά δηλώνοντας το, το επιβεβαιώνεις κιόλας .
Είναι μετά να μην ερωτευτείς το πληκτρολόγιο σου; Τυχερέ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
chill out με τις ειρωνιες παιδια

παντως δεν ξερω για τις γνωσεις του και πιθανων να μην μπορω να τις αμφησβητησω αλλα σιγουρα ξερω οτι το εργο του(οπως και τοσων αλλων)
δεν ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ αξιοθαυμαστο καθως και αξιοσεβαστο.
Ειλικρινα πιστευω οτι απο τοτε που ειχαν γινει οι εκλογες(εσωτερικες) του πασοκ επρεπε να ειχε βγει ο μπενι ή γενικα οποισδηποτε αλλος.
Απετυχε.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μαγκες οσο το σκεφτομαι
τοσο μου κανει
οτι οι διαλεξεις του τζ παπ
δεν θα διέφεραν
απο το να εβγαινε
και να άρχιζε το μονολογο
για το πως φερεται ενας Ηγετης.
Ούτε ο ίδιος ο Παΐσιος δεν κατάφερε τέτοιες προφητίες, πας χαμένος στα forums εσύ... :(
Και φυσικά στη θέση του θα τα κατάφερνες καλύτερα, σαν γνήσιος κουκουές :pfff:
αν κατάλαβες τι λέει βέβαια :laugh:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
πανω στο καλυτερο εκοψες το κουοουτ, ελλαγογιμε dude
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
πανω στο καλυτερο εκοψες το κουοουτ, ελλαγογιμε dude
Μη σε νοιάζει, έχεις αφήσει....μπόλικη παρακαταθήκη να fun και οι κότες, όποτε δεν τον παίζω θα σε σχολιάζω.
έτερον εκάτερον ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μη σε νοιάζει, έχεις αφήσει....μπόλικη παρακαταθήκη να fun και οι κότες, όποτε δεν τον παίζω θα σε σχολιάζω.
έτερον εκάτερον ;)


?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Απίστευτα υψηλή είναι η ζήτηση των φοιτητών του Harvard για να παρακολουθήσουν τον Γιώργο Παπανδρέου

Προφανώς θα πρόκειται για ζωολόγους, ανθρωπολόγους, γενετιστές και λοιπούς παρεμφερείς κλάδους για να εξετάσουν το φαινόμενο "ΓΑΠ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top